Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spigen Rugged Armor ile beraber kullanınca 44mm kolumda telefon varmış gibi oluyordu ve görünüş olarak çok rahatsız ediyordu beni,

40 mm geçiş yapınca bu sorun ortadan kalktı.

Ekstra olarak Seri 5 'de ki sürekli açık ekran çok cezbetti beni, alışınca Seri 4 bir garip geldi.

Bu arada bir aydır Rugged Armor stokta olmadığı için normal kullanıyorum ve sırıtmıyor eğer bileğinizin çapı 20 cm'den fazla değilse 40 mm güzel duruyor.

Bununla ilgili şöyle bir video hazırlamıştım;

• arkadaşlar saatin pilini telefondan görebiliyoruz fakat telefonun pilini saatten görme şansımız var mı? mesela telefonu mutfağa şarja takıyorum salonda otururken % kaç olmuş görmek istiyorum böyle bir şey mümkün mü?
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    App Store’da battery yazip apple watch icin olan secenegi tiklarsaniz onu yapan programlar var. fakat ben tercih etmiyorum. Komplikasyonlar 3. parti uygulamalarda cok iyi guncellenmedigi icin denemedim ama belki bildirim gonderme vb ozellikleri olanlar vardir goz atabilirsiniz. Apple’in kendi boyle bir ozellik sunmuyor.

iOS14 ve watchOS7 ile basit bir şekilde kısayollar üzerinden yapılabilir. Çok pratik olmaz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 1 Eylül 2020; 19:28:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BEN OLSAM 7 YADA 8 İ BEKLERİM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

5 mi alsak, 6 çıkacak beklemek doğru olur mu 🤔
    Bu saatten sonra 5 alma derim. 6'yı bekle hocam. Bende saati satmıştım 6 yı bekliyorum şuan da..
  • APPLE WATCH SERİES 6 NIN 4.299 TL DEN ASAĞI FIYATLA CIKACAGINI TAHMIN ETMIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrozc -- 2 Eylül 2020; 11:8:20 >
  • Herkese merhabalar. Çıkması muhtemel 6. seri bu ay mı tanıtılacak, bu aysa eğer eylülün kaçında oluyor genelde bilgisi olan var mı?
  • Hanım Apple Watch 5 kullanıyordu ancak sürekli evin içinde kolu bir yerlere çarptığı için evde kolundan çıkarıyordu. bu da genel kullanımını biraz anlamsız hale getiriyor.

Aliexpress'ten şöyle bir ürün aldım
    https://tr.aliexpress.com/item/32952974486.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.44b14c4dZOTI0h

2 adet olarak 15 ağustosta sipariş verdim bugün elime ulaştı.

göreceli slim bir ürün. ama yine bir miktar kalınlaşma oluyor. lakin kolunda sağa sola çarpıp çizilecek diye korkanlar için verimli gibi. dokunmatik hassasiyetinde de bir eksiklik görmedim.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Herkese merhabalar. Çıkması muhtemel 6. seri bu ay mı tanıtılacak, bu aysa eğer eylülün kaçında oluyor genelde bilgisi olan var mı?
    8 Eylul'de, yeni iPhone'lardan once duyurulacagi konusunda iddialar var.

Başka bir iddia da Eylül’de tanıtılmayacak diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 2 Eylül 2020; 18:12:25 >
  • Bazı sızıntı ustaları bu ay için yeni apple watch yok diyor.

Reliable source says no new Apple Watch this month appletrack.org/reliable-sourc…

• kumutlu kullanıcısına yanıt
    Böyle duvara çarpma durumlarında cihazı kesinlikle koruyor, 2-3 kere -maalesef- test edildi onaylandı.

Hatta kılıfı mahvetmişti bir çarpmam cihaz da tık yoktu.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten 4-5 tane almıştım. Kullanmasaydım şimdiye dek ninja fruit darbeleri almış gibi olurdu saat.

• Merhaba arkadaşlar. Son 2-3 sayfaya baktığımda ürün ile alakalı koruma iletilerini gördüm. Kendi tecrübelerimi sizlere aktarmak isterim.

1) Ekran koruyucu işe yaramıyor. Bu bir saat. Elinizi yıkıyorsunuz, baloncuk yapıyor. Bazen bir iş yaparken elinize kir bulaşıyor, koruyucu cam kalkıyor. Aynı zamanda koruyucu cam kullandığınızda saatin "force touch" özelliği çalışmıyor. Sert basışı algılamıyor.

