Şimdi Ara

arabanızın modeli ve 0-100'ü nedir? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
8.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonda GPS var glonass var. Sextant çok meşakkatli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giulietta 1.4TB 170hp - 7.6 saniye(fabrika verisi) kendim deneme yapmadım ancak tahminen ölçsem o civarlarda birşey çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

ML500 W163

Fabrika verisi 7.7 sn

Kendi denemem de şu şekilde;

adam akıllı otobanda yapsana
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    En müsait yer orasıydı hocam. Otobanda sürekli akan bir trafik var güzergahın tek olması sebebi ile. Denediğim yol yerleşim yerinin bittiği yer. Tali bağlantısının da olmadığı arada denedim. Daha güvenli bir yer bulamazdım.

• 2018 Audi TTS quattro 4.5 saniye, 0-200'ü de 13-14 saniye olsa gerek.

• 2018civic dtec 10.1sn

• 2017 seat leon 1.6 tdi 115 hp manuel

0-100 fabrika verisi 9.9 saniye

Yazilim+downpipe ile kendi ölçümüm 8 saniye telefona indirdiğim gps acceleration programida sifir eğimde 8.1 saniye gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AFV

Uzun yolda 7-8 litre arası 140ı geçmeden gittiğini varsayıyorum. Daha bile az yaktırıyorum ben sana garanti rakamı yazdım. Araç kendi kendine çok iyi kayıyor uzun yolda fazla gaz istemiyor.
    Şehir içi dur kalk trafikte 10-12
    anladım hocam şanzıman nasıl peki konforu-atikliği dayanıklılığı vs ?
  • 2017 Civic 1.6 CVT Eco

0-100 10.8 saniye
  • 2019 Toyota Corolla 1.6 Dream

0-100 : 9.7 saniye
  • Accent Blue 1.4 D-CVVT CVT

Fabrika verisi 12.2,benim ölçtüğüm 12 saniye.

Hissiyat olarak tork olmadığı için hiçbir hissiyatı yok,öyle 100 e çıkıyor iniyor işte

• Aile aracı benim değil, Opel Vectra A C20NE 0-100 10.5 saniye fabrika verisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

Telefonda GPS var glonass var. Sextant çok meşakkatli
    ironi ortak paydamız..)
  • Şuana kadar hiç bir aracimda 0-100 denemedim sadece biri hariç oda 2000 model Vvtli 2zz 6 ileri manuel celicam dı fabrika çıkışlı vtecli 192hp idi 6000 de VTEC açıp 8000 e kadar çeviriyordu.Vites geçerken VTEC den çıkmıyordu.Stock hali sadece açık hava filtresi ve kat iptali ile 6,08 idi
    Kıbrısta her sokak başı görüyorum.İçimde kalan tek arabam

• veni60 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. F20 kasa ile ilgileniyorum, almaya yakınım. Yakıt tüketimi hakkında biraz bilgilendirme yapar mısınız rica etsem? Şu anda 1.2 TSI Euro 6 motor 110 HP Leon kullanıyorum. Şehir içi sakin 7.5 dikkatsiz kullanımda 8.5 litre tüketimi var. Sizce bundan sonraki araç olarak sıkıntı olur mu 1 serisi.
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: er.ay88

Merhaba. F20 kasa ile ilgileniyorum, almaya yakınım. Yakıt tüketimi hakkında biraz bilgilendirme yapar mısınız rica etsem? Şu anda 1.2 TSI Euro 6 motor 110 HP Leon kullanıyorum. Şehir içi sakin 7.5 dikkatsiz kullanımda 8.5 litre tüketimi var. Sizce bundan sonraki araç olarak sıkıntı olur mu 1 serisi.
    Teşekkür ederim.
    Merhaba , benim bulunduğum yer küçük şehir olduğu için haliyle trafik sorunu çok az. Sakin kullanımda bile 7.5 litreleri görebiliyorum, ara ara gazlamalı sert kullanımda ise 9 9.5litre çok rahat görebileceksiniz. Yaşadığınız yer büyük şehir ise bu değerlerin üstünü görmeniz olası. Yakıt olarak bilmem ama 1.2tsi dan sonra 136hp sizi çook memnun edecek diyebilirim.
  • sizi yani bu basliktaki herkesi suzuki hayabusa ile tokatlarım ben kalktığımda siz hala vitesle oynuyor olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seytan 666 -- 18 Aralık 2019; 23:45:9 >
  • A45 FL - 4.2sn fabrikasi arac Stage 1 tahminim 4 gibidir.
    S2000 - Bunu denemedim herhalde 6 larda - Bunda ufak tefek yazilim felan var
  • megane 4 1.6 lpg 2017 baya hantal ama az yakar 11.8 saniye efenim

• Artık çoğu arabanın 0-100'ü birbirine oldukça yakın.

Sizinle 100-200 tartışmak isterdim fakat görüyorum ki aracınızın son hızı 185 bayım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.