Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız arkadaşıma akıllı saat almak istiyorum. Telefon olarak iphone 7 kullanıyor. Apple watch3 38mm ile Galaxy watch active2 40mm arasında kaldım. 38mm apple watch 3 nasıl olur acaba ? Gününümüzde hala kullanılabilir mi ? Şarj anlamında 1 günü çok rahat çıkarır mı? Deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    m/l kullanıyorum... 80kg yum
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    ben 4500-5000 bandında cıkacagını dusunuyorum
  • e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    + Apple ile telefon gorusmesi yaptim ve boya atmasinin kozmetik kusur olarak goruldugunu ve garanti disinda kaldigini soylediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar saatle denize giren oldumu sorun yaratıyomu tuzlu su? S5 40mm

• quote:

Orijinalden alıntı: BombSquad34

Arkadaşlar saatle denize giren oldumu sorun yaratıyomu tuzlu su? S5 40mm
    Tuzlu suda kullandim. Bir sorun olmuyor.
  • BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene girdim. (S4 - 44 mm)
    Bir hafta boyunca aralıklı denizde yüzdüm.
    Hatta iskeleden iki-üç metreden balıklama atladım.
    Hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    Suya her yüksekten atlayışımda düşme algılama devreye girdi.
    İyi olup olmadığımı sordu.
  • BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Denizden çıktıktan sonra tatlı su ile iyice durulayın. Sorun olmayacaktır.
    44 mm Large kayış kullanıyorum. Kayışı 3.deliğe takıyorum.
  • Gittigidiyor teknosa satıcısından aldığım apple watch carrefoursa tarafından gönderilmiş ve traş makinesi kutudunda geldi. Heh dedim uğraş dur ama içinden doğru ürün çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Güzel espri diyeceğim ama bu memlekette her şey oluyor sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

44 mm Large kayış kullanıyorum. Kayışı 3.deliğe takıyorum.
    Sevgili BeyazBüyü ;

Small/Medium kayışı hiç takamıyor musunuz ? Beden olarak olmuyor mu. S/M alarak, sanki birazcık hata yaptım hissine kapılıyorum anbean
    Maalesef takamıyorum. Elinizdeki ürünlerin mümkünse bir kısmını, L beden ile değiştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.
  • quote:

Maalesef takamıyorum. Elinizdeki ürünlerin mümkünse bir kısmını, L beden ile değiştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.
    Gelen geliyor artık .

Şimdilik bunları elime alayım hayırlısıyla, diğer partileri, artık M/L şeklinde veririm.En kötü, sadece M/L kayış siparişi yaptırırız artık
  • Merhabalar, S4 44mm kullanıyorum yaklaşık 1 yıllık ürün. Sabah 8 de tam şarj alıyorum, fazla kurcalamadığım halde akşam 8 gibi 5 lere kadar iniyor,dışarda olduğum zamanlar yetmiyor gece uyku takibi yapsam sabah kalmıyor... Arka plan yenileme,wifi kapalı,kol döndürünce uyandırma açık. 2 güne yakın kullanım alanlar nasıl alıyor anlamış değilim. Benimkinde mi sorun var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Merhabalar, S4 44mm kullanıyorum yaklaşık 1 yıllık ürün. Sabah 8 de tam şarj alıyorum, fazla kurcalamadığım halde akşam 8 gibi 5 lere kadar iniyor,dışarda olduğum zamanlar yetmiyor gece uyku takibi yapsam sabah kalmıyor... Arka plan yenileme,wifi kapalı,kol döndürünce uyandırma açık. 2 güne yakın kullanım alanlar nasıl alıyor anlamış değilim. Benimkinde mi sorun var acaba?
    Kesinlikle cihazınızda sorun var. Bende sabah %100 aldığımda akşam saat 19-20 civarında % 50 -60 dan fazla şarjım oluyor. Gece kolumdan çıkarıyorum. Ertesi gün de aynı şekilde kullanıyorum ve 48 saat sonra cihazın şarjı %10 lardayken tekrar şarja takıyorum.

• s5'in düz veya nike serisinin beyaz kordonunda, kullanım sonucu sararma, pembeleşme, renk değişimi yaşayan oldu mu acaba? hepsiburada'da ürün yorumlarına birisi yazmış, s5 nike beyaz kordonum pembeleşti diye...
  • quote:

İlk partide S/M almıştım. Uzun kayışla gelmişler

Nike Serisi stoklara girdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acaba Spigen ne zaman Series 4/5 için siyah rugged armor stoklara getirecek merak ediyorum, çalışanlarında konu hakkında bilgisi yok.

Edit: Bu arada konuşma geçti mi bilmiyorum ama eSim hakkında güncelleme var, Seri 6 ile birlikte hücresel desteği gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 15 Ağustos 2020; 18:13:48 >

• Bayağı uğraştım, stüdyo çekimleri tamamlandı

Buraya bir kaç tane örnek bırakayım. Az sonra Filigranımızı da ekleyeceğiz

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.