2) Aliexpress üzerinden alınan şeffaf kılıflar çok kısa bir sürede sarılaşıyor.

Bu gibi durumlardan dolayı ben saatimi kılıfsız, koruyucusuz kullanıyorum. En ufak bir sorunum yok. Bana göre o şeffaf kılıflar saati çok çirkin gösteriyor.

Saate de kılıf takmazsın ya

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Bu mesaj silindi.
    Yo bu arkadaşın gayet zihniyetini anlamış bulunmaktayım. Bir kere de watch serie 3 kullananları gösterişçilikle suçluyordu. Bu dönemde 5’ten aşağı alınmazmış, yoksa bu gösterişçilikmiş. Paran ona yetiyorsa hiç almamalıymışsın. Bu nasıl bir bakış açısıdır... Bu son yazdığında da “saati de kılıfla kullanmazsın artık” açık ve net bir iğneleme var burada kılıfla kullananlara.

Bunların dışında da bu tarz yazıları mevcut ki ağrılılara dağlı demesinden seviyesi ve zihniyeti belli. İnsanları maddi durumlarına ve yaşadıkları coğrafyaya göre sınıflandırma haddini kendinde bulan sonradan görme bir tip. Burada herkes güzel bir iletişim içinde. Bu tiplere aşırı tilt oluyorum. Engelledim geçti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    1 numaralı yorumunuza kesınlıkle katılmıyorum.. 2016 yılından berı aw kullanıyorum.. 4yıl aw1-1 yıl aw5... aw1 de yaklasık 2 sene cıvarı uzerınde ekran koruyucu kaldıgını bılırım.. hıc cıkarmadan ve baloncuk olmadan... her zaman baseusdan aldıgım ekran koruyucu ıle kullandım.. zerre kadar eksıklıgını hıssetmedım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

Yo bu arkadaşın gayet zihniyetini anlamış bulunmaktayım. Bir kere de watch serie 3 kullananları gösterişçilikle suçluyordu. Bu dönemde 5’ten aşağı alınmazmış, yoksa bu gösterişçilikmiş. Paran ona yetiyorsa hiç almamalıymışsın. Bu nasıl bir bakış açısıdır... Bu son yazdığında da “saati de kılıfla kullanmazsın artık” açık ve net bir iğneleme var burada kılıfla kullananlara.

Bunların dışında da bu tarz yazıları mevcut ki ağrılılara dağlı demesinden seviyesi ve zihniyeti belli. İnsanları maddi durumlarına ve yaşadıkları coğrafyaya göre sınıflandırma haddini kendinde bulan sonradan görme bir tip. Burada herkes güzel bir iletişim içinde. Bu tiplere aşırı tilt oluyorum. Engelledim geçti...

Alıntıları Göster
    Ben de S3 yorumlarıyla ilgili yazmıştım arkadaşa ama parayı konuşmuyormuş burda donanım önemliymiş falan filan yazmış. He de geç hocam çoğu kişi neyin ne olduğunu biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seri 6 Cellular ile Türkiye'de çıkmazsa yükseltmek için gram sebep olmaz,

yok işlemciymiş yok kan bilmem nesiymiş benim işime yaramıyor.

Kaçımız EKG çekiyoruz her gün, ben aklıma geldikçe haftada bir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 3 Eylül 2020; 12:15:2 >
  • Polemik konusu ilginç gerçekten. Apple Watch S3’ü kılıfla kullanıyorum. Bilmiyorum bu söylenenleri ben de üstüme alınmalı mıyım acaba? :)))

• EknCn kullanıcısına yanıt
    Lansmandaki saat güncellemsi iptal edildi 8 eylülde yeni saat tanıtılmayacak

• Bu konuda çok boş yapan arkadaşlar vardı geçenlerde seri 6 nın seri 5 ile aynı fiyata çıkacağını savunanların sesi soluğu çıkmıyor. Ne doları baz alıyorlar ne kuru. Biraz mantıklı konuşup yorumlamakta yarar var. Zamanında bu kur yükselişini göz önünde bulundurarak yorum yapıp taşlanmıştım. Şimdi hepinize bakıp gülüyorum. Dolar olmuş 7.46 hala 3699 a saat çıkacak sanan arkadaşlar var.

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.