Şimdi Ara

Arabanın Aynasını ve kapıyı göçertmiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onurunuzla serefinizle yaşayın.paradan daha onemli seyler var.erkek adamsınız.gidin bulun adamı.ayiptır ya.
  • Çarptığı aracı bulup sahibine ulaşın, bütün masraflarını karşılasın, eğer yeni bir araba ise değer kaybını da ödesin. İster çocuk ister babası farketmez, o aracın sorumlusu kimse onu ödemek zorundalar. Yok eğer ödemezlerse de kendileri bilir, yukarda Allah var öyle veya böyle çıkar bir yerden. Eğer ki çocuk ödemezse, nasıl olsa kaçtım derse siz de vebal altındasınız, yerinizde olsam, öz kardeşim bile olsa gider sahibine ulaşır bildiririm.
  • Çarptığınız yere gidip araç sahibini bulup durumu anlatıp hasar karşılığını ödeyin daha ne diye konu açıyosunuz burdaki herkesden ödemeyin kaçın demesinimi bekliyordunuz ?
  • Demek o sizin tanıdığınız he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sizin gibileri sağlam dövmek lazım. Volvo s40ın aynasını kırdılar benim. Orijinali 1500 liraymış. Aynayı yapıştırdık falan bir şekilde bir şeyler yaptık ama bilmiyorum ne kadar sağlam olur. 130 lira bi sinyal lambasına para verdim. Sizin derdiniz ne insan mısınız siz merak ediyorum. Durduk yere arabamdan soğudum sizin gibiler yüzünden masraf da cabası. Umarım o çarpan bulunur da hem aynayı karşılar hem dayak yer insan müsveddeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi practicer -- 28 Temmuz 2016; 19:41:48 >
  • bu durum Sizde çok sık rastlanan birşey olmuşhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

zaman zaman forumda böyle konular açılıyor. vijdan var mıdır yok mudur diye felsefenin ontolojisinden girsin diye millet.

aynen,ifşacı arkadaşlar birazdan konuları ve açanlarıda ortaya çıkarabilir.Aynı kişiler çıkarsa konulardan hiç şaşırmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok artık bir tane daha. Arkadaşlar konunun amacı belli oldu. Fazla üstelemeyinhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107597015&p=1

• Cocuk kac yasinda calissin odesin essek gibi bizim arabayada vurup kactilar az sövmedim....

• Rica ediyorum gidin ailesiyle konuşun kişinin hasarını karşılamalarına ikna edin kul hakkıdır yazık günahtır ne hallerle alıyoruz araçları böyle yazmanız bile üzüyo insanı gidin masrafi karşılattırın rica ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Rica ediyorum gidin ailesiyle konuşun kişinin hasarını karşılamalarına ikna edin kul hakkıdır yazık günahtır ne hallerle alıyoruz araçları böyle yazmanız bile üzüyo insanı gidin masrafi karşılattırın rica ediyorum

Arkadaslar babasini arayip anlattim durumu ama adam para sokaktan toplanmiyor herkes kendi arabasini yaptirsin dedi. Adam da odemeye yanasmiyor. Ne yapmam lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ziyaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

buradan ne duymak istiyorsunuz. Bulamazlar rahat olun denmesini mi? Konu gerçekse gidip araç sahibini bulun zararı karşılayın.

burası forum burada insanlar istediyi paylaşamı yapabilir
    neden insanları azarlıyorsunuz

+lar

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

buradan ne duymak istiyorsunuz. Bulamazlar rahat olun denmesini mi? Konu gerçekse gidip araç sahibini bulun zararı karşılayın.

+lar

oooo turbo hoşgeldin ne zamandır yoktun ortalıkta

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

+lar

herkes paylaşım yapmakta özgür. ama aynı paylaşımı az biraz değiştirerek farklı zamanlarda tekrar etmek pek güzel değil. böyle büyük bir tesadüfse geçmiş olsun. değilse herhalde yöneticiler gerekli işlemi yapacaktır.

Yanlislika Arabanin Aynasini Kirdik 3 Temmuz 2015

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107597015&p=1

Leon Aynası Kırdık 10 Ocak 2016

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

• babasının arabasını kaçırıp vuran, korkudan uyuyamayan insan tipi
    blok
  • Hadi vurdun, oldu bir kaza. Doğru olanı delikanlı gibi duracaksın arabanın sahibine ulaşacaksın ve sorumluluğu üstleneceksin. Kaçmak ne demektir ? Ne kadar terbiyesizce bir davranış. Yok efendim kamera yoktu ne yapalım vb.. gibi konular bile insanın canını sıkmaya yeter.

Bence '' arkadaşınıza '' söyleyin mertçe gitsin aracın sahibini bulsun. Yapmıyorsa da etek giysin artık öyle sokağa çıksın yeterli :)
  • Babanın böyle bir olaya böyle bir tepki verebildiği durumda, sizin yapmanız gereken en iyi şey, karşı aracın sahibini bulup, olanları anlatmak ve haksızlığa uğramasının önüne geçmektir. Dostluk, arkadaşlık ilişkileri ile yardım etmek tamam da, bir de ahlak-etik var. Arabayı kaçıran çocuk da, bugün eğitici bir bedel ödemez ve olay örtbas edilirse, yarın yine araba kaçırıp adam öldürme vb. riski var. Oğlu arabayı kaçırmış, gitmiş başkasının arabasına zarar vermiş, kendi arabasında birşey yok, bu durumdaki babanın "Herkes kendi arabasını yaptırsın, para sokakta bulunmuyor" demesine laf bulamıyorum.
  • 'Arkadasiniza' soyleyin bulurlar onu. Kamera vardir orayi direkt gormese bile sokak girisinde cikisinda veya dukkanlarda vardir. En kotu ihtimal gorgu tanigi vardir. Kac kere boyle arabaya vurup kacanlarin plakasini alip sahiplerine soyledim. Balkonda oturan gorur, yolda yuruyen gorur vs. Eger kendi imkanlariyla bulurlarsa once bi guzel doverler. Sonra da o arabayi yaptirirlar.

Ayrica babasinin tavri da cok ilginc. Demek ki gelip arabasina arkadan vurup parcalasalar herkes kendi masrafini karsilar diyip basip gidecek. Ilginc.

• quote:

bu durum Sizde çok sık rastlanan birşey olmuşhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

Ortamlarda arkadaşım yaptı dersin kim bilecek sanki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.