T

Teğmen
17 Nisan 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba 3d cahiliyim şimdi birçok konuya baktım fakat istediğimi bulamadım. dün samsung 46es6140 satın aldım 3dyi denemek istiyorum ama tam uygun formatı yakalamadan gidip 10 gb uğraşmak istemiyorum. yazılanlara baktım fakat tam olarak aradığımı bulamadım.anladığım kadarıyla her format 3d birebir aynı değil ve indireceğimiz video 3d olsa da sizin 3d izleyebileceğinizin garantisi yok yada uygun formatta indirmezseniz izleyemiyoruz-mudur-? yani ben şuna uğraşıyorum şu an 30 sn.lik bir video bile olsa razıyım tam olarak 3dyi hissettirebilecek bir video bulamadım. örneğin youtubedanhttp://www.youtube.com/watch?v=yX0S3K1PTB8 linkindeki 3D Toy Story 3 - Official Teaser Trailer indirip flashla tvde izlemeye çalışıyorum. aslında tam tarif edildiği "side by side" şeklinde ama yine de 3d izlenmiyor.nerde yanlış yapıyorum çözemedim.

sonuç olarak benim gibi led tvlerde 3dyi sadece denemek için kısa bir video linki gibi birşey var mıdır?
yaş fazlasıyla kemale erse de son birkaç gündür web tasarım işine fazlasıyla kafayı takmış durumdayım.30 yaşıma gelene kadar ordan burdan bulduğum nesnelerle dreamweaverda birleştirip bişeyler yapmaya çalışırdım ki haliyle saçmasapan şeyler çıkardı hiç beğenmezdim hoş şu anda beğenmiyorum ya neyse..benim istediğim temelden kendim bişeyler yapmak.klasik bir çaylağın yapacağı gibi googledan web tasarımı falan gibi aratıyorum haliyle binlerce şey çıkıyor.

mesela bugün css ile basit görünümlü bir sayfayı yaptım heh tamam dedim csse yoğunlaşayım ama şeytan dürtüyo işte araştırırken bir baktım sırf fireworks kullanarak yapılan siteler gördüm yok dedim ben fireworks kullanayım.e malum flash animasyonlarını falan görünce de insanın ağzı açık kalıyor utanmadan bu halimle flash animasyonu yapayım demiyorum tabi ama diğer programlarla da çok güzel animasyonlar,efektler yapıldığını farkettim.bunların hepsini birleştirince kafam allak bullak oluyor.yani biraz cin olmadan adam çarpmaya çalışıyoz ama hayırlısı:D

kısacası tecrübeli arkadaşlara benim sormak istediğim ne ile tasarıma başlıyorsunuz yada hangi programla başlıyarak tecrübe kazandınız
örneğin 700 mb.lık bir rar dosya indirdiğimde nerdeyse %100 olduğunda dosya barındırıcı ile(rapid,hotfile,upload,fileserver ne olursa olsun farketmiyor) bağlantı kopuyor ama internetim bağlı kalmaya devam ediyor.bunu son birkaç haftadır yapıyor iyiden iyiye delirtmeye başaldı beni.bağlantıda kopma gibi bir sorun yok ama dosya indiremez oldum nedeni hakkında yardım edebilir misiniz arkadaşlar
merhaba arkadaşlar konulara göz attım ama tam isdtediğim cevabı bulamadım.birkaç gündür iphone4 bakıyorum malum kvk genpa garantili satılanlar çok pahalı piyasadan satın alayım diyorum ama garanti bir yana imei kopyalama gibi riskler aklıma geliyor lütfen kimse üstüne alınmasın. Ör.linkteki ilandan elden faturalı satın alsam 3-4 ay sonra kapanma ihtimali car mıdır yada ne gibi riskleri olabilir? http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefonlar-apple-iphone-4g-16-gb-kilitsiz-acik-kapali-kutusunda-simi-tak-kullan-28858193/detay/
merhaba arkadaşlar aracım 206 1.6 110hp atiker lpg kiti takılı özellikle 2.viteste gaz kestiğim zaman yavaşlamaya geçtiğinde araç 1-2 sn. silkelemeye başlıyor 3.viteste falanda yapıyor ama çok az hissettiriyor.bu sorunu benzinde nerdeyse hiç hissettirmeyecek kadar yapıyor.gaz kelebeğini soketten ayırmadan dışardan kendim temizledim ama pek bir değişim olmadı.neden olabileceği hakkında yorumlarınızı alabilir miyim
bu ara bahsi geçen fermuar ambulans projesinin avrupadaki uygulanmış hali.bunu gördükten sonra bizde uygulanabileceğini hiç sanmıyorum ya neyse..

izleyin, ağzınız açık kalacak!

...
bi arkadaş izle dedi bana tam hade len bunun neyini izliyim diyordum kiiiiii....ooooha yok artık dediğim sahne geldi

http://www.zaplat.com/video/arac_videolari/154207/Tehlikeli_Makas_Sovu?ref=nf
http://www.essegrup.com/pinfo.asp?pid=23

marka yada teyp hakkında görüşleriniz nelerdir??
1 Mayıs 2010 itibariyle can ve mal güvenliği dışında artık plaka değişmeyecek

http://www.resmi-gazete.org/tarih/20100501-4.htm

30c- İlk defa tescili yapılan her araca bir tescil plakası tahsis edilir. Satış, devir veya diğer işlemlerde plaka numarası değiştirilmez, daha önce düzenlenerek bir önceki araç sahibine verilmiş olan motorlu araç trafik belgesi ile tescil plakaları yeni sahibine devredilir. Can ve mal güvenliğinin gerekli kıldığı hallerde mülki amirin talebi ve İçişleri Bakanlığının onayı ile tescil plaka numarası değiştirilebilir.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 194
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.050 (Bu ay: 138)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.