Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: farukakgun Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.512
Cevap
771
Favori
1.805.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vay Ahmet kardeşim de buradaymış :))

Ben sport modelinden aldım 42 space gray. Yurt dışından birisinden 1100 tl ye aldım. Gerçekten tavsiye ederim. Daha bir hafta olmadı alalı ama iyi ki almışım diyorum. Daha da birçok uygulama ile entegre çalışacak. Şu whatsapp ve face de entegre olursa iyi olur.

Erken gidersen kalacağı yönünde tahminler yürütülüyor, ayrıca istediğin model muhtemelen en çok satacak model olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun diyeyim.
  • 7'de uyanıcam saat için Hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

iPhone satışlarında olduğu gibi ilk günlerde stok sıkıntısı olurmu acaba? Yarın akasyadan almayı hedefliyorum umarım sport modelinde space gray kalır

Merhaba

Bugun saat 07.01'de MarmaraPark TROY'da bizzat saat deneyiminizde ben yardimci olacagim .

Eger Beylikduzu veya civarinda bu heyecani deneyimlemek isteyen kullanicilar olursa mutlaka ugrayin . Ozel masasinda ve tamamiyle size ozel olarak , saat deneyiminizde yardimci olacagim

DH'den gelenler olursa da keyifli sohbet ederiz . Guzel ancak bir o kadar da yorucu bir surecten gectik . Farkli bir deneyim olacagina inaniyorum :)

Ek olarak : 50. Apple Watch alan musterimize , bir tane de Apple Watch Sport hediyemiz olacak .

Yakinlarda olanlar mutlaka ugramali

Herkese bol sans ve iyi geceler :)

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Stok durumları nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle Apple storedan sipariş verdim, siparişler açıldı bilginize
  • Teslimat 1 iş günü - Salı günü teslim yazıyor.
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun Fiyatlar beklenildiği gibi yüksek.

• Arkadaşlar kısmetse bugün ben de gidip alacağım, Aklımda olan 42mm Milano Loop, bunu mu alsam yoksa alüminyum kasa mı mantıklı.

• sezersunar kullanıcısına yanıt
    saat 10:30 a zor rezervasyon aldım 3. kere aldım yoğun dedi.
    42mm milanese loop alacağım diğer tüm kayışlar deforme oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 31 Temmuz 2015; 7:49:38 >
  • Yorucu 1 saat oldu MarmaraPark'ta ... Klimasiz calismak zor 😂

• Sabah 7'de çelik kasa siyah spor band olanından sipariş verdim. Salı günü teslim diyor. Gelince göreceğiz nasılmış

• 40-50bin lira fiyatları var
    Nasıl alıyosunuz anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Acoskunoglu

Sabah 7'de çelik kasa siyah spor band olanından sipariş verdim. Salı günü teslim diyor. Gelince göreceğiz nasılmış

Bende 11 ağustos

• Benide ekleyin 42 mm Çelik Deri Loop Siyah Deri Manyetik Kilit Trabzon teslim tarihi 12 ağustos

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Kaçta sipariş verdiniz? Ben 7.01 de verdim işim bittiğinde 7.05 ti sanırım en yakın teslim süresini almışım

• bu forumdan 40-50 binliklerden alan çıkmaz hocam buradakilerin aldıkları 1-3.5 binlik fiyat aralığındakiler

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

40-50bin lira fiyatları var

Bu saatin sadece aşırı pahalı modeli varmış gibi bir algı yaratmayın, gerçekten de farklı bir hedef kitlesine hitap ediyor bu versiyonu.

Bu forumda Amerika fiyatı 10-17bin Dolar arası Türkiye fiyatı 40-60bin Türklirası arasında değişen cihazı "ben aldım" veya "evet almayı düşünüyorum" diyecek birisi olacağını sanmıyorum.
    Sonuçta bu imkan meselesi, bir arabaya 50bin Tl vermekten daha öte bir konu beni ilgilendirmez.

Kendi işimi yapıyorum ve Space Grey Sport versiyonunu 20 Ağustos gibi siparişini verebilirim, Çelik versiyonu için kendi adıma daha erken olduğunu düşünüyorum

Biz Apple Watch ve Apple Watch Sport kullanan arkadaşlarımızın tecrübelerine bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senceryan -- 31 Temmuz 2015; 11:06:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

40-50bin lira fiyatları var

Kredi çektim

• 42 mm Paslanmaz Çelik Klasik Deri tokalı aldım teslim ediyorlar şimdi.

• sezersunar kullanıcısına yanıt
    Yorumlar beklenir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.