Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: maliye72 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
17.339
Cevap
310
Favori
782.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağda filmin süresinin etkisi olduğunu ilk defa duydum mantığı nedir?
    Benim bildiğim önemli olan anlık maksimum veri akışının ağ (modem/switch,kablo,player,hdd,vs.) ekipmanlarının hiç birine takılmamasıdır.
    Sürenin etkileyebileceği tek şeyin modem/switch yada ethernet kartının uzun süre kullanımdan dolayı eğer düzgün soğuyamıyorsa ısınmasından kaynaklı stabil çalışmaması olarak geliyor aklıma?
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Ortalama olarak 4K'lık 2 saatlik remux bir film 50gb civarında. Farklı da olabilir çok önemli değil.

Hep 60gb-80gb'lik filmi sorunsuz oynatıyor gibi konuşmalar geçiyor aramızda. Filmin süresi

örneğin bir 80gblik film ağdan 2 saate mi yoksa 3 saate mi geçiyor anlamında önemli. Sizin dediğiniz gibi

buna veri akışı diyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 1 Kasım 2018; 17:0:19 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Ben tam anlamamışım yazılanı pardon, aynı şeyden bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Haftanın izlemeye değer filmleri

Yüzbaşı
    Kelebek
    Adalet 2

tavsiye ederim.
    Webrip takılıyorsun herhalde hocam :)
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Film yokluğunda bazen iş görüyor WEB-DL :). Beğendiğim olursa daha sonra indiriorum iyi olanı.

Ha bu arada Alfa'yı da unutmayım. O da fena değil.
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    Tekrar baktığımda 18mb/sn şeklinde yazmışlar ama yanlış yazılmış. Remux'da 18mb/sn yazıyor ancak ISO görüntüsünde 18555 kbps yazıyor. Doğru olan 18555kbps'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Film yokluğunda bazen iş görüyor WEB-DL :). Beğendiğim olursa daha sonra indiriorum iyi olanı.

Ha bu arada Alfa'yı da unutmayım. O da fena değil.
    Bazen bende sabredemiyorum geç çıkıyor BR-Rip' ler
  • Arkadaşlar yabancı filmler ve diziler için Türkçe ses dosyalarını nereden bulabilirim?
    ''sadece ses !! sitesini buldum.
    Sizin önerebileceğiniz başka bir site varmı?

Normalde tabiki altyazılı izliyorum ama arşivlediğim filmlere türkçe dublajı da seçenek olarak eklemek istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 2 Kasım 2018; 9:57:45 >
  • Yazılım güncellemesi gelmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 ay önce appstoreden infuse satın aldım. 19 ekimde deneme süresi bitti parayı çekmedi kartım ekli nete alışveriş açık olarak duruyor. şuan başka uygulama satın almak istedigimde önceki alışverişten sorun var diyor pc den girdim bir alışveriş görünmüyor ne yapmam lazım bunu düzeltmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

1.5 ay önce appstoreden infuse satın aldım. 19 ekimde deneme süresi bitti parayı çekmedi kartım ekli nete alışveriş açık olarak duruyor. şuan başka uygulama satın almak istedigimde önceki alışverişten sorun var diyor pc den girdim bir alışveriş görünmüyor ne yapmam lazım bunu düzeltmek için?
    pc den itunes a gir.
    hesabım bölümünden hesabıma görüntüle gel.
    satın alma geçmişine bak orada bekleyen alışveriş vardır.
    kredi kartı bilgilerini güncelle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Yazılım güncellemesi gelmiş...
    hangisine gelmiş infuse hala aynı 5.8.6
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

hangisine gelmiş infuse hala aynı 5.8.6

Alıntıları Göster
    Apple OS için söyledi
  • Ana menüde film ismi afişin altına sığmadığında yazının akması sırasında resimdeki gibi bir sorun var.
    Dikkat ettim bazı türkçe karakterler varsa bu sorun oluyor. Bir şekilde Apple'a bildirmek lazım.

Apple TV [ANA KONU]
  • Gunaydın

Apple 4k filmler icin , applestore belkin marka hdmı kablo gercekten verilen parayı hak ediyordu(300tl) . 4k filmler icin hdmı kablo tavsiyesinde bulunurmusunuz ?

Kabloyu apple 4k tv de ps4 pro icin kulanıcam. Yada direk belkin marka kabloyumu alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufanacay

Gunaydın

Apple 4k filmler icin , applestore belkin marka hdmı kablo gercekten verilen parayı hak ediyordu(300tl) . 4k filmler icin hdmı kablo tavsiyesinde bulunurmusunuz ?

Kabloyu apple 4k tv de ps4 pro icin kulanıcam. Yada direk belkin marka kabloyumu alayım
    Bir ay önce zorlu Apple'dan 160 tl aldım .belkin 300 tl olması imkansız .

• quote:

Gunaydın

Ben belkin aldım kullanıyorum memnunum.
    Daha önce de paugge kablo kullanıyordum premium sertifikalı.
    Açıkcası aralarında çok fark göremedim sanki belkin ile görüntü biraz daha parlak ve net.
    Eğer çok para vermemek istiyorsanız paugge yi de kesinlikle tavsiye ederim en son 80 liraydı.
  • Belkin güzel kablo ama kur farkı maalesef ona da yansıdı. Eğer aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz muhtemelen fiyatı eski seviyesine düşecektir.
    Paugge de kullanıyorum onu da kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız, aralarında ciddi bir fark yok fiyatları haricinde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkal -- 6 Kasım 2018; 9:0:28 >
  • quote:

merhaba

https://www.apple.com/tr/shop/product/HLL52/belkin-ultra-high-speed-4k-hdmi-kablosu-2-m?fnode=a4

linkten bakabilirisiniz.
    Yuh memleketin haline bak bir ay önce 160 tlden 3 tane almıştım.%80 zam rezillik. Üstelik dolarda düşüyor. Memlekette kör tuttugunu hoplatıyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.