Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.530
Cevap
770
Favori
1.806.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.11 den ser 5 nike alacağım n11 den gürgençlerden.

Ekran koruyucu ne önerirsiniz ya da komple kılıf mı tavsiye edersiniz ?

Kaliteli aliexpress vs kayış alabileceğim linkler paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isofix46 İ kullanıcısına yanıt
    merhaba ben henüz almadım ama yakın zamanda uygun fiyata 4 almayı düşünüyorum, eğer 2000-2400 bandında series 4 bulabilirseniz bence 4 daha mantıklı gibi geliyor çünkü 700 liraya 1 sene sonra çıkmış, tam ekran, kadran çeşitliliği biraz daha fazla ve series 5 ile neredeyse aynı hız ve performansa sahip (uygulama açılış hızı vs.) bir cihaz almış olacaksınız, aslında sizin beklentiniz ve saatten ne istediğiniz ile alakalı bir şey bu durum, ben mesela daha önce mi band 2 ve honor band 4 kullandım ikisi de kendi çaplarında beni memnun etti, şimdi eğer siz ben iphone kullanıyorum, apple ekosistemini seviyorum ve çıkmayı düşünmüyorum, nabız, haereket vs. bu bilgileri de daha gerçeğe yakın ölçsün, bir bileklikten ziyade başka şeyler de yapabileyim (mesaj göndermek, telefonsuz müzik dinlemek, telefon görüşmesi yapmak, egzersiz ve aktivite takibi yapmak ve bunlar gibi daha birçok şey bu listeye girebilir) diyorsanız sizi series 3 de gayet memnun eder, ama kendinize bir de şunları sorun, tam ekran için çok güzel, şık ve tıpkı mekanik kol saatleri gibi güzel kadranlar var (özellikle şu california ve ikonografik kadran) bunlar benim için önemli mi, yarın öbür gün eğer EKG özelliği açılırsa series 4 almadığıma pişman olur muyum özellikle bu son 2 sorunun cevabı sizin için hayır ise 3 de sizi gayet memnun eder, ben alıntıladığınız mesajımda da belirttiğim gibi 2 senedir piyasada olan bir cihazı hemen hemen ilk çıktığına yakın bir fiyattan almak istemediğim ve series 4'ün kadranları daha hoşuma gittiği için, 1 sene daha sonra çıktığı için özellikle yazılım konusunda daha uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için (bir bilgim, duyumum vs. yok ama sadece bir tahmin olarak series 3'ün şimdiden bazı uygulamaları açmada ve genel performansta günlük hayatta rahatsızlık vermese de biraz yavaş kaldığını düşünüyorum ve yarın apple yazılım desteğini kesmeye başlarsa içimden bir ses series 1-2 ve 3'ün çok çabuk 1-2 senede yazılım desteğini kaybedeceğini söylüyor) ve yarın öbür gün eğer 3 alırsam 4 almadığım için üzülebileceğimi düşündüğüm için aradaki fiyat farkı yakın olmak kaydıyla 4 almayı daha mantıklı buluyorum dediğim gibi aslında sizde bitiyor her şey burada çok değerli arkadaşların güzel yorumları var ama neticede bu cihazları kullananlar bizler olacağız, öncelikle bizim beklentimize ve hesabımıza uygun olması gerekiyor

konuya da biraz eğlence getirmek istiyorum bir gün annemle konuşurken konu bu akıllı saatlere geldi, annem fiyatlarını öğrenince, bu kadar para verilip bu apple watch alınmaz dedi ben de nedenini sorunca şimdi alacaksın bunu birkaç sene geçecek sonra güncelleme vermeyecekler, daha sonra bataryası ölecek eskiyip gidecek dedi, hiçbir şey diyemedim kadın da haklı :)
    tamam bir saatten çok daha fazlası ama 3-4 sene sonra annemin de dediği gibi belki güncelleme gelmeyecek, pili şişecek, çalışmayacak biraz uzun oldu ama umarım kafa karışıklığımıza yardımcı olabilmişimdir ve ayrıca ben size teşekkür ederim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4.5.6 -- 10 Kasım 2019; 17:1:12 >

• Arkadaşlar merhaba,

5 ile 4 arasında bariz bariz fark var mıdır? Vatan'da 4. seriyi 2700 TL civarına veriyorlar ama 5. seri de ortalama 3300 TL. Aradaki farkı verip 5. seri almak mantıklı mıdır?
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Bence 4 e 2700 verilmez, apple da resmi satıştan kalktı, arada 600 lira olsa da 5 alınır. Ekranın sürekli açık kalma gibi bir dışardan bariz belli olan bir farkı da var, fiziksel farkı olmasa da .

