Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Apple watch 6 alıyorum Amerika'dan dönecek varsa bana ulaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Çelik modellerin ekranı safir olduğu için çok daha dayanıklı çizilmelere. Geçen iki yıllık bir karşılaştırma görmüştüm Twitter’da, çelik modelin camı ilk günkü gibiydi ama diğeri bariz çiziklerle doluydu. Ne yazık ki bu camlar Swatch saatler gibi parlatılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: stormloader

Çelik modellerin ekranı safir olduğu için çok daha dayanıklı çizilmelere. Geçen iki yıllık bir karşılaştırma görmüştüm Twitter’da, çelik modelin camı ilk günkü gibiydi ama diğeri bariz çiziklerle doluydu. Ne yazık ki bu camlar Swatch saatler gibi parlatılamıyor.
    Teşekkürler

Titanyumu saatlerin camı da safir kristal. Aslında o da tercih edilebilir ama fiyat 2 katı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önceki watch lar tanıtıldıktan kaç gün sonra çıkmıştı? Merakla bekliyorum series 6 ama daha çıkmadığı için alamıyorum. Şu an mi band 4 kullanıyorum seri 6 ya geçsem farkı hissederim değil mi? Boşuna para vermek istemiyorum o açıdan soruyorum.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Mi Band 4 bir akıllı bilekliktir.

Tofaş'tan inip Ferrari'ye bineceksiniz...

Ekim'in sonuna doğru Türkiye piyasasına gelir diye sanıyorum.
    Haha aynen hocam saçma bir karşılaştırma oldu :) Ekim’de bayağı geçmiş yaa nasıl beklicem o ladar bilmiyorum :)

Hocam cihazı 2 gündür kullanıyorum, Kan oksijen ölçümü dışında Siride ve kadranları sağa doğru kaydırarak değiştirdiğimiz ekranlarda hızlanma olduğunu söyleyebilirim. AOD bir tık daha geliştirilmiş, biraz daha parlak görünüyor ancak Series 5'den farkı anlamak gerçekten güç. Bunların dışında Series 5 cihazımın pil sağlığı %97 idi ve tüm fonksiyonları açık bir şekilde kullanıyordum, gece yatağa girdiğimde 45-50 arası şarjı oluyordu, Series 6 ' da sanki şarj olayı biraz daha geliştirilmiş gibime geldi. Geceleri %60 civarı bir şarjla yatağa giriyorum.(Aşırı derecede kurcalamama rağmen EKG, Oksijen ölçme vs)
    Ama tabii yukardada bahsettiğim gibi 3000 e cihazımı satıp 3300 civarına Series 6 amerikadan alma şansım olduğu için değiştirdim, böyle bir şansım olmasa bu kadar ufak değişiklikler için 4.000 civarlarına çıkmanın bi anlamı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Series 5 cihazımda şarj adaptörü çıkmıştı, bu kez Apple sağolsun onu da vermedi. Yakında kutudan sadece saat çıkmasından korkuyorum

• Muhtemelen de ileride çıkacaktır ki bu ozellikle tansiyon hastalari icin inanilmaz birsey olur.

• 5. seri sattini 7.0.1 e güncelleyip şarjı birgünde biten oldu mu sadece benim saatte mi sorun oldu :(
  • Apple watch 6 isteyen var ise alabilirim. New york dan

• ataes61 kullanıcısına yanıt
    Saatin pil sağlına nereden bakıyoruz? Bende 6.1.2 yüklü ve nerede olduğunu bulamadım. Telefonda ki yazılımı güncellemek istemediğimden saatide güncelleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 28 Eylül 2020; 12:39:25 >
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    Pasaport kaydı falan gerekiyormu ona

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

3 aylık turkcell'den faturalı Seri 5 44MM 2 yıl garantili full kutulu cihazım kaça gider acaba satmak istesem? sarı sitede 3200-3400 istiyorlar 20 ay garantili cihazlara... olabilecek en yüksek fiyata satmak istiyorum.
    Şubat ayında 3100'e almıştım sıfır, şaka gibi.
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    Hocam cellular modelini almazsan kayda gerek yok.
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    Komisyon alıyor musunuz hocam?
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    İos 14 yüklü olmalı telefonda sonra saate wacthos7 yüklemeniz lazım oradan ayarlar içinde var benim seri 4 pil sağlığı 99 çıktı şaşırdım açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: Gesetzlosen

Apple watch 6 isteyen var ise alabilirim. New york dan
    ne zaman dönüyorsunuz. 44mm siyah modelini kaça alıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

ne zaman dönüyorsunuz. 44mm siyah modelini kaça alıyorsunuz

Alıntıları Göster
    44 lük düz versiyon 429 dolar?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Bende yüklü yeni sürümler ama bulamadım pil sağlığı bölümünü

• Merhabalar, kaba durmayan çizilmesini önleyen bir jelatin var mı? çok hassas hemen çiziliyor saat.. Bir de kordon alacağım çeşitli renklerde fiyatı uygun aliexpressden nereyi önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.