Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guvenkab

Yorumlar beklenir.

Şu an starbucks a oturdum, iPhone a tanıttım, Programların yüklenmesini bekliyorum.. Çok şık olmuş. Milano Loop rezervasyonu yapmıştım ama hoşuma gitmedi, silikon mu deri mi derken deri aldım çıktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorluda stok durumu nasıl? Sıra var mı? Randevusuz alınabilir mi?

• sabah zorludan aldım kolum çok ince olduğu için kaba duracağını düşünüyordum öyle olmadı :)
    sabahleyin taktığımda biraz ısınamadım. ama şuan bayağı alıştım ve sevdim.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 31 Temmuz 2015; 13:20:45 >
  • Stoklarımız yeterli dedi çalışanlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa, teknosa, hepsiburada gibi sitelerde satışa ne zaman çıkacak acaba? 1000 TL üzeri illa bir karta 100 TL puan kampanyası oluyor. Biraz beklemek mantıklı mı acaba.

• Gönderim Hazırlığı konumuna geçmiş siparişim ancak teslimat 4 ağustos diyor, bugün gönderilirmi acaba?
  • Ben telefon ile arıyarak sipariş versim p.tesi yada salı günü teslim olucağnı söylediler. Sport 42 mm gri kasa beyaz kordon. Ayrıyetten siyah kayışda sipariş ettim. Pişman olmam umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

quote:

Orijinalden alıntı: guvenkab

Yorumlar beklenir.

Şu an starbucks a oturdum, iPhone a tanıttım, Programların yüklenmesini bekliyorum.. Çok şık olmuş. Milano Loop rezervasyonu yapmıştım ama hoşuma gitmedi, silikon mu deri mi derken deri aldım çıktım.

Kenya kahvesiyle yapilmis grande makiyato( bilerek turkcesi yazilmistir) esliginde Apple watch

• Online Store'dan sipariş ettim de bugün kargolanır mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: by pasha

Ben telefon ile arıyarak sipariş versim p.tesi yada salı günü teslim olucağnı söylediler. Sport 42 mm gri kasa beyaz kordon. Ayrıyetten siyah kayışda sipariş ettim. Pişman olmam umarım.

Beyaz çok harika duruyor ama erkek için uygun mu bilemedim. Çok dikkat çekiyor. Ben siyah space grey ile ek bir mavi kayış almayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 31 Temmuz 2015; 15:17:25 >
  • drony kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın gayet güzel görünüyor
  • Salı günü Amerikadan Apple Watch Sport 42mm Silver Aluminum Case with White Sport Band almıştım vergiyle birlikte 426.93 dolara, bugün de Türkiye'de satışa çıkmış.

Bilsem bir kaç gün daha bekler buradan alırdım :)

• Plastik kayışlar çabuk yıpranıyor (kolay çizikler oluşuyor üzerinde) bugün bende beyaz renk silikon kayış siparişi verdim yarın elimde. Alacak arkadaşların dikkatine.

Fakat en iyi kayış olarak bence bu (Y)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaOzcelik -- 31 Temmuz 2015; 17:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by pasha

Ben telefon ile arıyarak sipariş versim p.tesi yada salı günü teslim olucağnı söylediler. Sport 42 mm gri kasa beyaz kordon. Ayrıyetten siyah kayışda sipariş ettim. Pişman olmam umarım.

Hocam bende ayni sekilde almayi dusunuuorumda direk siyah kordon gri kasalisi varsa onu alayim diye dusunuyorum var mi boyle bisey

• Gönderildi diyor yarın gelecek bu durumda
  • Bende bugün akasya dan 42 sport space grey aldım.
    Oldukça tenhaydı,talep fazla yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: say

Gönderildi diyor yarın gelecek bu durumda

Amerikadan geliyor 1 haftaya gelirmiş

• Bugün öğlen versiğim sipariş yola çıktı olarak mail geldi. Hadi hayırlısı bakalım. Yarın ya da p.tesi gelie artık. (Sipariş veririken salı günü yazıyordu teslimat)

• Arkadaşlar zorluya randevusuz gitsek satış yapıyorlar mı durum nedir gidip gören var ise bilgi verebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: drony

sabah zorludan aldım kolum çok ince olduğu için kaba duracağını düşünüyordum öyle olmadı :)
    sabahleyin taktığımda biraz ısınamadım. ama şuan bayağı alıştım ve sevdim.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Dostum güle güle kullan, senin saatin boyutu nedir ? Bende boyuta takıldım gidip göreyim dedim hatta ama randevusuz ilgilenirler mi zorluda bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.