Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cyberdemon Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.602
Cevap
361
Favori
777.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 48 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1558
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 361
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (576 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (325 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5874 mesaj) Mobil (5360 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (416 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    510 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TnaKreB

Kız arkadaşıma akıllı saat almak istiyorum. Telefon olarak iphone 7 kullanıyor. Apple watch3 38mm ile Galaxy watch active2 40mm arasında kaldım. 38mm apple watch 3 nasıl olur acaba ? Gününümüzde hala kullanılabilir mi ? Şarj anlamında 1 günü çok rahat çıkarır mı? Deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
    |
    |

m/l kullanıyorum... 80kg yum
    |
    |
    TheMarjinaLs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben 4500-5000 bandında cıkacagını dusunuyorum
    |
    |
    korayalttantire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

+ Apple ile telefon gorusmesi yaptim ve boya atmasinin kozmetik kusur olarak goruldugunu ve garanti disinda kaldigini soylediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    e55e55e55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Arkadaşlar saatle denize giren oldumu sorun yaratıyomu tuzlu su? S5 40mm

• Binbaşı
    1592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BombSquad34

Arkadaşlar saatle denize giren oldumu sorun yaratıyomu tuzlu su? S5 40mm
    Tuzlu suda kullandim. Bir sorun olmuyor.
    |
    |

Ben geçen sene girdim. (S4 - 44 mm)
    Bir hafta boyunca aralıklı denizde yüzdüm.
    Hatta iskeleden iki-üç metreden balıklama atladım.
    Hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    Suya her yüksekten atlayışımda düşme algılama devreye girdi.
    İyi olup olmadığımı sordu.
    |
    |
    BombSquad34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Denizden çıktıktan sonra tatlı su ile iyice durulayın. Sorun olmayacaktır.
    |
    |
    BombSquad34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

44 mm Large kayış kullanıyorum. Kayışı 3.deliğe takıyorum.
    |
    |

Lenovo Yoga i5 - Steelseries Arctis 9X Headset - 2020 55” LG CX Oled Tv - Xbox Series X - Jabra Elite 75T - iPhone XR 128GB Black - Apple Watch Series 5 44 mm
  • Binbaşı
    1592 Mesaj
    Gittigidiyor teknosa satıcısından aldığım apple watch carrefoursa tarafından gönderilmiş ve traş makinesi kutudunda geldi. Heh dedim uğraş dur ama içinden doğru ürün çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj

Güzel espri diyeceğim ama bu memlekette her şey oluyor sonuçta.

|
    |
    korayalttantire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

44 mm Large kayış kullanıyorum. Kayışı 3.deliğe takıyorum.
    Sevgili BeyazBüyü ;

Small/Medium kayışı hiç takamıyor musunuz ? Beden olarak olmuyor mu. S/M alarak, sanki birazcık hata yaptım hissine kapılıyorum anbean
    Sony : Playstation Pro 500 Million Limited Edition (27552/50000) | Microsoft : XBOX One X CyberPunk 2077 Limited Edition| | DJI : Mavic Pro | Mavic Mini | Osmo Pocket | Osmo Mobile
    Apple : iPhone 11 Pro Max | iPhone XS Max | AirPods Pro | MacBook Pro 16'' TouchBar | Mac Mini | Time Capsule 2 TB
  • Emekli Admin
    13696 Mesaj

Maalesef takamıyorum. Elinizdeki ürünlerin mümkünse bir kısmını, L beden ile değiştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.
    |
    |

Lenovo Yoga i5 - Steelseries Arctis 9X Headset - 2020 55” LG CX Oled Tv - Xbox Series X - Jabra Elite 75T - iPhone XR 128GB Black - Apple Watch Series 5 44 mm
  • Yarbay
    8126 Mesaj
    quote:

Maalesef takamıyorum. Elinizdeki ürünlerin mümkünse bir kısmını, L beden ile değiştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.
    Gelen geliyor artık .

Şimdilik bunları elime alayım hayırlısıyla, diğer partileri, artık M/L şeklinde veririm.En kötü, sadece M/L kayış siparişi yaptırırız artık
    |
    |
    Sony : Playstation Pro 500 Million Limited Edition (27552/50000) | Microsoft : XBOX One X CyberPunk 2077 Limited Edition| | DJI : Mavic Pro | Mavic Mini | Osmo Pocket | Osmo Mobile
    Apple : iPhone 11 Pro Max | iPhone XS Max | AirPods Pro | MacBook Pro 16'' TouchBar | Mac Mini | Time Capsule 2 TB
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    Merhabalar, S4 44mm kullanıyorum yaklaşık 1 yıllık ürün. Sabah 8 de tam şarj alıyorum, fazla kurcalamadığım halde akşam 8 gibi 5 lere kadar iniyor,dışarda olduğum zamanlar yetmiyor gece uyku takibi yapsam sabah kalmıyor... Arka plan yenileme,wifi kapalı,kol döndürünce uyandırma açık. 2 güne yakın kullanım alanlar nasıl alıyor anlamış değilim. Benimkinde mi sorun var acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Merhabalar, S4 44mm kullanıyorum yaklaşık 1 yıllık ürün. Sabah 8 de tam şarj alıyorum, fazla kurcalamadığım halde akşam 8 gibi 5 lere kadar iniyor,dışarda olduğum zamanlar yetmiyor gece uyku takibi yapsam sabah kalmıyor... Arka plan yenileme,wifi kapalı,kol döndürünce uyandırma açık. 2 güne yakın kullanım alanlar nasıl alıyor anlamış değilim. Benimkinde mi sorun var acaba?
    Kesinlikle cihazınızda sorun var. Bende sabah %100 aldığımda akşam saat 19-20 civarında % 50 -60 dan fazla şarjım oluyor. Gece kolumdan çıkarıyorum. Ertesi gün de aynı şekilde kullanıyorum ve 48 saat sonra cihazın şarjı %10 lardayken tekrar şarja takıyorum.

• Yarbay
    5966 Mesaj
    s5'in düz veya nike serisinin beyaz kordonunda, kullanım sonucu sararma, pembeleşme, renk değişimi yaşayan oldu mu acaba? hepsiburada'da ürün yorumlarına birisi yazmış, s5 nike beyaz kordonum pembeleşti diye...
    Stereo: Lenco-3808 Turntable - Denon PMA 720 Amp - Denon DCD 720 Cd Player - Onkyo 6130 Network Player - Heco VictaPrime 702 Espresso
    Misc: Cowon D2 - Sony D-EJ1000 discman - Sony WH1000XM3S - Magnat LZR 588 - Apple Airpods Pro - Jabra Elite 75t Active Sport - Miband 4 - AppleWatch 6 Nike Series Silver 44 mm - Ipad 10.2” 7th generation
  • Yarbay
    8126 Mesaj
    quote:

İlk partide S/M almıştım. Uzun kayışla gelmişler

Nike Serisi stoklara girdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3477 Mesaj
    Acaba Spigen ne zaman Series 4/5 için siyah rugged armor stoklara getirecek merak ediyorum, çalışanlarında konu hakkında bilgisi yok.

Edit: Bu arada konuşma geçti mi bilmiyorum ama eSim hakkında güncelleme var, Seri 6 ile birlikte hücresel desteği gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 15 Ağustos 2020; 18:13:48 >

• Yarbay
    8126 Mesaj
    Bayağı uğraştım, stüdyo çekimleri tamamlandı

Buraya bir kaç tane örnek bırakayım. Az sonra Filigranımızı da ekleyeceğiz

Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.