Şimdi Ara

Apple Watch Series 6 ve SE satışa başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E-sim desteği yok ülkemizde.çok güzel cihaz ama ülkemizde anlamsız ve boş.

• Yatırımlık alınır mı, ne dersiniz? Apple Watch’a gram altın muamelesi yapıyorum şu an.

• Se ile series6 arasında 800 lira oynuyor .türkiye için se nin ucuz olma esprisi geçerli değil

• Apple insanların kafasında nasıl algı oluşturduysa artık benzine 16 kuruş zam geldiği zaman isyan eden ama adam Apple bu ürüne 2500 tl fiyat biçtiği zaman adam tepki ‘’ ee normal çünkü apple’’ diyen bir algı yaratmış, nereden tutarsanız kopuyor diğer firmaları size verdiği teknoloji 500 lira mesela realme, ama iwhach 2500 lira! Adam eslarıma ücretli maaş alıyor ama gözü iPhone 11 de 2 asgari ücret yemiyor alıyor, sonra şarj sorununda ağlamaya başlıyor. Biraz akıllanmamış lazim bence!

• Huawei Watch GT 2 Pro aldım, rahatım. Şu kare saat saçmalığında ne buluyorsunuz anlamıyorum. Çocuk saati takılmış gibi görünüyor.

• 500 TL edecek bir ürünü 5000 TL vermek? (pratikte TR kullanım alanı olarak)

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt

Ben de yatırımlık düşünüyorum. Nedir planınız? SE mi 6 mı yatırımlık uygun olur. kapalı kutu bekleteceksiniz di mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ben bugün watch 6 mavi 44mm hemen sipariş ettim. Haftaya da iPhone 12 Pro sipariş edeceğim kısmet olursa. Mevcut saatim series 4 eskidi XS de artık eski havası kalmadı. Mecbur alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seri 5 kullanıyorum hemen satıp 6 almam lazım çünkü kandaki oksijen oranını ölçmem gerekiyor.

• Hocam 6 düşündüm ama az daha düşünmem lazım.

Bir süredir Samsung S4 kullanarak acı çekiyorum. 13 Ekim’de iPhone fiyatları belli olunca kutuyu açıp açmayacağıma karar vereceğim.

• Ferdi Tayfur Haram Oldu Anlayana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veri_denizcisi -- 8 Ekim 2020; 16:57:17 >
  • enginaar16 kullanıcısına yanıt
    Band 6 bekliyore

• Orta seviye telefon fiyatına akıllı saat. Vay bizim halimize

Bana göre parasını en haketmeyen teknolojik ürün şu akıllı saat furyası. Gerçekten ne kadar lüzumlu bir ürün tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 8 Ekim 2020; 17:30:13 >
  • 6 ile se arasındaki fiyat farklı nasıl bu kadar az olabilir??

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Apple insanların kafasında nasıl algı oluşturduysa artık benzine 16 kuruş zam geldiği zaman isyan eden ama adam Apple bu ürüne 2500 tl fiyat biçtiği zaman adam tepki ‘’ ee normal çünkü apple’’ diyen bir algı yaratmış, nereden tutarsanız kopuyor diğer firmaları size verdiği teknoloji 500 lira mesela realme, ama iwhach 2500 lira! Adam eslarıma ücretli maaş alıyor ama gözü iPhone 11 de 2 asgari ücret yemiyor alıyor, sonra şarj sorununda ağlamaya başlıyor. Biraz akıllanmamış lazim bence!

Bayiliyorum bu suda ayni buda ayni niye okadar para veriyorsunuzculara bunu soyleyen insanlar genelde kalite algisi olmayan veya bunu tatmayan insanlarin olmasi

• 5 yil once ilk cikandan almistim halen tas gibi hic sorun cikartmadi ama bu kadar para verilmez.

• Marka algisi yüzünden cikan fiyatlara bak yazik 24 saat pili bile dayanmayan cihaz fiyatlari ne hallere geldi ne olduysa hep şu iphone 6 ile başladi o kuyruklar olmasaydi bu halede olmazdi..

• maaart M kullanıcısına yanıt

Neden hocam? Biraz anlatabilir misiniz? Hem aksesuar olarak hem işlev olarak ilgimi çekiyor ama işler kötü diye almayı erteledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 8 Ekim 2020; 22:34:50 >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

Hocam alıntıladığın yorum çok subjektif ya. Kişiden kişiye çok değişir.

Ben S3 Frontier kullandım bir dönem ve işime çok yaradı. Telefon şarjdayken arayan 0850’li numaralara kalkıp bakmamam bile fiyatını hak etmesini sağlamıştı. Spotify’ı bile saatten kullanıyordum.

Bir de öncesinde saat kullanma alışkanlığım yoktu. Akıllı saat sayesinde alışkanlığım oluşmuştu. Hala özlüyorum.

Yani buradaki her yorum kişisel yorum içeriyor ama kendi kullanım alışkanlıklarını da göz önüne alarak tercih yapman daha mantıklı.

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt

Çok haklısın hocam. Para sorunu olmasa alır denerdim. Ama bir gün alacağım bu seri olmazsa bile başka seriyi belki.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.