Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.525
Cevap
770
Favori
1.806.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2400 diye konuştuk satıcı ile yarın gidip bakacağım. Alacağım diye bir kaide yok tabii de satıcı tanıdık olduğu için güvenilir birisi. Ben de sıfır alma taraftarıyım ama 5 sıfırı 3400 den uygun göremedim. 3400 de vermişken az daha koyup 6 alırım diyorum böyle böyle uçup gidiyoruz. 14 ay da garantisi devam ediyormuş seri numarasından sorgulama yaptım. Bir sorun olursa en kötü garantiye gönderebilirim diye düşündüm. Bilemiyorum acaba hata mı yapıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Fiyat gayet makul. Dediğiniz gibi ben de SE alacaktım sonra baktım 5 ile aynı işlemci 5 alayım dedim. 5’in fiyatını görünce 6 aldım 😀
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt

Satıcıdan fotoğrafları rica ettim. Pil sağlığı %97. Genel olarak da temiz gibi duruyor. Bakalım yarın güzelce inceleyip temizse almayı düşünüyorum. SE de düşündüm de always on display olmazsa olmazım. Normalde de saatlere ilgim var. 5 tane iyi markalardan analog saatim var kıyafetlerime göre seçer takarım. Bir alternatif olarak alacağımdan en azından saat gibi dursun istedim 😃

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Çok şık bir aksesuar ondan hiç kuşkunuz olmasın. Benim güzelim mekanik saatlerim dolapta bekliyor AW aldığımdan beri hiçbirine dokunmadım bile 😀
  • Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Türkiye'dekiler örgü solo loopları 135'e satıyor. 45 tl üzerine 45 tl indirimle kargo dahil tümünü 42 tlye aldım.

Vallahi ben de saati sipariş etmeden kayışları sipariş ettim. Kılıf gelmeden kullanmak istemiyorum vallahi saat sonuçta bir saatim elimden düştü tuzlabuz olmuştu. 15-20 gün sonra direkt saati de sipariş edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cungalam -- 20 Ocak 2021; 23:1:35 >

• hella bery store(ali express) den sipariş ettim metal siyah ve beyaz< kordonlar çok kötü kalitesiz ve mıknatıslı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: guziide

Arkadaşlar iyi akşamlar 2020 nisan ayında aldığım iw5-444 mm saatim %34 şarjla yattım gece 12 buçuk gibi şuan saat 8 %8 kaldı. İlk aldığımda gece %7 falan düşüyordu şuan daha fazla oranda düşüyor. Sizce bir sıkıntı mı var?
    Arkadaşlar iyi akşamlar 2020 nisan ayında aldığım iw5-444 mm saatim %34 şarjla yattım gece 12 buçuk gibi şuan saat 8 %8 kaldı. İlk aldığımda gece %7 falan düşüyordu şuan daha fazla oranda düşüyor. Sizce bir sıkıntı mı var? 🙁
  • Soğuktan ekran koruyucusu kalkan var mı?
  • fatihkahve1234 F kullanıcısına yanıt

Ben de aynı mağazadan sipariş verdim. Demir kordon alacaktım ama vazgeçtim sonradan. Solo örgüler iyi duruyor deneyelim bakalım:)

• örgülerde elite watch accessories'i tavsiye ederim hocam kendim aldım üstüne bi kaç arkadaşa daha aldırdım tavsiye üzerine herkes memnun :)

evet hocam

• iyi ki almamışsın

• fatihsar kullanıcısına yanıt

hocam elite watch sitenin linkini atar mısınız? bir türlü bulamadım

Ben bu mağazadan 8 tane kordon aldım. Milano Loop,Örgü ve Silikon hem 10 günde geldi hem de inanılmaz kaliteli. Geçen hafta tekrar sipariş verdim (7 tane sport loop) onlar da ilçeme ulaşmış yarın alacağım. Acaba sizin nasıl bir sorununuz oldu merak ettim. Ben çok memnun kaldım çünkü. 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 20 Ocak 2021; 23:42:1 >

bu mağaza iyi mi kötü mü şimdi anlayamadım 😁🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

bu mağaza iyi mi kötü mü şimdi anlayamadım 😁🤔

Fatih ben sana Discord’tan atmıştım fotoğrafları. Bence çok iyi üstelik elite watch gibi kargo ücreti de yok. 15$ üzeri ücretsiz ve hızlı yolluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 20 Ocak 2021; 23:48:4 >
    Aynen hocam biliyorum,ben sende elite watch'tan aldın sanıyordum,ben yine elite'ten sipariş verdim biradahakine burdan alırım,bide burayı deneyelim bakalım :)
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Benim tek eksik gördüğüm örgü looplarda orijinale göre daha ince. Zaten aynı mağaza 1:1 diye orijinal ile aynı ölçülerde satış yapıyor ama fiyatı 75 lira.
  • 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.