Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
20
Favori
46.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reddit'te biri paylaşmış daha filme bu kadar varken belli olur mu bilemem.

Aquaman (2018) | Jason Momoa
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bu Warner Bros.'un kötü CGI fetişi falan mı var ? Bu ne lan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CGI canavarı arkadaşlar, filmin CGI'si film bitmeden 2 hafta önce evvel biter, son kez renderlenecek hepsi. Boş boş CGI çöp mok ıyyy diye başlığı kirletmeyin.
  • Wb gene göz kanatacak belli cgi ları olmuyor bu dc nin jl de kör etmişti buda aynı. Civil war da hiç sırıtmıyordu o havaalanında açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Wb gene göz kanatacak belli cgi ları olmuyor bu dc nin jl de kör etmişti buda aynı. Civil war da hiç sırıtmıyordu o havaalanında açıkcası.
    Justıce league'nin CGI'ını eleştirenler sizler tüplü tv'lerde izlediniz kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Justıce league'nin CGI'ını eleştirenler sizler tüplü tv'lerde izlediniz kesin

Alıntıları Göster
    Aynen hemen çözdün valla çok zekisin

• quote:

Aynen hemen çözdün valla çok zekisin

Alıntıları Göster
    Nasıl marvel fanı oldğunuzu çok iyi biliyoruz ha şöyle çözeriz hemen merak etme mesajımda ironide yok açık ve net

körler sağırlar birbirini ağırlar

• CGI eleştiren işkembecileri sakın kaileye almayın adam 360p'de izliyordur kesin yani marvel'cıya çekemiyor DC'yi ,hay bilmezki DC'çok daha köklüdür adam cinematıc evreni eleştirsin ama CGI'eleştiriyor dur hele film çıksın Bluray gelsin dur hele yok amacı işkembecilik sallıycak gömücek ah becerebilseler bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 4 Eylül 2018; 21:46:37 >
  • quote:

CGI eleştiren işkembecileri sakın kaileye almayın adam 360p'de izliyordur kesin yani marvel'cıya çekemiyor DC'yi ,hay bilmezki DC'çok daha köklüdür adam cinematıc evreni eleştirsin ama CGI'eleştiriyor dur hele film çıksın Bluray gelsin dur hele yok amacı işkembecilik sallıycak gömücek ah becerebilseler bari
    Marvelcı olarak yazmadım ki eleştirince marvelcı mı olduk anlamadım. Batıyor göze cgi , 360p de de izlemedim ironiyi anlasan keşke yani sen niye kendine dert edindin bu kadar Keşke iyi çıksa ben dc batsa keyif almıycamda senin bu içine batan dert üzdü beni

• quote:

Marvelcı olarak yazmadım ki eleştirince marvelcı mı olduk anlamadım. Batıyor göze cgi , 360p de de izlemedim ironiyi anlasan keşke yani sen niye kendine dert edindin bu kadar Keşke iyi çıksa ben dc batsa keyif almıycamda senin bu içine batan dert üzdü beni

Alıntıları Göster
    Bırak bu ayaklari bro,CGI'Göze batıyor demişsin nere batıyor göster bakalım adamlar çalışmış yapmış daha ne eleştirilecek ufak tefek şeylere burun kıvıranlarda siz ,yani ben işkembecileri yani sadece CGI'dan vurup başka içerikten anlamayan kişilere ayarım yani bir nevi senin gibi işkembeciler bitmez bunu bil yani

• quote:

Bırak bu ayaklari bro,CGI'Göze batıyor demişsin nere batıyor göster bakalım adamlar çalışmış yapmış daha ne eleştirilecek ufak tefek şeylere burun kıvıranlarda siz ,yani ben işkembecileri yani sadece CGI'dan vurup başka içerikten anlamayan kişilere ayarım yani bir nevi senin gibi işkembeciler bitmez bunu bil yani

Alıntıları Göster
    Tamam en iyi sen bilirsin hee hee sensin

• Kesinleşti: Zack Snyder, Aquaman filminde yapımcı (executive producer) olarak yerini almış durumda. Filme doğrudan bir katkısı yok ama Aquaman'i ilk kez sinemaya taşıdığı için credits'te yapımcı olarak gözükecek. Üstelik, Zack Snyder yapımcı (producer) olarak Wonder Woman 1984 filminde yerini almış durumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zack Synder .. Bu isim bana mutluluk veriyor .

• Zack Snyder
  • Aquaman'in filmde giyeceği suit.
    EF-SA-NEEE

• Jason momoa bu fotoğrafı paylaşarak yarın heyecan verici birşey gelecek dedi.Trailer geliyor gibi

• Eğer bu filmde güzel çıkarsa(güzel çıkacağını düşünüyorum) dc solo filmlerinde aslında çokta kötü filmler çekmemiş olacak.Hem superman hem wonder women ortalama ama sıkmayan güzel filmlerdi.Keşke solo filmlerle başlasalardı.O zaman her şey çok daha güzel gidebilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Eğer bu filmde güzel çıkarsa(güzel çıkacağını düşünüyorum) dc solo filmlerinde aslında çokta kötü filmler çekmemiş olacak.Hem superman hem wonder women ortalama ama sıkmayan güzel filmlerdi.Keşke solo filmlerle başlasalardı.O zaman her şey çok daha güzel gidebilirdi
    WW hiç beğenmediğim sonunu zor getirdiğim filmlerden biri kesinlikle, JL izlediğim en kötü Süper kahraman filmi marvel tarafında izlemediğim bir çok film var bana göre onlarda oldukça kötü Bu filmler WW'dan iyi olacaklar gibi geliyor bana.
  • Çok olağan üstü gözüküyor bayıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Batman Wayne -- 5 Ekim 2018; 21:22:20 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.