Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aholuhalit Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben izmirdeyiö şu anda . Ekg için yunan şebekesini nerden yakalayabilirim. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptım, :) Narlıdere polisevindeki odamdan bir baktım GR şebekesini gördüm. Sinyal var yok arası idi. Oldu bitti :)
    EKG çekebiliyorum artık.

Şimdi sırada e-sim var. O da ucuz yollu çözülürse oh ne alâ :)

• mygokhan M kullanıcısına yanıt
    Cihazınız yurt içinden alınma mı? Bazı arkadaşlar bu özelliğin yurt içinden alınanlarda donanımsal olarak olmadığı tarzı garip şeyler söylüyor =)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssj kullanıcısına yanıt
    Evet ben de tam senkrone olmuyor diye okumuştum. Cevap için teşekkürler hocam. Peki seri 3 ün kadranlarından sonradan sıkılma gibi bir durum olur mu? Malum ekranı biraz daha küçük ve diğer modellere göre seçenekler biraz kısıtlı. Ayrıca nike+ mı önerirsiniz normal model mi? Aklımda bir de 2. El seri 4 almak var ama kararsızım..

• isofix46 İ kullanıcısına yanıt
    Seri 3 ile seri 4 aradında çok ciddi fark var. Seri 4 ile seri 5 arasında belli başlı farklar var. Seri 3 kadranları seri 1-2 ile aynı. Kadran olayı seri 4 ile çok daha güzel hale geldi. Hocam ya ikinci el temiz seri 4 alın ya da sıfır seri 5. Ben yurtdışı seri 4 nike aldım ve sağlık uygulamalarını ( ekg, bildirim vs ) açtım. Nike ile normal arasında ekstra kadran ve nike koşu programına otomatik katılım dışında fark yok. Ben spor amaçlı kullanıyorum. Kolay gelsin

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssj -- 10 Kasım 2019; 12:20:23 >

• Simültane S kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı ve ekg si açık olan ülkelerden alınan cihazlarda yazılımla açılabiliyor. Şebeke aramaya gerek yok. Yurt içi alınanları açan yok daha

Hocam 4 almayı düşünüyorum ama 44mm normal fiyatında yok 11.11 de kuponla alayım dedim abuk subuk fiyatlar çekilmiş. 2. el de olduğum şehirde bulamıyorum S3+ alsam kuponla vs. mantıklı olur mu sizce? Tek endişem kadranlarının sıkması ve ekranının biraz küçük olması..
  • apple watch 5 kullanıyorum. saatin uygulama menüsüne girerken hafif kasılmalar oluyo sadece menüye girerken oluyo sizde de durum aynı mı ? watchos 6.1

Apple watch 2 den bu yüzden 4 e geçtim. Kadranlar zamanla sıkıyor. Şahsi tavsiyem ya 4 ya da 5 alın.

Evet 4 veya 5 tercih etmek lazım artık.
    3 ile 4 arasında çok fark var.

• Hocam merhaba, bende aynı sorudan dolayı kafam karışık. Seri 3 nike+ almayı düşünüyorum kupon ile 1500 civarına geliyor. Fakat 4. seri de ekranı ve kadran çeşitliliği ile beni çekiyor. Siz memnun musunuz? Almaya değer mi? şimdiden teşekkürler..
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı sorudan kafam karışık. Siz aldıysanız memnun musunuz? 3 nike+ düşünüyorum fakat 4 ün kadran çeşitliliği ve ekranın tam ekran olması beni çekiyor. Fiyat farkına sizce değer mi? şimdiden teşekkürler...
  • valla beyler seri 4 vardı sattım . Tekrar 3 e döncem . Neden diye sorarsanız. Tamam saat güzel tonca özelliğin hiç birini kullanmıyorsunuz. En aktif olan whatsapa gelen bildirimlere cevap verme özelliği. Bide mesaj mail . Spor nabız dışında diğer seylerin yüzüne bakmıyorsunuz.

Şahsi fikrim bence 3 bin liraya seri 5 veya 4 çok gereksiz . Kadran konusuna gelirsek kadrana olan hevesiniz 1 hafta sürüyor sonra olmasada olurmus diyorsunuz.

Seri 3 şuan çok uygun. Kadran işlemci hoporlor ekg dısında ekstra 1500 tl vermek bence gereksiz.

Kısa zamanda seri 3 e tekrat geçecem . Benim fikrim bunlar

Aynısını bende yaşadım hevesle sattım seri 3 ü . 4 aldım 1 hafta sonra hevesim kaçtı sonra dedimki niye okadar para verdim ? O paraya farklı bısey alabılırdım dedim. Sonra sattım 4 ü. bir kaç aya 3 e dönmeyi planlıyorum

• oktarbey4242 O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam cevabınız için çok teşekkürler. Peki nike+ mı önerirsiniz? kadran fazlalığından seri 3 nike+ almaya karar verdim.
    Benim seri 3 nike idi. Bence nike al daha güzel

• oktarbey4242 O kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam yardım için teşekkür ederim.
  • crimeboss kullanıcısına yanıt
    Series 4 kullanıyorum. 6.1 Bu durum bende de mevcut...

• Arkadaşlar series 4 ile birlikte gelen dokunsal geri bildirimli Digital Crown özelliğini kullanıyor musunuz? Kapalı kalması pil ömrüne katkı sağlar mı??

• Spor loop kordon için kaliteli satıcı tavsiye verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 10 Kasım 2019; 16:27:45 >
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.