Şimdi Ara

Appstore Menü Dili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar abimin ve kardeşimin iPhone unda Appstore a girince alttaki menüler Türkçe görünüyor , bende ise ingilizce görünüyor.onun bi ayarı var mı?

Featured - Categories - Top 25 - Search - Updates yazan yer yani

çok önemli bişey değil ama olmuşken Türkçe olsun dimi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell_man82 -- 15 Ekim 2011; 17:21:44 >

• bende de tel ve dil ingilizce ama store türkçe hesap türkiye diye sanırım hiç ayar yapmadan kendi oldu daha önce o da ingilizceydi
  • Bende şimdi farkettimBende de ingilizceymiş.Türkçe hesap ve telefonun dili de türkçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutech

Bende şimdi farkettimBende de ingilizceymiş.Türkçe hesap ve telefonun dili de türkçe.

Aynen benim de öyle. Türkçe hesap , telefon dili de Türkçe ama onlar İngilizce görünüyor
    Bilen biri yok mu arkadaşlar???
  • Bende flenkce :)). Telefonu ilk aldığımda kuzenimin bilgisayarından iTunes a girdim. Ne olduysa o zman oldu sanırım :). İngilizce Olanlarda sanırım ing iTunes kullanıyordur diye dusunuyorum degistirilebilirse nasıl yapılır bu harbiden yav
  • bunu bende merak ediyorum. bende de ingilizce
  • Türkçe olduğundanda bile haberim yoktu. Merak ettim bak
  • Hotlatmış olduk ama, restore sonrası ilk açtığımda Türkçe, sonrasında ingilizce oluyor. Sebebini bilen var mı?
  • kimse konuya bir açıklık getirmemiş, bunun nasıl olduğunu bilen yokmu koca forumda
  • Bendede var. Restore öncesi tr sonra en oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple ID' nizi alırken Türkiye' yi tanımladıysanız Appstore' a bu hesap ile giriş yaptığınızda Appstore menüleri türkçe olur. Onun haricinde USA iTunes store' a kayıtlı bir ID ile giriş yaparsanız ingilizce gözükür menüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapattoni11

Apple ID' nizi alırken Türkiye' yi tanımladıysanız Appstore' a bu hesap ile giriş yaptığınızda Appstore menüleri türkçe olur. Onun haricinde USA iTunes store' a kayıtlı bir ID ile giriş yaparsanız ingilizce gözükür menüler.

bende tam bunu yazacaktım
  • Bendeki iPad Japonyadan alındı. Bölge TR seçili OLMASINA rağmen Japonca çıkıyor menü. Neden acaba? Ios7 de herşey Türkçeyken Ios8 ile birlikte sapıttı.
     Appstore Menü Dili Appstore Menü Dili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tamam da benim id türkiye olarak kayıtlıydı ? restoreden sonra neden ingilizce oldu? haydi oldu diyelim nasıl türkçe yapacağız geri? yardım eden olursa çok memnun kalacağım ?
  • alp.eren. A kullanıcısına yanıt
    Telefon diliniz Türkçe mi?
  • valla görebildiğim bütün dil ayarları türkçe,göremediğim varsa bilmiyorum ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.