Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
20
Favori
46.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok beğendim fragmanı hatta beklediğimden iyi kesinlikle güzel olacak gibi duruyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 23 Temmuz 2018; 14:56:1 >
  • Fragmana kötü diyen göz doktoruna gidebilir. James Wan büyük adamsın. Sağlam bir DC filmi geliyor hazır olun.
  • 'Sucu adam' olmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

Fragmana kötü diyen göz doktoruna gidebilir. James Wan büyük adamsın. Sağlam bir DC filmi geliyor hazır olun.
    Fragmana kötü diyenler marvelcılar yani radikal gruplar, kökten marvelcılar, isterse bütün hit yönetmenler birleşsin dc filmi çekilsin onlara göre dc filmleri çöptür hay bilmezlerki marvelıda yapan insanoğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 23 Temmuz 2018; 21:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

CGI Yapan firma avengers IW yapan firma ile aynı sadece ton ve renk farkı oluyor filmlerde yoksa sorun yok

bknz:https://www.ilm.com/vfx/aquaman/
    https://www.ilm.com/
    bence bu CGI butce isi. Justice League ve IW efektlerini yapan firma ayniydi 2 filmin arasindaki farki gorduk. Tabi Marvelin arkasinda Disney oldugu icin butce sinirsiz.

• Atlantis o kadar güzel gözüküyor ki,şarkı ile birlikte orada olmayı hayal ettim.Fragman bana büyük umut vaad ediyor.Gerçekten bu sene en iyi SDCC fragmanı bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Bütçeyle alakası yok üç aşağı beş yukarı hepsi 200-250 milyon harcıyor zaten. En büyük sorun filmin prodüksiyonu başladıktan sonra saçma sapan karar değişiklikleri yapmaları. Adamlar son 5 ay kala filmi baştan çekmeye kalkıyor bu VFX firmalarında çalışanlar da insan nasıl yetiştirsinler o kadar zamanda Aynı şey Black Panther'de de vardı filmin normal kısımları ortalama üstüyken sondaki maden sahnesi büyük ihtimal değişiklik yüzünden son anda yapılmış ortaya çıkan sonuç video oyunundan hallice

@MERNEPTAH CGI kötü zorlama bence özellikle o uçaktan atlama sahnesi buram buram stüdyo ortamı kokuyor düşük bütçeli filmler gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 25 Temmuz 2018; 14:2:22 >

• Dcnin arkasında wb var farkeden bir şey yok wb film çekildikten sonra beğenmeyip bir daha çekiyor film çıkmaya az kala sonrada cgi falan berbat oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Bütçeyle alakası yok üç aşağı beş yukarı hepsi 200-250 milyon harcıyor zaten. En büyük sorun filmin prodüksiyonu başladıktan sonra saçma sapan karar değişiklikleri yapmaları. Adamlar son 5 ay kala filmi baştan çekmeye kalkıyor bu VFX firmalarında çalışanlar da insan nasıl yetiştirsinler o kadar zamanda Aynı şey Black Panther'de de vardı filmin normal kısımları ortalama üstüyken sondaki maden sahnesi büyük ihtimal değişiklik yüzünden son anda yapılmış ortaya çıkan sonuç video oyunundan hallice

@MERNEPTAH CGI kötü zorlama bence özellikle o uçaktan atlama sahnesi buram buram stüdyo ortamı kokuyor düşük bütçeli filmler gibi olmuş
    he kardaşım he

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

bu arka planda misler gibi stüdyo ortamı kokuyor

bunları tartışıcaksak tartışalım ha ...öyle bol keseden atmayalım güzel kardeşim

Aquaman (2018) | Jason Momoa

• 2-3 saniyelik şu sahneden bile karizma akıyor be.. Batman filminde şu adamı bir şekilde oynatmazlarsa çok büyük hata yaparlar.
  • Heryerden katilesizlik fiskiriyor. Fragmandaki sahnelerde YESIL PERDE ben buradayim diyor resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bu arka planda misler gibi stüdyo ortamı kokuyor

bunları tartışıcaksak tartışalım ha ...öyle bol keseden atmayalım güzel kardeşim

Alıntıları Göster
    Saka mi yapiyorsun ? Bu sahnenin Yesil Perde oldugunu ogrenince bircok kisi sasirmisti . O kadar keliteli yapmislar !

• quote:

Orijinalden alıntı: nemeznaesh

Saka mi yapiyorsun ? Bu sahnenin Yesil Perde oldugunu ogrenince bircok kisi sasirmisti . O kadar keliteli yapmislar !

Alıntıları Göster
    ŞAKA YAPIYORUM YA EVET...BİZ KÖRÜZ YA
  • Zamanında bende burda Justice League fragmanı için bazı yerlerde görsel efekt sırıtıyor demiştim. Filmde hepsini düzeltmişlerdi. Filmin çıkmasına 4-5 ay var fazla takılmayın bu kadar.
  • nemeznaesh kullanıcısına yanıt
    At gözlüğünü çıkartıp bakmayı dene. O zaman fark edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VulonViing -- 31 Temmuz 2018; 22:45:47 >
  • Yeni görsel
     Aquaman (2018) | Jason Momoa

Görsel buram buram kötü CGI kokuyor. Filmde bu sahneyi görsem CGI kötü derdim çok eleştirmezdim ama tanıtım ürününde bunun kullanılmasının mantıklı bir açıklaması olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Yeni görsel

Görsel buram buram kötü CGI kokuyor. Filmde bu sahneyi görsem CGI kötü derdim çok eleştirmezdim ama tanıtım ürününde bunun kullanılmasının mantıklı bir açıklaması olamaz.
    Kötü ışıklandırma ve kötü greenbox

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.