Şimdi Ara

Arabanın altını vurdum radyo değişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün kasisten yavaş geçtiğim halde kasisin önü nasıl olduysa bildiğiniz çukurlaşmış neyse geçerken tok diye vurdum. Vurduktan hemen sonra radyo değişti. Elim falan değmedi nasıl ve neden olduğunu hiç anlamadım. Ardından aracı park ettim altına baktım ezilen kırılan bükülen bişe yok. Neyse işlerimi hallettim araca bindim. Çalıştırdım çalıştı stop etti. Bu zamana kadar hiç yapmadığı bir şey bu. Zaten yaptı bir daha da yapmadı. Sonra bir daha start verdim, bu sefer araç çalıştı ama rölantiyi normalden fazla kaybetti evin önünde 2 3 deneme daha yaptım bir sıkıntı görünmüyor şimdilik bu stop etme ve radyo değişme hakkında ne olabilir ne olamaz sizce ?

• aklıma ortaokul da yaşadığım bir hikaye geldi

ders boştu herkes cozutmuş bağırıyor felan derken müdür yardımcısı Sayın ilhami Çakır bi girdi sınıfa 2 saniyede gözüne çarpan 3-4 kişiyi sen sen sen çıkın lan tahtaya diye bağırmıştı, tahtaya çıkanlardan biri de naif mi naif, o esnada sınıfı susturmaya çalışan ve derslerinde başarılı, etliye sütlüye karışmaz Tayfun'du.

Tayfun iyi niyetinin kurbanı olmuştu.

hoca bi başladı sıra dayağına çatır çutur giriyor en son Tayfun'a geldi bi baktı Tayfun lan bu, yani yaramaz çocuk değil ama vurmazsak olmaz çıkarmışız tahtaya resmen adam 1-2 saniye duraksadı sonra herkese tokatla girişen İlhami Hoca Tayfun'un kçına bir tekme attı hani tokat olmasın, sert olmasın vs.. gibi düşündü heralde ama hayatında bırak hocasından, anasından babasından dayak yememiş Tayfun o tahtada geçirdiği sürede ne kadar stres dolduysa hoca bunun berisine tekmeyi asılınca elemanın burnundan kan gelmişti glkgşldfjkgşldf

dün gibi gözümün önünde, şok olmuştuk.

Popoya tekme ile burundan kan getirmişti İlhami Hoca ve adını efsaneler arasına yazdırmıştı.
    25 sene geçti üzerinden hala bilimsel açıklamasını bulamadık.

bu olay da böyle olmuş, altını sürtersin radyo değişir çok dert değil ya daha beteri olsaydı
    bazı araçlarda öyle olabiliyor, örneğin kaza sonrası hyundai i20'nin radyosu bir anda imana geliyor..

• Hiçbir şey olmadıysa da bir şeyler olmuş gibi gözüküyor
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    O anda bir şeyler sallandı da mı oldu bilmiyorum. Şuan araçta her şey normal ama o andan sonra ilk çalıştırmada stop etmesi ve radyo değişmesi huy kaptırdı bana. Bundan sonrası da Allah Kerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 14 Mayıs 2019; 13:13:36 >
  • aklıma ortaokul da yaşadığım bir hikaye geldi

ders boştu herkes cozutmuş bağırıyor felan derken müdür yardımcısı Sayın ilhami Çakır bi girdi sınıfa 2 saniyede gözüne çarpan 3-4 kişiyi sen sen sen çıkın lan tahtaya diye bağırmıştı, tahtaya çıkanlardan biri de naif mi naif, o esnada sınıfı susturmaya çalışan ve derslerinde başarılı, etliye sütlüye karışmaz Tayfun'du.

hoca bi başladı sıra dayağına çatır çutur giriyor en son Tayfun'a geldi bi baktı Tayfun lan bu, yani yaramaz çocuk değil ama vurmazsak olmaz çıkarmışız tahtaya resmen adam 1-2 saniye duraksadı sonra herkese tokatla girişen İlhami Hoca Tayfun'un kçına bir tekme attı hani tokat olmasın, sert olmasın vs.. gibi düşündü heralde ama hayatında bırak hocasından, anasından babasından dayak yememiş Tayfun o tahtada geçirdiği sürede ne kadar stres dolduysa hoca bunun berisine tekmeyi asılınca elemanın burnundan kan gelmişti glkgşldfjkgşldf

Popoya tekme ile burundan kan getirmişti İlhami Hoca ve adını efsaneler arasına yazdırmıştı.

bu olay da böyle olmuş, altını sürtersin radyo değişir çok dert değil ya daha beteri olsaydı

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Yani hocam bir çok araçta yolcu kısmında sürttük vurduk altını böyle bişe olmadı. Bir de üstüne stop etti araç belki edeceği vardı ama bu olayın üstüne gelince insan tedirgin oldu. Gösterdiğimizde bir benzin pompasını da kontrol ettirmekte fayda var sanırım.
  • bazı araçlarda öyle olabiliyor, örneğin kaza sonrası hyundai i20'nin radyosu bir anda imana geliyor..

• radyo otomatik olarak en iyi çeken frekansa ayarlıdır. o ara anten kablosu vs sallanmıştır otomatik olarak kanal değiştirmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

bazı araçlarda öyle olabiliyor, örneğin kaza sonrası hyundai i20'nin radyosu bir anda imana geliyor..

tabi bizim durum bu kadar vahim değil ki hocam :) altını vurarak sürttük sadece radyo hadi tamam umarım stop etmesinin bir alakası yoktur her ihtimale karşı bi benzin pompasına da baktırayım ben bi bazen uğultu veriyor içeri pompa. tüpten benzine geçerkende rölanti kaybı yaşıyorum hafiften titretiyor aracı.

Valla hocam hiç başıma gelmedi bilemedim ki doğrudur bunuda görmüş olduk :)@SAY10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 14 Mayıs 2019; 14:20:40 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzülme her şey iyi olacak.
    ibret aldım ve beğendim hocam.
    Stresten korkudan gelmiş kan hocam. Hocanın çocuğa yöneldiği an korkusu tavan yapmıştır yazık arkadaşınızın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

aklıma ortaokul da yaşadığım bir hikaye geldi

Aşağıda bir üye durumu yazmış fakat arkadaşınızın iyi ki burnu kanamış.

Aşırı korkudan kısmi felç geçiren, dili tutulan insan dolu Türkiye.

• Hocam ayni soruyu diğer forumda da sormustun, ordan bir cevap cikmadi mi?
    Ordakiler daha bilgili de o nedenle sordum, art niyet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 15 Mayıs 2019; 11:21:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oradan daha fazla sayıda bilgili ve ilgili dönüş aldım bende. Arkadaşlar buraya tayfun konuşup şamata yapmaya geliyorlar biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.