Şimdi Ara

Arabanın Aynasını ve kapıyı göçertmiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: arabaci_takimi

Babanın böyle bir olaya böyle bir tepki verebildiği durumda, sizin yapmanız gereken en iyi şey, karşı aracın sahibini bulup, olanları anlatmak ve haksızlığa uğramasının önüne geçmektir. Dostluk, arkadaşlık ilişkileri ile yardım etmek tamam da, bir de ahlak-etik var. Arabayı kaçıran çocuk da, bugün eğitici bir bedel ödemez ve olay örtbas edilirse, yarın yine araba kaçırıp adam öldürme vb. riski var. Oğlu arabayı kaçırmış, gitmiş başkasının arabasına zarar vermiş, kendi arabasında birşey yok, bu durumdaki babanın "Herkes kendi arabasını yaptırsın, para sokakta bulunmuyor" demesine laf bulamıyorum.

Aynen katılıyorum. Okurken sinirlendim. Şerefsizin evladı gitmiş başka bir aracını çizmiş, şerefsizde tamir ettirmek yerine herkes kendi arabasını yaptırsın demiş. Tiksiniyorum şöyle insanlardan. Yemin ediyorum şu kimyasal hadım bunlara uygulanmalı, dünyayı daha fazla şerefsiz basmasın diye.

• Umarım tez zamanda buluna gereken yapıla...1 TL de olsa bin TL de olsa ne olursa olsun hak ettiğini almalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_takimi

Babanın böyle bir olaya böyle bir tepki verebildiği durumda, sizin yapmanız gereken en iyi şey, karşı aracın sahibini bulup, olanları anlatmak ve haksızlığa uğramasının önüne geçmektir. Dostluk, arkadaşlık ilişkileri ile yardım etmek tamam da, bir de ahlak-etik var. Arabayı kaçıran çocuk da, bugün eğitici bir bedel ödemez ve olay örtbas edilirse, yarın yine araba kaçırıp adam öldürme vb. riski var. Oğlu arabayı kaçırmış, gitmiş başkasının arabasına zarar vermiş, kendi arabasında birşey yok, bu durumdaki babanın "Herkes kendi arabasını yaptırsın, para sokakta bulunmuyor" demesine laf bulamıyorum.

Aynen katılıyorum. Okurken sinirlendim. Şerefsizin evladı gitmiş başka bir aracını çizmiş, şerefsizde tamir ettirmek yerine herkes kendi arabasını yaptırsın demiş. Tiksiniyorum şöyle insanlardan. Yemin ediyorum şu kimyasal hadım bunlara uygulanmalı, dünyayı daha fazla şerefsiz basmasın diye.

Ah hocam herkes kendi utopyasinda. Dayak yeme durumu olsa soylerim zaten ama ooyle bir ihtimal yok. Babasi da ben odemem diyor. Ben simdi adama gidip durumu anlatsam sizin araca boyle boyle carpildi diye adam cocugun babasina gider gitmesine se kanitlayamaz ki. O da ne parasibi alir benim de onlarla aram bozulur. Yanlis miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CDBurnerXP -- 29 Temmuz 2016; 13:13:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

buradan ne duymak istiyorsunuz. Bulamazlar rahat olun denmesini mi? Konu gerçekse gidip araç sahibini bulun zararı karşılayın.

burası forum burada insanlar istediyi paylaşamı yapabilir
    neden insanları azarlıyorsunuz

+lar

"istediği" yazacaksın türkçe katili

• quote:

bu durum Sizde çok sık rastlanan birşey olmuşhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

aynen hocam. adamın görevi fake konu açmak, sonra da milleti birbirine kırdırmak, vijdan, dürüstlük ve adalet duygularını sömürmek. çok ahlaksızca bir konu. insanları salak yerine koyanlar önce bir IQ seviyelerini iyi bir ölçtürsün. herif 2000 küsur mesaj atıyo, fitne fücur.
  • quote:

quote:

quote:

buradan ne duymak istiyorsunuz. Bulamazlar rahat olun denmesini mi? Konu gerçekse gidip araç sahibini bulun zararı karşılayın.

+lar

herkes paylaşım yapmakta özgür. ama aynı paylaşımı az biraz değiştirerek farklı zamanlarda tekrar etmek pek güzel değil. böyle büyük bir tesadüfse geçmiş olsun. değilse herhalde yöneticiler gerekli işlemi yapacaktır.

Yanlislika Arabanin Aynasini Kirdik 3 Temmuz 2015

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107597015&p=1

Leon Aynası Kırdık 10 Ocak 2016

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

bu sahtekarın ipliğini siz de pazara çıkarmışsınız. helal olsun.

bir çift sözüm de ikide birde filancanın arabasına vuruldu kaçıldı diye sahte konu açanların, inşallah Allah kendi arabasının başına bu saydığı sahte olayların gerçeğini verir..

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

quote:

bu durum Sizde çok sık rastlanan birşey olmuşhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

aynen hocam. adamın görevi fake konu açmak, sonra da milleti birbirine kırdırmak, vijdan, dürüstlük ve adalet duygularını sömürmek. çok ahlaksızca bir konu. insanları salak yerine koyanlar önce bir IQ seviyelerini iyi bir ölçtürsün. herif 2000 küsur mesaj atıyo, fitne fücur.

Basima 3.ye geliyor ama bu sefer olayda ben dahoil degilim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

quote:

quote:

quote:

+lar

herkes paylaşım yapmakta özgür. ama aynı paylaşımı az biraz değiştirerek farklı zamanlarda tekrar etmek pek güzel değil. böyle büyük bir tesadüfse geçmiş olsun. değilse herhalde yöneticiler gerekli işlemi yapacaktır.

Yanlislika Arabanin Aynasini Kirdik 3 Temmuz 2015

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107597015&p=1

Leon Aynası Kırdık 10 Ocak 2016

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113452868&p=1

bu sahtekarın ipliğini siz de pazara çıkarmışsınız. helal olsun.

bir çift sözüm de ikide birde filancanın arabasına vuruldu kaçıldı diye sahte konu açanların, inşallah Allah kendi arabasının başına bu saydığı sahte olayların gerçeğini verir..

kötü bir niyetle yapıldığını düşünmüyorum. Ama böyle şeylere gerek yok. Gerçekten gerekli olan konular bu tip konular yüzünden geride kalıyor. Bir de açılan konularda farklilik yok. Neredeyse kopyala yapıştır 3 tane benzer konu açmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.