Şimdi Ara

Apple TV (4.Nesil) Kutu Açılışı - Plex ve İnfuse Deneyimleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
15
Favori
11.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cazsever

WD my Cloud'un arayüzü.

bir arakadaş için yükledim kafalar karışmasın diye de belirttim.

Alıntıları Göster
    güzelmiş.

thecus n7710 kullanıyorum ve ayarları aşırı karışık. hosting şirketi yönetsem bu kadar zorlanmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

güzelmiş.

thecus n7710 kullanıyorum ve ayarları aşırı karışık. hosting şirketi yönetsem bu kadar zorlanmazdım.

Alıntıları Göster
    Şirketler için gibi duruyor cihazınız. Profesyonel olunca böyle oluyor. Bilişim hizmetleri personeli gerekicekmiş gibi duruyor. Yine iyi başa çıkmışsınız. Eğer kurdunuzsa tabii.

bizimkisi amatör, ama yine de konuya uzak olanlar için karışık. Bende öğrenene kadar göbeğim çatladı.

Ama şimdi infuse proğramı ile birlikte çok memnunum.

• quote:

Şirketler için gibi duruyor cihazınız. Profesyonel olunca böyle oluyor. Bilişim hizmetleri personeli gerekicekmiş gibi duruyor. Yine iyi başa çıkmışsınız. Eğer kurdunuzsa tabii.

bizimkisi amatör, ama yine de konuya uzak olanlar için karışık. Bende öğrenene kadar göbeğim çatladı.

Ama şimdi infuse proğramı ile birlikte çok memnunum.

Alıntıları Göster
    tabi sorunsuz şekilde çalışıyor. Ama cidden oldukça karmaşık bir cihaz ve çok güçlü. İşçilik Apple gibi özenle yapılmış vs.

ama sadece temiz arabirimli de olabilirdi. En azından dosya programı.

Midnight Expres diye bir kod girme esaslı bir prıgram kullanmak zorunda kalıyorum. USB HDD'den nassserver'e film kopyalamak için ve bu bir işkence.

• quote:

tabi sorunsuz şekilde çalışıyor. Ama cidden oldukça karmaşık bir cihaz ve çok güçlü. İşçilik Apple gibi özenle yapılmış vs.

ama sadece temiz arabirimli de olabilirdi. En azından dosya programı.

Midnight Expres diye bir kod girme esaslı bir prıgram kullanmak zorunda kalıyorum. USB HDD'den nassserver'e film kopyalamak için ve bu bir işkence.

Alıntıları Göster
    Çok doğru bende nazar değmesin ama hiç sorunsuz kullanıyorum. yüzlerce film, müzik dosyası çok seri çalışıyor. Kesintisiz. Sizinkinin arayüzü bilemiyorum ama benimkinin arayüzü gerçekten çok basit.

film izleme olarak siz de infuse mu kullanıyorsunuz.

• quote:

Çok doğru bende nazar değmesin ama hiç sorunsuz kullanıyorum. yüzlerce film, müzik dosyası çok seri çalışıyor. Kesintisiz. Sizinkinin arayüzü bilemiyorum ama benimkinin arayüzü gerçekten çok basit.

film izleme olarak siz de infuse mu kullanıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    ücretli infuse 4 (artık apple store'da satılmıyor çünkü üretici firma desteğini kesti) kullanıyorum ve daha iyisini görmedim.
  • quote:

ücretli infuse 4 (artık apple store'da satılmıyor çünkü üretici firma desteğini kesti) kullanıyorum ve daha iyisini görmedim.

Alıntıları Göster
    infuse 5 pro dalha sağlıklı değil mi?

ona birşey olmadı herhalde.

