Şimdi Ara

Arabanın el freni çekikken debriyaja basınca gitmesi normalmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa abiler bugün arabaya bindim hava alsın diye sonra kontağı açtım biraz müzik dinledim ve arklarım gelin mustafaların arabasını itelim dediler 3 kisilerdi ben de o sırada vites le oynuyodum debriyaja basıp 1 2 3 diye bakıyodum debriyaja bastığım zaman arklarım itti ve arabanın frenlerı gıcırdayarak biraz ilerledi sonra frene basıp vitese taktım arabadan indim bişey olmasın diye acaba normalmi yoksa arabanın frenlerimi incelmiş babama söyleyemiyorum götüm yemiyo kızcak diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha 8-9 yaslarinda direksiyona oturulmaz abim, git evde uzaktan kumandalilarla oyna, arabanin orasini burasini karistirma.

• Limelar kullanıcısına yanıt

Abi şimdi zaten o sıkıntı değil benim dediğim yolda giderken arabanın freni fln tutmazssa veya yokuştayken kayarsa vitese taksan vites arabayı nekadar tutabilirki başiıma bela almak istemiyorum normalmi bu hele onu bi şöyleyin 😐

• Normal bu git evine bir şey olmamış gibi devam et. Arabanın direksiyonuna da yanında baban yokken oturma. Zamanı gelince oturtur seni.

• Olum bune lan skdkdkdkekkdkdkskdjdkskjdjdjsjdjdslkdkdkdks

• Kardeşim araba vitesteyken debriyaja bastığında şanzımanı motordan ayırırsın yani boşa almış olursun sorun yok normal bir olay

• Araba pert yegenim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.