Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.501
Cevap
772
Favori
1.803.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E sim kısaca ne işe yarıyor açıklar mısın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Gömülü sim sistemi.

Apple watch için artık telefona ihtiyaç olmadan arama,mesaj ve gelirse apple pay gibi özellikler kullanılabiliyor.

Apple play Türkiye'de olmadığı için standart kullanıcı için gereksiz; koşu, trekking vb. sporlarla uğraşanlar için vazgeçilmez.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Bende 40mm için siyah rugged armour var hocam kullanmadım hiç 3 gün önce aldım 80₺ ye verebilirim

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Sizinki baya iyi gidiyormuş hocam. Farklı bir ayar vs var mı acaba bilmediğim? Cihazı faturasıyla birlikte bir yetkili servise mi vereyim yoksa direk. Bana satan adam hiç bahsetmedi acaba farkında mı değildi anlamadım açıkçası. Garantisi de var halbuki farketse göndermesi lazım.
  • tt38 T kullanıcısına yanıt
    Benim pil performansı da aynen bu şekilde..

• Herkese merhaba, ben bi ay önce kadar S4 aldım ancak egzersiz hatırlatma açık olduğu halde sadece bi kereliğine 10. dakikadan sonra hatırlatma yaptı. Sizde de durum böyle mi 10 dakikadan önce hatırlatma çalışmıyor mu? ona göre garantiye vereceğim de.
  • KrmzSgn K kullanıcısına yanıt
    Egzersiz hatırlatma dediğiniz nedir tam olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 16 Ağustos 2020; 13:24:44 >
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Saat üzerinden antrenmanı başlatmasak bile saat bunu belli bi süre geçince algılayıp bize hatırlatma gönderiyor antrenmanı başlatmamız için. Tam açıklayamamış olabilirim
  • KrmzSgn K kullanıcısına yanıt
    Tamam anladım, ama emin olmak için sordum. O özellik sadece yürüyüş, koşu, yüzme, eliptik ve kürek çekmede çalışıyor ve hatırlatıcının devreye girmesi aktivite türüne göre değişiyor. Örneğin yürürken eğer tempolu yürümeye başlamışsanız ve bu yürüyüş 5-10 dk sürdüyse bildirm geliyor. Yavaş normal yürüyüşlerde kalori harcamanız çok düşük olacağı için bildirim gelmez. Siz hangi aktivite türü için soruyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Tamam anladım, ama emin olmak için sordum. O özellik sadece yürüyüş, koşu, yüzme, eliptik ve kürek çekmede çalışıyor ve hatırlatıcının devreye girmesi aktivite türüne göre değişiyor. Örneğin yürürken eğer tempolu yürümeye başlamışsanız ve bu yürüyüş 5-10 dk sürdüyse bildirm geliyor. Yavaş normal yürüyüşlerde kalori harcamanız çok düşük olacağı için bildirim gelmez. Siz hangi aktivite türü için soruyorsunuz?
    çok deneme fırsatım olmadı genelde 10-15 dakika arası açık hava yürüyüşlerinde denemiştim ancak 1 kereliğine 10 dakikayı geçince hatırlatma gelmişti. Belki de sizin dediğiniz gibi yavaş tempo ile yürüdüğüm için olmuş olabilir. Koşu ve tempolu yürüyüş için deneyeyim en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: KrmzSgn

çok deneme fırsatım olmadı genelde 10-15 dakika arası açık hava yürüyüşlerinde denemiştim ancak 1 kereliğine 10 dakikayı geçince hatırlatma gelmişti. Belki de sizin dediğiniz gibi yavaş tempo ile yürüdüğüm için olmuş olabilir. Koşu ve tempolu yürüyüş için deneyeyim en iyisi

Alıntıları Göster
    Kesinlikle tempo ile alakalı. Ben yürüyüş olarak başladığımda unuttuğumda genelde 700-800m geçince geliyor. Yürüyüş niyeti ile çıkmasam bile uzun soluklu yürüyüşlerde yine 10 dk içinde geliyor. Hatta durup tekrar devam ettiğimde bir sonraki 10 dk içinde yine uyarı verdi. Bir sorun değil açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Bayağı uğraştım, stüdyo çekimleri tamamlandı

Buraya bir kaç tane örnek bırakayım. Az sonra Filigranımızı da ekleyeceğiz

Umarım uğraşınıza değecek bir sonuç alırsınız. Şimdiden bol bereketli kazançlar. Satış kanallarınız kesinleşince buraya da paylaşırsanız değerlendiririz.

• Arkadaşlar, amazonda hiç 5 serisi satıldı mı? Şu an yok da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

s5'in düz veya nike serisinin beyaz kordonunda, kullanım sonucu sararma, pembeleşme, renk değişimi yaşayan oldu mu acaba? hepsiburada'da ürün yorumlarına birisi yazmış, s5 nike beyaz kordonum pembeleşti diye...
    ?
  • e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Apple Watch 2’de korozyon problemiyle karşılaşmıştım.Apple ile görüşüp bir teknik servise gittim,geri çevirdiler.Israrlı telefon ve fotoğraf ekli e-mailler ile Apple ile görüşmeler devam etti ve başka bir servise yönlendirildim.O teknik servis garanti kapsamında ürünü yenisiyle değiştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: e55e55e55

Az önce teknik servise gittim ve bana garanti kapsaminda olmadigini soylediler 😆 Acaba bilgisiz elemana mi denk geldim.
    Hangi Apple store a gittiniz? Boya atmaları garanti kapsamında olması lazım
  • Arkadaşlar birkaç sorum oldu ama kimse cevap yazmadı :(
    Nike 5 44 mm almak istiyorum. 3450 tl. Bu fiyattan alsam mı yoksa 6 yı mı beklemeli? Bi yandan kurlar artarsa bu fiyatları da mumla arar mıyız?
    1-2 ay önce 3100-3200 tllere çok derken şimdi kendimi salak giib hissediyorum [sm=s17.gif
    Ayrıca saati şu an aldığımda aktif olarak kullanamayacağım. Cuma günü ayağımı kırdım. Alçıya alındı. Beklesem mi ki? Poff.... bilemedim.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Mersin marina gürgençlere gittim. Sonrasında apple'ı aradım bir yere sürtmüşsünüzdür diyorlar.
  • e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Mersin Marinadaki gürgençler birşey bilmiyor. Telefonu 2 kere verdim servise hep ekran değiştirip verdi. Sorun devam etti. Şimdide garantisi bitti birşey olsa zarar hep. Siz siz olun uzak durun mersin marina gürgençlerden. Bu arada telefonu da 10 günden aşağı hiç alamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 17 Ağustos 2020; 20:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Arkadaşlar birkaç sorum oldu ama kimse cevap yazmadı :(
    Nike 5 44 mm almak istiyorum. 3450 tl. Bu fiyattan alsam mı yoksa 6 yı mı beklemeli? Bi yandan kurlar artarsa bu fiyatları da mumla arar mıyız?
    1-2 ay önce 3100-3200 tllere çok derken şimdi kendimi salak giib hissediyorum [sm=s17.gif
    Ayrıca saati şu an aldığımda aktif olarak kullanamayacağım. Cuma günü ayağımı kırdım. Alçıya alındı. Beklesem mi ki? Poff.... bilemedim.
    Kesinlikle bekle bi ay sonra tanıtılcak yenisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.