Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mete E. Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
16.614
Cevap
361
Favori
778.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1559
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 361
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (576 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (325 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5885 mesaj) Mobil (5362 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (416 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sleepwake33

Mersin Marinadaki gürgençler birşey bilmiyor. Telefonu 2 kere verdim servise hep ekran değiştirip verdi. Sorun devam etti. Şimdide garantisi bitti birşey olsa zarar hep. Siz siz olun uzak durun mersin marina gürgençlerden. Bu arada telefonu da 10 günden aşağı hiç alamıyorsun.
    Ekran 2 defa değişmesine rağmen garantisi bittikten kısa süre sonra aynı arızayı verdiyse, gizli ayıplı maldan dolayı Thh başvurmanı öneriri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hocamlar selam apple watch için sağlam bir ekran koruyucu önerebilecek var mı. Hem dokunmatiği bozmayacak hemde iyi koruyacak tarzda bir şey arıyorum. Aliexpressteki adamın camlarına pek güvenemedim.

Spigen neoflex
    |
    |
    logismile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bugünki badireden sonra çok korktum hocam bana böyle temperli cam tarzı bişey lazım +
    |
    |
    EknCn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Spigen.com yani ABD satış sitesinde ProFlex Ez Fit adlı ürünü var tam istediğiniz gibi ama maalesef Türkiye'de satışı yok,

mevcutta seri 4 ve seri 5 cihazlarımda bahsettiğim Neo Flex'i kullandım, Rugged Armor ile çok iyi uyum sağlıyor ama Neo Flex çizilmleri önler... darbeleri bahsettiğim ürün kadar sağlam karşılamaz.

Mevcutta 2 seçenek var önünüzde;

ya şu,
    https://www.amazon.com.tr/Apple-Watch-Kasal%C4%B1-Koruyucu-Kaplama/dp/B0881LKMNN

ya da bu,
    https://www.amazon.com.tr/Microsonic-17888-Kaplayan-Temperli-koruyucu/dp/B07NBZY1J8

dışında maalesef hepsi bahsettiğim gibi sadece çizilmeye ya da hafif darbeye karşı koruma sağlıyor.

Edit: Donanımhaber kendi referansıyla linke yönlendiriyor, benimle alakası yoktur.

Edit2: Bahsettiğim ürünleri temsili olsun diye attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 18 Ağustos 2020; 20:58:46 >
    |
    |

• Binbaşı
    1592 Mesaj

Nillkin markasının var, kenarları da ince gibi. Kendi resmi mağazalarında 44mm kalmamış, başka bir bayi mağazasından sipariş verdim ben. Daha önce telefon için temperli camını aldım kaliteliydi. Zaten fiyatından belli olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    674 Mesaj
    Arkadaşlar bu orjinal olmayan spor loop kordonlar nasıl sağlmammı kopma vs. Durum olmaz değilmi saat kolumuzdan uçmasın sonra

• Teğmen
    158 Mesaj

hocam apple’a ait mail adresi bulamadim. Siz nereye attiniz?

|
    |
    Tyrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    630 Mesaj
    watchOS 7 beta updateini kuramıyorum 2.6 GB istiyor ben de 2.5 var ve spotify dışında uygulama yok onda da indirilmiş müzik vs yok nasıl alan açabilirim

• Teğmen
    190 Mesaj

Merhaba, support.apple.com sitesini açın,sonrasında Apple Watch seçerek en altta Destek alın tıklayın,gerekli şekilde sizi yönlendirecek.Apple Destek ile görüştüğünüzde müşteri temsilcisi size e-mail için yardımcı olacaktır.Olabildiğince ayrıntılı fotoğraf göndermenizi tavsiye ederim.

|
    |
    e55e55e55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Geçenki güncellemeyi yüklemek için tamamen sıfırlamıştım saati. Şimdi yine yer sorunu var.

|
    |
    Dgkn_sglmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Admin
    13699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BombSquad34

Arkadaşlar bu orjinal olmayan spor loop kordonlar nasıl sağlmammı kopma vs. Durum olmaz değilmi saat kolumuzdan uçmasın sonra
    Aliexpress üzerinden satın aldım ve 2-3 gündür kullanıyorum. Orijinal olarak satılanları yakından incelemedim, ancak aliexpress'de satılanlarda gayet sağlam hissiyatı veriyor. Kolay kolay bir şey olacağını sanmıyorum.
    |
    |

Lenovo Yoga i5 - Steelseries Arctis 9X Headset - 2020 55” LG CX Oled Tv - Xbox Series X - Jabra Elite 75T - iPhone XR 128GB Black - Apple Watch Series 5 44 mm
  • Emekli Admin
    13699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: logismile

Hocamlar selam apple watch için sağlam bir ekran koruyucu önerebilecek var mı. Hem dokunmatiği bozmayacak hemde iyi koruyacak tarzda bir şey arıyorum. Aliexpressteki adamın camlarına pek güvenemedim.
    Cam değil ancak ben de bu üründen var, dokunmatiğe etki etmiyor ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı sağlam ve dayanıklı bir ürün. Düşünürseniz bu satıcıyı tavsiye edebilirim.
    https://tr.aliexpress.com/item/32952974486.html?spm=a2g0o.store_home.hotSpots_122366254.0

Lenovo Yoga i5 - Steelseries Arctis 9X Headset - 2020 55” LG CX Oled Tv - Xbox Series X - Jabra Elite 75T - iPhone XR 128GB Black - Apple Watch Series 5 44 mm

• Teğmen
    228 Mesaj
    Arkadaşlar Seri 4 44mm. Garantisi 15 Aralık 2020 de bitecek.
    Gümüş renk sıfır gibi durumda. Şarj cihazı kablo kutusunda.
    Yanında orjinal kayış yok ama 3 tane kayışla beraber satılacak.
    Fiyat 2250 deniliyor.

|
    |
  • Emekli Admin
    13699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rottice

Arkadaşlar Seri 4 44mm. Garantisi 15 Aralık 2020 de bitecek.
    Gümüş renk sıfır gibi durumda. Şarj cihazı kablo kutusunda.
    Yanında orjinal kayış yok ama 3 tane kayışla beraber satılacak.
    Fiyat 2250 deniliyor.
    Garanti süresi az, bu nedenle fiyat yüksek. Bütçenizi yükseltme imkanınız varsa seri 5 44mm alın.
    |
    |

• Yarbay
    4047 Mesaj
    watchOS 7 public beta 5 yayınlanmadı m?

|
    |
    Apple Watch 5 almak üzereyken series 6 çıkacağı duyumlarını aldım, konu hakkında bilgisi olan var mı? Tahminen ne zaman çıkar, beklemeye değer mi?
    Tansiyon problemim var, EKG özelliği bu saati seçmemdeki en büyük etkenlerden biri. Verimli çalışıyor mu?

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    4593 Mesaj
    https://www.gittigidiyor.com/giyilebilir-teknoloji/akilli-saat-aksesuar/akilli-saat/apple-watch-series-5-44mm-uzay-grisi-aluminyum-kasa-ve-spor-kordon_spp_785034?renk=Gümüş

Series 5 44 mm kazananlar kulübü üyeliğiyle 3384 TL'ye geliyor. 75 tl de worldpuan veriliyor. Fiyat çok iyi diil mi sizce de?

|
    |
kripto para haberleri
Web Tasarım
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,101
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.