Şimdi Ara

arabama ağaç düştü hasar kaydı kaç olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Manisa'da oturuyorum. Sabah birisi söyledi arabanıza ağaç düştü diye. Ben daha kötü bekliyordum ama ağacın asıl gövdesi düşmemiş o yüzden daha az hasar almış. Gene hasar büyük ama ben daha büyük bekliyordum baştan neyse diyecek bir şey yok olan olmuş. Kaskoyu aradım yaptırırız dedi ama hasarı tahmini kaç olur ondan bir konu açmak istedim.
    http://tinypic.com/r/2ev9ag7/9

• resime verdiğiniz çıtır pert tanımı uymuş

Geçmiş olsun büyük masraf olmaz. Ama aracın tavanı işlemli diye alıcılar yanaşmaz satarken.
  • Tavan cekicle duzelir bagaj degisir ama satarken tavan hasarli diye fiyati etkiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için sağolun. Peki fiyatı kaç düşürür atıyorum piyasası 38-40 bu arabanın bu kaça düşer?
    Edit:yorumdan sonra dikkat ettim çıtır pert tagını ben öyle bir şey yazmadım Nasıl oldu o iş anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi practicer -- 6 Ocak 2017; 12:18:0 >
  • 34 den alırım
  • 34,5 vereyim
  • İyi 3 4 düşüyorsa sağlık olsun artık yapacak bir şey yok. Allah korusun herkesi daha kötülerinden korusun.
  • Resmi saklayın, soran olursa gösterirsiniz, çünkü çakallar fiyatı öldürmek için darlayacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMKT

Resmi saklayın, soran olursa gösterirsiniz, çünkü çakallar fiyatı öldürmek için darlayacaktır.

Saklayacağım zaten yoksa bu ülkede kimseye dert anlatılmaz.
  • Ağaca değer kaybı davası açın

İğrenç espriydi tamam..
  • Hocam daha ne kadar büyük bekliyordunuz ki ?
  • practicer P kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben sizin kazayi bilmeyen birisi olsam satici bana agac dustu araba tavanı hasarli dese killanirim bu araba takla mi atti diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kıllanırım da foto var sonuçta. İnanan inanır inanmayan kendi bilir. Sanki diğer aldığımız arabaların nasıl kullanıldığını biliyoruz. Türkiye gibi bir ülkede 2.el almamak lazım da imkanlar elvermiyor yapacak bir şey yok. Boya çıkan sıfır arabaların olduğu bir ülkeden bahsediyoruz.
  • Geçmiş olsun ,Allahtan siz içindeyken veya yakinindayken olmamış. Ben de manisaliyim dün çok feci fırtına vardı. Sirkin çadırı bile parçalanmış.
  • Aynen. Onların zararı 2 milyonmuş. Bizim en azından kasko ödüyor. Sadece satarsan birkaç zarar var. O da olsun artık. Başkalarıyla kıyaslayınca halimize şükretmek lazım.
  • Boyasız yaptırın ....
  • Bagaj değişecek tavan da değişir büyük ihtimal doğrulmaz dedi ama boyasızla kastınız tam olarak nedir?
  • practicer P kullanıcısına yanıt
    Detayli birkac resim atabilirseniz size boyasiz yapilip yapilamayacagi konusunda yardimci olurum.. Ben boyasiz hasar giderme işiyle meşgulum...

O yuzden bir usta gormeden boyatmayin.
  • Geçmiş olsun hocam ya direk ya ağaç devrildiği çok belli zaten .
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdr tecnics

Detayli birkac resim atabilirseniz size boyasiz yapilip yapilamayacagi konusunda yardimci olurum.. Ben boyasiz hasar giderme işiyle meşgulum...

O yuzden bir usta gormeden boyatmayin.

Araba sanayide şuan gidince birkaç foto atıyım diyeceğim ama ben atasıya kadar işlem başlar ondan sonra da bir kıymeti kalır mı bilmiyorum atmamın. Şu attığım fotoda tavanın üst sol kısmında bir yere ağaç kabuğu sıkışmış gibi oranın boyası çıkık galiba. Bir de tam paralel yerini düşünün orda boya çıkık biraz bu boya çıkık dediğim yerler avuç içi kadar. Tavanın üstünde boya duruyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.