Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah Teleservice'den değişim olan cihazımı aldım ios 9.3.3 ile geldi sevindim valla. İos 10 hiç stabil değil
  • randevu alamıyorum 1 haftadır falan telefonsuzum, nasıl bir yol izlemeliyim ? malum randevuları alanlar özel seçilmiş insanlar
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürede aldın verdiğinden itibaren?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Randevu alınır iletişim için pm atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaysezgin

Ne kadar sürede aldın verdiğinden itibaren?

26.01.2017'de cihazı verdim , bugün (31.01.2017)'de sabah teslim aldım
  • Arkadaşlar cihazımın garantisi bitti ve yeni pil taktırmak istiyorum. Randevu almadan apple store'a gitsem yaparlar mı ve acaba hemen haşşedilir mi yoksa telefonu bırakmam mı gerekir? Şimdiden yardımlarınıza teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaşlar cihazımın garantisi bitti ve yeni pil taktırmak istiyorum. Randevu almadan apple store'a gitsem yaparlar mı ve acaba hemen haşşedilir mi yoksa telefonu bırakmam mı gerekir? Şimdiden yardımlarınıza teşekkürler

1- randevusuz gitsen yapmazlar.
    2- randevulu gidersen telefonu alırlar 3 gün kalır sonra verirler.
  • 1 ay içinde 2 kere akasya'dan randevu aldım ve servise gittim. Ayrıca daha öncede 2 kere randevusuz gittim.
    Öğrendiklerim şöyle;

1- Randevusuz gitmenin hiçbir anlamı yok, zaman kaybından başka bişi değil. Hiçbirşey yapmıyorlar.
    2- Randevusuz gitmek istiyorsanız Erenköy KVK'ya gidin.
    3- Randevulu digerseniz ilk olarak kesinlikle kimlik soruyorlar.
    4- Telefonun kapandığını belirtiseniz pil kontrolunden sonra değişim yapıyorlar (ort. 3 gün telefon serviste kalıyor)
    5- Cihaz değişimini kolay kolay yapmıyorlar.
    6- Randevu almak için her saate 10 kala sisteme girip saat başına kadar(mesela 9:50'den 10:00'a kadar) deneyin. İlgili siteyi cep telefonun favorilerine kayıt edin ve otobüste, cafede, maçta vs telefondan deneyin. Bu şekilde alırsınız bi randevu kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnunov -- 31 Ocak 2017; 23:39:41 >
  • Saat 17.00 gibi randevu alabildim yaklaşık 2 haftadır neredeyse her saat deniyordum ve sonunda zorludan randevuyu aldım. %15 - %10 larda kapanma sorunu var ve pilin kullanım süresi çok az 3-4 saat arası anca gidiyor normal kullanımda 6-7 aylık cihazda bakalım ne diyecekler. Belirli bir saat aralığı yok bence denemeniz gerekiyor uğraştırıyor.

Edit : Bugün randevuya gittim kapanma vs. var diye fakat bir problem olmadığı ortaya çıktı ilginçtir.Birde randevuda bazen kimlik soruyolar bazen sormuyolar bana sormadılar ama benden önce bi kaç kişiye sordular.
    * Bugün randevular açıktı sanırım 3 randevuya denk geldim birini aldım nolur nolmaz diye ayın 15ine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palaone -- 8 Şubat 2017; 20:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

randevu alamıyorum 1 haftadır falan telefonsuzum, nasıl bir yol izlemeliyim ? malum randevuları alanlar özel seçilmiş insanlar

Abi saçmalamayın ya, defalarca randevu aldım hiçte zor değil. Sadece yapman gereken sık kullanilanlara akasya ve zorluyu ekle sürekli dene gün içinde en geç 10. Denemede geliyor randevu

• Akasyada randevusu olan ve gidemeyecek olan varsa bana devredebilirmi

• Propranolol kullanıcısına yanıt
    Üslubunuz hoş değil, alamadım alamıyorum burada size yalan söyleyecek durumum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

Üslubunuz hoş değil, alamadım alamıyorum burada size yalan söyleyecek durumum yok.

evet kusura bakmayın kaba olmuş,fakat demek istediğim alınmıyor diye bişey yok, yeterli vakit harcarsanız telefonsuz kalmazsınız. başka yolu yok zaten kimlik soruyorlar kapıda . birde şöyle bir olay var önce canlı destek hattına bağlıyorlar sohbet gibi konuşuyosunuz. çözemezlerse eğer onlar size otomatik randevu veriyor bende bir defa da öyle olmuştu. umarım halledersiniz . iyi günler
  • Propranolol kullanıcısına yanıt
    Anladım lakin görüşmeme rağmen randevu vermediler neyse deneyeceğim artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @champion zed - arkadaş sayesinde zorlukdaki randevuma gittim bugün. Cihaz değişime girdi ve yenisini verdiler. Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam gule gule kullanin

• Zorlu-Akasya Randevu Alınır

İletişim için pm atın
  • randevu sistemi bugun açık, ihtiyacı olanlar için ara ara kontrol etmenizde fayda var.
  • Gerçekten çok ilginç . Öylesine bir girdim denedim haftaya aldım. Bugün deneyim arkadaşlar

• merhaba arkadaşlar . randevu detayı hakkında bir sorun olacaktı . randevuya gittiğimizde kimlik göstermek zorunlu mu ? arkadaşım götürse benim yerime sorun olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.