Şimdi Ara

Araba Ön Cam Değişimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Lada VEGA marka aracım var, araçda uzun süredir rutubet kokusu var nerden su aldığını çözemedim, servis ön camdan aldığını söyledi. Çatlak yüzünden değişim yaptırmıştım ama iyi montaj yapamadılarki su kaçırıyor (gözle görülür birşey yok), sizin önerdiğiniz bir Cam Markası varmıdır, anadolu sigorta orjinali taktırırsam %25 karşılamam gerektiğini söylüyor onunda 300lira maliyeti olucağını yani 75 lira düşeceğini söylüyorlar. Bende taktırmışken renkli cam taktırıyım diyorum, carglass nasıldır başka ne önerirsiniz?

• doraglass da baya iyi gibi carglass ile doraglass arasında kararsız kaldım..
  • suyun, camın kenarlarındaki contalardan girme ihtimali var mı? aracın kaskosu varsa kasko indirimi hakkın yanmadan yılda 1 defa camını değiştirebilirsin
  • hocam klima varsa araçta ve polen filtresi de bulunuyorsa ilk önce polen filtresini kontrol edin.
    Aracı silmek için kullandığınız bezleri nemli şekilde aracın içinde saklıyorsanız bu bezler de koku yapar.
    Özellikle yaz aylarında
  • Cevabınız için teşekkürler. Arabadaki bezlerede daha çok dikkat edicem ama çok rahatsız bir koku klima yok ama havalandırma sistemini pek kullanmıyorumda, yüksek ihtimal camın kenarlarından kaçırıyor iki farklı firmadan hangisi kaskoyla anlaşmalıysa o şekilde değişcem;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukii
    Cevabınız için teşekkürler. Arabadaki bezlerede daha çok dikkat edicem ama çok rahatsız bir koku klima yok ama havalandırma sistemini pek kullanmıyorumda, yüksek ihtimal camın kenarlarından kaçırıyor iki farklı firmadan hangisi kaskoyla anlaşmalıysa o şekilde değişcem;)

contadan kaçıyorsa camını değiştirmeden sadece contayı değiştirerek sorunu çözebilirsin belki illa camı değiştirecem diyorsan contalarıda değiştirmeyi ihmal etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seleric

quote:

Orijinalden alıntı: kukii
    Cevabınız için teşekkürler. Arabadaki bezlerede daha çok dikkat edicem ama çok rahatsız bir koku klima yok ama havalandırma sistemini pek kullanmıyorumda, yüksek ihtimal camın kenarlarından kaçırıyor iki farklı firmadan hangisi kaskoyla anlaşmalıysa o şekilde değişcem;)

contadan kaçıyorsa camını değiştirmeden sadece contayı değiştirerek sorunu çözebilirsin belki illa camı değiştirecem diyorsan contalarıda değiştirmeyi ihmal etme

ufak bir çatlak gibi birşey var tam şöför kısmının karşısında oraya yama yaptırsamda ordan ışık kırılmasıda olur vs diye hepsi hallolsun=)
    buarada carglass firmasının mobil servisi var aracın bulunduğu yerde cam değişikliği yapıyor bu işlem sonrası araç enazından 2-3 saat sabit kalması gerektiği için güzel bir uygulama, ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum

• siz camı komple değiştirtmişsiniz gerçi ama ben carglass altunizade şubesinde 4-5 mm.lik bir çatlağı yaptırmıştım işçilikleri güzel gayet mennunum herhangi bir sorun olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.