Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turklucky Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Yan sanayi spor kayış alanlarda (Aliexpress vs), metal pin kısmında paslanma olan oldu mu?
    ben 2-3 senedir milanese loop kullanıyorum, ilk aldıgım günkü gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ben 2-3 senedir milanese loop kullanıyorum, ilk aldıgım günkü gibi duruyor

Alıntıları Göster
    bende hem dark hem sılver versıyonu var benımkılerde ılk gunkı gıbı duruyor..
  • sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    baseus turkıye sıtesıne bakın ıstersenız.. apple onaylı urunler ve kalıtelı... ama stoklarında var mıdır bılmıyorum..
  • onrozc kullanıcısına yanıt
    baseus benim de severek kullandığım bir marka ancak apple onaylı olmadığını hatırlatmak isterim.

Hiç bir ürünü apple resmi sitesinde satılmaz aksesuarları da mfi onaylı değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 28 Ağustos 2020; 21:52:36 >
  • Ugreen markasi Mfi sarj urunleri satiyor, fakat fiyatlari ucuz degil.
  • Arkadaşlar türkiyede ekg özelliği aktif olarak kullanımı su uldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Evet watchos 6.2 güncellemesiyle Türkiye’de kullanıma açıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Evet watchos 6.2 güncellemesiyle Türkiye’de kullanıma açıldı.
    Teşekkürler. Peki 44 ile 40 mm seri 5te batarya performansı nasıl dostlar? Benim bilek ince 44 büyük gelecek ancak bataryada 44 çok farkediyor mu? 6yı bekleyeyim diyeceğim de zamzungun milleti dolandırdığı leş saatiyle yapamıyorum. Spor yapıyorum ve gerçekten bu kadar boktan saat kullanmadım. Aw seri 1,2,3 hepsi daha tutarlı ölçümler yapıyordu.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Günü çıkarma olarak ikisi arasında farkedilecek kadar bir fark yok hocam. 44ün ekran büyüklüğü ona göre pil harcıyor. Yani aman aman bi fark yok ikisiyle de 2 günü çıkarabilirsiniz. Bu noktada lansmana bu kadar az kalmışken 6yı beklemek daha doğru olacaktır. En azından 6 almazsanız bile şuanki güncel modeli daha uygun bir rakama alabilirsiniz.

• kumutlu kullanıcısına yanıt
    Onay kısmını bilmiyorum ama gerçekten ürünleri kaliteli hocam. Bende 15w lık 10000mah powerbank aldım kendinden lightining kablolu xs cihazımı çok hızlı dolduruyor.

• Merhabalar, 4yıllık 1. Nesil 42mm sahibiyim. Geçenlerde pil şişti ve ekran ayrıldı. Servis pil ücreti karşılığı yenisini getirtmeyi teklif etti. 609 tl. Sizce değer mi?

• system failure kullanıcısına yanıt
    Bence değmez 1. nesil için.

• system failure kullanıcısına yanıt
    1. Nesil mi yoksa 3 nesil mi verilecek? Bazen Apple garanti kapsamında değişim yaparken elinde olan üretimdeki son cihazı verebiliryor. Değişim 3. Nesil ile olacaksa değer ama 1. Nesil olacaksa değmez

• kumutlu kullanıcısına yanıt
    Aynısından dediklerine göre 1. Nesil cihaz garanti kapsamında değil. Anladığım kadarıyla parça bulunamadığı için yenisini veriyorlar.

• Dostlar selamlar. Geçtiğimiz günlerde, Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik ürünlerinin ithalatına başladığımı söylemiştim.Hatta İlk parti ürünlerimiz S/M aldığımız için birazcık sıkıntıya soksa da, yeni DOKUMA / ÖRME KAYIŞLAR GELDİ.

Trendyol'da vs satışlarımız başladı.Faturalı ve Memnun kalınmadığında iade garantili satış yapıyoruz. TheMarjinaLs güvencesiyle diyelim
    Açılışa özel DonanımHaber için buraya bir kaç '' GERÇEK ÜRÜN GÖRSELİ BIRAKAYIM.STÜDYO ÇEKİMLERİDİR. ''
    Kargo Ücretsiz olarak gönderim yapıyoruz.İlgilenenler, ulaşabilirler.

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Butik ismi nedir? Fiyatlara bir bakalım.

• Merhaba arkadaşlar, yakında e-sim teknolojisinin ülkemizde de kullanılacağı söyleniyor. Diyelim ki bugün e-sim geldi, ülkemizde satılan mevcut apple akıllı saatlerin durumu ne olur?Yani zaten cihaz uyumlu ve operatörler ile ya da yazılım güncellemesi ile sisteme entegre edilebilir mi yoksa e-sim özelliği olan saatlerin ülkemizde satılmasını mı beklememiz gerekir? Bu konuda bir açıklama ve kesin bir yorum bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.

• kryrdm K kullanıcısına yanıt
    Cellular destekli cihazların çıkması lazım,

Apple USA sitesine girip Apple Watch kısmını inceleyin.

Büyük ihtimal seri 6 en geç seri 7 ile birlikte bize de gelir.
  • Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığımız Apple Watch ı telefona tanıttım,kurulumu yaptım fakat whatsapp dahil birkaç uygulama saatte görünmüyor.En azından whatsapp ı yüklesem yeter.Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 30 Ağustos 2020; 15:44:51 >
  • 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.