Şimdi Ara

Apple Watch Series 6 ve SE satışa başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Verilen para karşılığında benim için işe yarar kıymetli bir katma değer yaratmıyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • colaker kullanıcısına yanıt

Yemişim ekosistemini, ben iphone 11 ile gt2 kullanıyorum gayet iyi işimi görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİM'E YADA A101 NE ZAMAN GELİR?

• gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    parası olmayıp alamayan da diyelim. alamayınca bokluyorlar. geçen aylarda kısa süreliğine galaxy watch active 2 kullanayım dedim. her zamanki gibi ömür törpüsü. skmişim uygun fiyatlısını! işime yaramadıktan sonra hikaye... aldım apple watch kafam rahat

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    sen dandik ürünler kullanabilirsin. herkes bütçesine göre. ama kalkıp da apple la kıyaslama. mercedes kullanmayan kalkıp şahiniyle mercedesi kıyaslamasın bi zahmet...

• maaart M kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, teşekkür ederim.  

• Morichannn M kullanıcısına yanıt
    1000 TL aşağı yukarı

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Kredi çekip küçük küçük ödeniyor gördüğüm. Ya da operatöre ek.. her sene alınmıyor min 3 sene kullanılıyor.

• Yuvarlağını neden yapmıyorlar anlayamıyorum

• firatcatak kullanıcısına yanıt

bu tasarımın dokunmatik için daha fazla etkin kullanım alanı bıraktığı gibi bir şey okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 9 Ekim 2020; 22:56:55 >
  • Apple Watch Series 6 Nike edition aldım. İlk gün aldım deneyimleyeli 24 saati geçti. 1. seri kullandıktan sonra gerçekten kolumda devrim yapmış gibi hissediyorum. Nike'mı alsam, düz seri mi alsam gel-giti yaşayan arkadaşlar Nike'da sadece kendisine özel dizayn edilmiş kadranlar var ve kordonlar ama yakın zamanda kadran paylaşımı yaygınlaşacağı için o kadranların eksikliğini yaşamazsınız. Ayrıca Nike Run Club uygulaması yüklü geliyor, o da Apple Store'dan indirilebilen bir şey... İki saat de birbirinin kopyası. Tamamen size kalmış ve zevk meselesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMIGAMania -- 10 Ekim 2020; 5:53:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Bu fiyatlara bile alıştı millet kim nasıl alıyor aklım almıyor sadece

Zenginler alıyor tabi. Geliri iyi olmayıp bu saati alanlar 48 ay kredi çekip iphone alan fanboylardan farksız benim gözümde :) 3-4 akıllı saat parası var orda yazık günah. Mi band 5 al 200 liraya geç şarjı da 2 hafta gidiyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 10 Ekim 2020; 8:16:37 >
  • Aynen öyle hadi telefon olan apple ürünlerini anlıyorum gerçekten ios stabil sırf onun için alınır belki ama bi akıllı saat ne kadar fark edebilir ki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.