Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tirabzonli , REDMOD , turklucky Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.526
Cevap
770
Favori
1.806.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler cevabın için cidden günlük kullanım icin tereddütte kaldım. Yani değer mi hocam kesinlikle... Cevabına bağlı olarak siparişi vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maddi açıdan sıkıntı yoksa kesinlikle değer. tavsiyem apple ya da amazon üzerinden al sıkıntı yaşadığında ya da beğenmediğinde koşulsuz iade hakkın olur

• Yaklaşık bir yıldır almayı düşünüyordum, kısmet bugüneymiş. Trendyoldan aldığım aw6 elime ulaştı. Bakalım nasıl bir deneyim sunacak.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Ağa kadran çok hoş hangisi bu
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt

Direkt Apple üzerinden alacağım... çok teşekkür ederim, siparişi vereceğim :) şıklığı yeter.

• icagan İ kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=EeAphnjf040&feature=youtu.be

Şu linkten bakabilirsin nasıl yapıldığına hocam
  • aw5 44 mm için ekran koruyucu tavsiyesi verebilecek olan var mı?

• Sendekinin ismi ne?
    Facer uygulamasındaki ismi burda

• Arkadaşlar iyi akşamlar 2020 nisan ayında aldığım iw5-444 mm saatim %34 şarjla yattım gece 12 buçuk gibi şuan saat 8 %8 kaldı. İlk aldığımda gece %7 falan düşüyordu şuan daha fazla oranda düşüyor. Sizce bir sıkıntı mı var?
  • Eyvallah baya güzel kadranlar var burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icagan -- 20 Ocak 2021; 9:49:14 >
    Bunlar benim kullandıklarımdan bazıları, arkadaşlara fikir olsun. Uygulamada daha fazlası mevcut.

• qeep kullanıcısına yanıt

Hocam iyi pazarlık edeceksin 160 diyene 50 teklif edeceksin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 20 Ocak 2021; 11:14:0 >
  • hayırlı olsun şimdiden :) nike versiyonu aynı fiyat diye hatırlıyorum bence ondan al, bazı kadranları çok hoş gerçekten

• Arkadaşlar selam. İkinci el 44mm bir watch 5 alacağım. Alırken özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar nedir? Cihazın 15 ay kadar garantisi varmış.

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Temiz olsun, uygun fiyatlı olsun yeter 👍🏻
  • e-Sim hizmeti başladığına göre watch series 7 ile birlikte sizce çelik modeller ülkemize gelir mi?

• Apple watch 6 44mm alarak aranıza katıldım. Bir konuda fikre ihtiyacım var.
    Malum adaptör çıkmadı, bende 11 pro max'in 18w usb type c çıkışlı adaptörü mevcut. Ona aşağıdaki gibi bir çevirici alıp kullansam mı mantıklı olur, usb a çıkışlı 27w xiaomi orijinal eski adaptörüm var onu kullansam sorun olur mu?
    Veya bunlardan hariç 5w usb a çıkışlı orijinal apple adaptör mü almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krsd17 -- 20 Ocak 2021; 21:18:3 >

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt

Çalışmayabilecek bir fonksiyonu vesaire var mı özellikle dikkat etmem gereken. Ya da iPhone da olduğu gibi pil sağlığı yüzdesi önem arz ediyor mu ?

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Pil sağlığına bakabilirsiniz tabii ayrıca dijital crown sağlam mı ona bakın. Onun dışında dediğim gibi ekranı ve kasası temiz mi ona dikkat edin. Sıfırı ile fiyat farkı çok yoksa (2.500 üstü ise) SE veya sıfır 5 almanız daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.