Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
20
Favori
46.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aquaman (2018) | Jason Momoa
  • Bu CGI efektlerle Fragman cikarmaya hic mi utanmadilar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Bu CGI efektlerle Fragman cikarmaya hic mi utanmadilar acaba ?
    Sen bu yorumu yazmaya nasıl utanmıyorsan onlar da böyle harika CGI kullanmaya utanmamışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Bu CGI efektlerle Fragman cikarmaya hic mi utanmadilar acaba ?
    Berbat cgi'lı Venom'u görmedin mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Alıntıları Göster
    Venom'un CGI'sı berbatsa Black Panther bu ikisinden daha berbat.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Çizgi romanlarda aquman ve mera uçaktan atlayıp yere çakıldıklarında çok zarar görecek karakterler değiller.Hele aquamanin eskiden superman a denk gösterimleri oluyodu.Eskiden dediğim bi 40 50 sene önce tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 12 Ekim 2018; 0:3:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aquaman hadi neyse de mera kimdir hiç bilmem umarım filmde bu konuyu açıklarlar zira aquaman ve mera fazla bildiğim bir karakter değil.
  • en son iron man 3 de bırakmıştım sanırım shero filmlerini. şimdi izlemediklerimi izlesem 6 ay başka bişe izleyemem heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Alıntıları Göster
    cgı ne acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Çizgi romanlarda aquman ve mera uçaktan atlayıp yere çakıldıklarında çok zarar görecek karakterler değiller.Hele aquamanin eskiden superman a denk gösterimleri oluyodu.Eskiden dediğim bi 40 50 sene önce tabi.
    Aguaman uçma yeteneği falan Yok he denize düşerler orası ayrı bir konu. Yere cakildiklarinda zarar hiç gormezlerse o Zaman sıkıntı olur. Ben en azından bir zarar bekliyorum ama kesin bir şey olacak denize düşerler

• Ben çok beğendim fragmanı.Efekler gayet iyi duruyor.Öyle aşırı karanlık hava temasını bırakmışlar.Bence iyi olmuş.Öyle marvel gibi aşırı laçkada değil.Tam arada kıvamında olmuş.Muhakkak sinemaya gelirse giderim.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hocam çakıldıkları yer kum olacağı için rahatlıkla hiç zarar görmezler diyebilirim.Aquman tonlarca kiloyu kaldırabilir ve derisi için nearly bulletproof(yani neredeyse kurşun geçirmez) ibaresi kullanılıyor.Superman dan yumruk yediğinde bile çok zarar görmeyip hemen karşılıgını verebilecek düzeyde.Bu bağlamda çakıldığı yer beton bile olsa önemsenmeyecek derecede hasar alır en fazla.

• filmin 2 saat 20 dakika olacağı söylentileri var.
  • fragramı hoşuma gitti justice league rezaletinden sonra gayet başarılı bir fragman olmuş. çıktığı ilk gün sinemaya gider direkt izlerim.
  • Ohhhhhhhhh

• hadi bu aquaman atlantis kraliçesinin oğlu da mera kimdir bilen var mı o niye princes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 8 Kasım 2018; 0:24:37 >
  • Filmin 140 dakika olduğu yönünde söylentiler var.

• cıvık olmasın da inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

cgı ne acaba?

Alıntıları Göster
    şu yorumu başlığa ne zaman girsem günlerdir görüyorum hadi ben cevap yazmaya üşeniyorumda herkes mi? üşeniyor kardeşim.
    cgi filmlerdeki bilgisayar efecklerine deniyor hocam. emin değilim ama tam açılımı computer grapic ilisturation gibi bir şey olabilir.
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ne olduğnu az çok tahmin ettim ama tam anlamını ve açılımını merak etmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.