Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
770
Favori
1.805.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Microcase Apple Watch Series 4 44 mm Armor TPU Silikon Kılıf - Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07MZTZ78F/ref=cm_sw_r_cp_apip_Y9EjdeC3dctpO
    Linkte ki ekran koruyucu üzerine bu kılıf oturur mu arkadaşlar? Kullanan var mı bu şekilde?

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

https://www.amazon.com.tr/Microsonic-17888-Kaplayan-Temperli-koruyucu/dp/B07NBZY1J8/ref=pd_sbs_107_2/257-0429595-6139644?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07NBZY1J8&pd_rd_r=d935b514-b3ec-4a4f-86ae-5fbe6ac9483f&pd_rd_w=0bJVT&pd_rd_wg=vUoiI&pf_rd_p=6951ad51-8ea4-49fa-9f3f-174bf6d608c9&pf_rd_r=QGNHXYHPENNCNXMB48TX&psc=1&refRID=QGNHXYHPENNCNXMB48TX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 26 Ağustos 2020; 12:31:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Şahsen kullanıyorum alt köşelerden hafif bir baloncuk yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    1 yıl once aynısını baseus turkıye sıtesınden aldım. hala kullanıyorum.. baloncuk hıc olmadı.. bır bakın ıstersenız..
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Dostum teşekkürler sayende almış oldum. Sanırım spigenin ürününün 1e1 replikası.
  • e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 2346TL ücret ödeyeceğim.
  • gfbmert kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi günlerde kullanın , doğrudur.

• Merhaba herkese iyi akşamlar. Apple watch 3 42mm alarak aranıza katıldım. Ürün yeni geldi ve şuan güncelleme yapıyor. Güncelleme aşırı yavaş işliyor normal mi acaba ? Birde sürüm olarak 5.3.8 indiriyor. En son watch os 6 çıktı diye hatırlıyorum. Sorun ne olabilir ?
  • AdsenseWork A kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Eylül ayına girdik. Kesinlikle S6 beklenmeli. Neden? Aslında zibilyon tane neden var. Daha önce madde madde yazmıştım ama yazdıklarımı bulamadım.

Özetlemek gerekirse aslında durum şu. Amacınız şekil ise S3 alabilirsiniz. Kolunuza takarsınız. Adım falan görürsünüz.

Amacınız spor, etkinlik, siri, hız, ekg, pusula, sürekli açık ekran, 2. nesil nabız ölçümü, komplikasyonlar, daha büyük ekran, daha iyi su ve toza dayanıklılık ve bir tık daha iyi hoparlör ve mikrofon, 32gb dahili hafıza, bir tık daha iyi pil başarımı, düşme algılama vs. ise S5 almalısınız.

Bana göre s3 ASLA alınmaz. Bu devirde ASLA. Alınacaksa en düşük 44mm s4 alınmalı. s5 sahibiyim. Acayip memnunum. s6'yı merakla bekliyorum. Bence s6 ile pil ömrü konusuna eğilecekler çünkü s5 bana göre o konuda biraz zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 27 Ağustos 2020; 1:45:53 >
  • AdsenseWork A kullanıcısına yanıt
    Peki, neden s6 beklenmeli?

1) Kan oksijen ölçümü geliyor. Bu zaten vardı ama çooooooooook nadir, matematiksel ölçüm yapıyordu. Sanırım donanımsal bir sensör koyacaklar. Özellikle uyku takibi için önemli olabilir.
    2) Series 5'e göre ortlama 40 mah daha büyük pil. Bu da %20 - %30'luk bir artışa tekabül ediyor.
    3) Apple 2 senedir aynı işlemciyi kullanıyor. Belki bu seri ile yeni nesil bir işlemci gelir.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Son anda kendimi frenleme sebep bu mantıktı aynen.teşekkür ediyorum. Bencede beklenmeli ama fiyatları Eylül ayına geldik neredeyse pek bir ipucu yok gibi. Özellik konusunda da ben heyecanlıyım açıkçası yeni cihazlardaki a13 ve gelecek olan a14 işlemciler ile farklı bir yola girilebilir şaşırabiliriz. ya da pil şu kadar arttı ekran şöyle oldu birde şu sensör eklendi diyip normal bir süreçte yaşanabilir. yinede 6 yı alırım. eylülde tanıtılsa apple türkiye ne zaman satmaya başlar o da var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam selamlar. Eylül ayına girdik. Kesinlikle S6 beklenmeli. Neden? Aslında zibilyon tane neden var. Daha önce madde madde yazmıştım ama yazdıklarımı bulamadım.