• Şarj standı 😁
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 10 Kasım 2019; 19:59:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle verdiğiniz uzunca cevap için teşekkür ediyorum. Söylediğiniz gibi 3 de çoğu işlevi görüyor fakat beni de 4 ün tam ekranı ve kadranları etkilemiyor değil. 3. serinin köşeli ekranı ve kadranı 4. seriye göre basit kaçıyor. O yüzden gönlüm 4 den yana fakat fiyat farkı malum 1000 tl ye yaklaşan bir fark söz konusu. Değer mi değmez mi hala biraz tereddütteyim. EKG özelliği aktif olursa tabiiki bir artı olur ama beni o pek çekmiyor açıkçası. 3 alırsam kadran kısıtlılığından ve tam ekran olmayışından pişman olur muyum emin değilim pek :) Tabii ki performans ve kullanışlılık açısından farkı da var. Yazılım desteği sonlanırsa o zaman cihaz fazla kullanım ömrü sunmaz tabi. Söylediğiniz gibi bütçe,zevk ve ihtiyaç meselesi aslında. Evet babam da aynı şeyleri diyor o kadar paraya değen birşey değil vs gibisinden haklılar, fakat bizi de şımartan şeyler bunlar :) Benim kafamda, 3. seri 42mm modeli yerine 4. seri 40mm almak var. 11.11 kampanyası var malum 44mm abuk subuk fiyatlarla satılıyor. seri 3 ün 42mm ekranı seri 4 ün 40mm ekranından da küçük kaldığı için düşünmüyor değilim. Sadece kasa olarak fark oluyor. Seri 3 42mm elimdeki kuponla 1500 gibi bir fiyata geliyor,seri 4 40mm 2300 gibi. Zayıf biriyim, acaba 40mm bileğimde küçük kalır mı düşüncesindeyim ama video kıyaslamalarında 40mm oturur gibi gözüküyor.

aslında tam da sizin dediğiniz gibi bütçe, zevk ve ihtiyaç meselesi! Biraz sakar olduğum için ve 44mm'nin biraz kaba duracağını düşündüğüm için ben de 40mm düşünüyorum bir fikir verir mi bilmiyorum ama ben en azından saati daha almasam da bir tane 40mm için sahte milano loop aldım ve şahsen benim bileğim biraz kalın 190mm diye ölçmüştüm kayış çok rahat oluyor ve boşluğa da saatin geleceğini düşününce bileğimde çok güzel duracağa benziyor, bileğinizin benimkinden ince olduğunu varsayarak sizde çok daha şık duracağını düşünüyorum!
    Aynen öyle hocam. Uyguna bulabildiğiniz kampanyalı vs bir yer var mı?
    1-2 aydır takip ettiğim kadarıyla en uygun şu an için n11 ve d&r var d&r da daha sonra kullanmak için çek veriyor 250 liraydı galiba onun dışında teknosa'nın 2397 liraya sattığı bir apple watch var ama takip ettiğim dönemde yalnızca 2 defa ürün stokta gözüktü o da hemen kapışıldı bunlar dışında ben de bulamadım uygun bir yer, sahibinden.com'da da bazı ilanlar var ama onlara güvenemiyorum :(
    Hocam ben de gördüm teknosa'nın fiyatlarını maalesef stokta gözükmüyor. N11 de kupon ile almayı düşünüyordum fakat tam istediğim bir indirim ne yazık ki olmadı. Modelin fiyatı hala yüksek. Bu gidişle 3. seri alacağım gibi görünüyor :/ 2800 altına bulamıyorum...
    hocam 2800lere nasıl indirdin fiyatı ?...

3300 seviyelerine %10 indirim verdiler 100 TL Bonus min 2900 oluyorda benim hesabıma göre?
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    Hocam s4 40mm bakıyorsunuz doğru mu? öyleyse eğer n11 de gümüş renk beyaz nike+ modeli 2650 ye bile var. Fakat space gray renk seçeneğinde nike+ yok onun fiyatı da 2800 tl. 11.11 2100/200 kuponuyla 2600 e kadar düşüyor. Ben de sırf ucuz olsun diye gümüş nike+ beyaz modelini mi alsam diye düşünüyorum. O haliyle 2450 ye geliyor. Fakat 3. seriye göre arasında yine de 1000 tl yakın fark var değer mi hala karar veremedim..
  • Merhaba. Apple watch almayi dusunuyorum ama seri5 kesinlikle butcemin ustunde kaliyor. Seri 4 silver 40mm 2400 tl teknosada. Veya 1600e s3 42mm mi almaliyim? Ne tavsiye edersiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-484065833

Merhaba. Apple watch almayi dusunuyorum ama seri5 kesinlikle butcemin ustunde kaliyor. Seri 4 silver 40mm 2400 tl teknosada. Veya 1600e s3 42mm mi almaliyim? Ne tavsiye edersiniz..
    n11'de seri 5 baya düşmüş durumda olsa gerek, bakmanızı tavsiye ederim.

S3 ve aşağı cihazları önermem, S4'den sonra çığır atladı cihazlar.
    Bütçeniz yetiyorsa S5 alın, çünkü sürekli açık ekran olayı gerçekten cezbedici.
    Eğer önceden apple watch kullandıysanız ekranın kimi zaman açılmama problemi olabiliyor -kolunuzun hareketine göre- s5 ile bu sorun çözülüyor.
  • N11 den bende aldım.Ekg isterdim ama olmadı.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ne kadara geldi acaba yakalayamadım ben.

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de 2900 44 mm haberiniz olsun

• burcink kullanıcısına yanıt
    Sağolun.2900 TL.Hala alabilirsiniz, ürün mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 11 Kasım 2019; 10:6:36 >
  • Malesef pc topladım 8000 tl tuttu hakkımı ekran kartı yanında kullandım mi band 4 alacam artık başka bahara 😇

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolyus

N11 de 2900 44 mm haberiniz olsun
    11.11 kuponları geçerli değilmiş. Ne anladım bu işten?

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.