Şimdi Ara

arabam köfte pişiriyo.190 mercedes dizel.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu deyimi bilirsiniz.yağ kapağını açıp bakarız ve yağ atıyosa duman varsa motor ölmüş deriz.ancak ben almanyadaki arkadaşlara sordum normal dediler.tr de motor ölmüş diyoruz.hangisi doğru.yoksa her arabada farklımıdır.bende eksozdan duman atma yağ eksiltme yok.sadece motorda bi tireme var.bi türlü çözemedim.sizce ne yapayım motormu yapmalıyım arabaya.

• quote:

Orjinalden alıntı: Plakton

arkadaşlar bu deyimi bilirsiniz.yağ kapağını açıp bakarız ve yağ atıyosa duman varsa motor ölmüş deriz.ancak ben almanyadaki arkadaşlara sordum normal dediler.tr de motor ölmüş diyoruz.hangisi doğru.yoksa her arabada farklımıdır.bende eksozdan duman atma yağ eksiltme yok.sadece motorda bi tireme var.bi türlü çözemedim.sizce ne yapayım motormu yapmalıyım arabaya.

yağ eksiltme yoksa motorda birşey yotur titreme başka birşeydendir.
    birde araç kaç km'de
  • köfre?
  • arkadaşım geçmiş olsun da ben yakalamışkn bişey sorayım aracın kaçlık motorlardan yakıtı nasıl konfor vs. den memnunmusun ve bu son arızası dışında çok fazla arıza çıkarıyomu sana birde kaç model. böyle bi araba bakıyorumda şu sıralar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekir__

köfre?

evet hani köfte
  • quote:

Orjinalden alıntı: mozdemir555

quote:

Orjinalden alıntı: bekir__

köfre?

evet hani köfte

bu deyimi ilk defa duydum ama güzel bişiymiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: istako

arkadaşım geçmiş olsun da ben yakalamışkn bişey sorayım aracın kaçlık motorlardan yakıtı nasıl konfor vs. den memnunmusun ve bu son arızası dışında çok fazla arıza çıkarıyomu sana birde kaç model. böyle bi araba bakıyorumda şu sıralar

araç 4 4lük zaten 96 tan beri bizde babamın almanyadaki arabasıydı.parçalar ucuz.zaten masrafta çıkarmıyo.önemli olan alırken temizini almak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.