Özetlemek gerekirse aslında durum şu. Amacınız şekil ise S3 alabilirsiniz. Kolunuza takarsınız. Adım falan görürsünüz.

Amacınız spor, etkinlik, siri, hız, ekg, pusula, sürekli açık ekran, 2. nesil nabız ölçümü, komplikasyonlar, daha büyük ekran, daha iyi su ve toza dayanıklılık ve bir tık daha iyi hoparlör ve mikrofon, 32gb dahili hafıza, bir tık daha iyi pil başarımı, düşme algılama vs. ise S5 almalısınız.

Bana göre s3 ASLA alınmaz. Bu devirde ASLA. Alınacaksa en düşük 44mm s4 alınmalı. s5 sahibiyim. Acayip memnunum. s6'yı merakla bekliyorum. Bence s6 ile pil ömrü konusuna eğilecekler çünkü s5 bana göre o konuda biraz zayıf.
    Dostum bazı şeyleri çok abartıyorsun gibi geldi bana. Sadece şekil için s3 falan demişsin ama dediğin s3 spor, etkinlik, Siri vs için de gayet yeterli, aradaki fiyat farkını da hesap edersen o fiyatlarda işini yapan bir cihaz. Bütçesi kısıtlı olanlar arkadaşın yorumuna pek takılmasın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• McJoe kullanıcısına yanıt
    evet bende şahsen s6 düşünüyorum lakin ayni güncel ve ömrü uzun olan bir ürün şartım olmasaydı yada telefonu değiştirmeseydim 11 le kesinlikle s3 alırdım.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Hocam yuvarlak kasa olma ihtimali var mı sizce?
  • McJoe kullanıcısına yanıt
    Hocam burası donanım sayfası. Bütçe, ekonomi konuşmadım ki.

Bakın. Ben apple watch series 3, Samsung galaxy gear, xiaomi mi band 2, samsung galaxy watch active 2 kullandım. Akıllı saat benim uzmanlık alanım. Şuanda da Apple watch series 5 kullanıyorum.

En iyisini isteyen s5'i gözü kapalı alabilir. s3 ile s5 arasında en basitinden 16 fark bulmuşum. Bu ne demek? Bana göre abartmak demek değil; kullanıcıyı "ölü yatırım" yapmaması için uyarmaktır.
    Bütçesi olmayan s3 almasın. Para biriktirsin, s4 alsın en düşük.

s3 2017 yılının kralıydı ama kardeşleri onu geçeli çok oldu.
  • aydancan A kullanıcısına yanıt
    Ben apple watch'un yuvarlak olacağına ihtimal vermiyorum çünkü WatchOS'in tüm tasarımı, ikonları, yazı yerleşimi, düğmeleri falan hep şu anki tasarıma göre dizayn edilmiş. Apple Watch'u yuvarlak yapmak için işletim sistemini BAŞTAN yazmak gerekiyor. O da olmaz bence. Özellikle COVID zamanında yuvarlak saat beklemek yanlış.

Zaten şöyle söyleyim. Apple Watch'a alışınca şunu diyorsunuz : En iyi akıllı saat tasarımı Apple Watch'unki. Saat demiyorum, akıllı saat diyorum. Çünkü dikdörtgen yapı çok büyük işlevsellik sağlıyor. Samsung saat de kullandım. Appple watch her zaman tek ekranda daha fazla bilgi sunuyor.
  • Merhaba arkadaşlar,

Apple Watch Şarj aletimi kaybettim :(
    Uygun fiyata nereden buluruz?
    Mudail kullansam zarar verir mi ki cihaza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Merhaba arkadaşlar,

Apple Watch Şarj aletimi kaybettim :(
    Uygun fiyata nereden buluruz?
    Mudail kullansam zarar verir mi ki cihaza?
    Muadil ürünler sorun çıkarıyor. Hiç kimse tavsiye etmiyor. 229 TL ye orijinalini almaktan başka çare yok sanırım.

• S6 Eylül veya ekimde tanıtılacak sanırım. Beklemeye değer mi yoksa s5 yeterli midir?

• Yan sanayi spor kayış alanlarda (Aliexpress vs), metal pin kısmında paslanma olan oldu mu?

• Telefonunda Jailbreak olup, apple watch içim tweak kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.