Hayatımı infuse öncesi ve infuse sonrası diye ikiye ayırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 21 Eylül 2018; 22:15:54 >
  • İnfuse 5’in ömür boyu kullanımı yok galiba. Senelik ücret ödeniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İnfuse 5’in ömür boyu kullanımı yok galiba. Senelik ücret ödeniyor
    İnfuse 5 in ömür boyu kullanımı var. 200 TL civarında. Aylık aboneliğim biter bitmez geçicem. Hiç kaçırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 24 Eylül 2018; 14:38:47 >
  • Tüm Spotify şarkıları DRM teknolojisi ile korunmaktadır. Bu nedenle, Spotify müziğini her yerde oynatmayla senkronize edemezsiniz. Spotify'ı Apple TV'ye veya diğer Android cihazlara aktarmak için, önce DRM korumasının kilidini açmanız gerekir. Spotify Music Converter Mac, yalnızca DRM'yi Spotify'dan kaldırmanıza olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Spotify şarkılarını MP3'e ücretsiz indirmenize de izin verir. Bundan sonra, Apple TV, Android telefon, tablet vb. Yerlerden Spotify'ı sınırsız olarak dinleyebilirsiniz.
  • Arkadaslar..Apple tv 4k ve 4k tv aldim..infuse pro alacagim birazdan..Bana bu infuse kurulumu,yapmam gerekenleri anlatabilecek birisi var mi acaba ? cok memnun olurum gercekten.FOrumun ilk uyelerindenim bende zamaninda baya bir kisiye farkli konularda yardimci olmustum.Ama bu programin kurulumu,hdd yi nasil atv ye gosterecegimi vs anlatabilecek birisi varsa cok sevinirim..
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

HDD tanıtma derken biraz daha açabilirmisiniz. Nas hdd mi aldınız. Ne marka gibi. İnfuse deneyimimi size yardımcı olmaya yeterli görüyorum. Ben WD nas ile 2 adet aptv ye İNFUSE ile sorunsuz aktarma yapabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDD tanıtma olayı yok hocam. Ya PC’den paylaşım vereceksin veya nasserver alacaksın.
    Apple TV’ye hdd bağlayamazsın donanımsal olarak

• cazsever C kullanıcısına yanıt
    Nas hdd, AP tv, infuse birlikteliğinin Detaylarını bu forum un 4. Sayfasında ayrıntılı anlatmıştım. Tek tek hatta fotolu, isterseniz onu bir okuyun, sonra kafanıza takılanlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

HDD tanıtma olayı yok hocam. Ya PC’den paylaşım vereceksin veya nasserver alacaksın.
    Apple TV’ye hdd bağlayamazsın donanımsal olarak
    Çok doğru.

• haQQo kullanıcısına yanıt
    modeme harici hdd baglayip oldugunuda okumustum sanki o yuzden sordum..
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    O şekilde bağlanabilir diye düşünüyorum. Modemlerin paylaşım protokolunu bilmek gerekiyor ama

elimdekiler

1 adet pc
    1 adet apple tv 4k
    infuse pro ios app
    superonline fiber + huwaei modem.
    1 tb harici seagate hdd. ( nas filan degil )

tum bunlarla pc de ki 4k hdr yayinlari nasil apple tv de oynatirim onu ariyorum :)

yardiminiz icin simdiden tesekkurler.
    su an musaitim yardimci olacak biris varsa memnun olurum..

Arkadaslar baya bir ugras sonjucu paylasimi actim sayilir ama ciddi bir sorunum var..
    bende 3 tane hdd var pc de..windows 7 nin kurulu oldugu hdd ye film atip paylasima actigimda en ufak sorun yokken,downloadlarin/filmlerin oldugu hdd den dogru film paylasima actigimda infuse gormuyor..bunun sebebi nedir acaba ?

Sadece masaustune atip paylasima actigim filmleri izleyebiliyorum..
    Ana diskimde de bos yerim hic yok bu buyuk sorun..

---

EDIT arkadaslar..asil istedigim hdd den dogru paylasim isini de hallettim.paylasim ayarlarindan GUEST i de eklersem sadece izleyebiliyorum..sanirim kullanici adi ve sifre olaylarini cozemedigimden herkese acik olursa eger bu hdd yi gorebiliyorum..Bunun cozumu var mi acaba ? guest oldugunda yabancilarda girer mi ? yoksa sadece kablolu olarak baglandigim ortamdan mi sadece gorebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 27 Mart 2019; 22:23:48 >
  • Arkadaşlar merhaba. Apple tv 4k 32 gb cihazımı yeni aldım. Infuse ile İmac'imdeki flac kayıtları dinlemek istiyorum, ses dosyalarını oynatabiliyor muyum acaba? ( pro kullanıcısı değilim henüz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefce77

Arkadaşlar merhaba. Apple tv 4k 32 gb cihazımı yeni aldım. Infuse ile İmac'imdeki flac kayıtları dinlemek istiyorum, ses dosyalarını oynatabiliyor muyum acaba? ( pro kullanıcısı değilim henüz)
    malesef. bende şaşkınım.çok büyük eksiklik.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.