Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada artik kimlik kontrolu yapiyolar bilginiz olsun.
    Zorlu apple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 Ekim Cuma günü öğlen civarı veya öğleden sonraya randevusu olup gitmeyecek var mı acaba?
  • 2 Kasım Çarşamba günü saat 19:00'a randevu alabildim. Var mı 28 Ekim Cuma günü ile değiştirmek isteyen?
  • Yardım konusunda kimse dönüş yapmadı ancak neyseki cumartesi gününe kendim zorlu apple dan randevu alabildim. İyi akşamlar herkese.

• merhaba

randevusu olupta gitmeyecek olursa yardım rica edeceğim.
  • zorlu için bugün 19:30 da randevum var gitmek isteyen mesaj atabilir
  • S.a arkadaşlar ben 6s cihazımda bir kaç sorun var ve ayn 11 de istanbua geleceğim suan bakıyorum randevular 4 une kadar var ve hepsi dolu randevu alamaz isek randevusuz gelsem bakıyorlar mı kesin bilgisi olan lütfen yorum atsın
  • speedman kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu randevu sistemine nereden giriyorsun rica etsem link verir misin ?
  • Herkese Merhabalar Arkadaşlar

An itibariyle Zorlu Apple Store a geldim.

Önümdeki kişi mac ten randevu almış ama iphone getirmiş tamir için. Kişiyi randevulu olarak saymadılar. Ya iphone dan randevu alın tekrar gelin ya da randevusuzlar tarafında sıraya girin ancak sıranın size gelmesinin garantisi yok çok yoğunuz dedi.

İkinci durum ise tüm randevularda kimlik kontrolü yapılıyor. Yine bir kişinin randevu ismi ile kimliği tutmadı ve tekrar kendiniz randevu alarak gelin denildi.

Yaşadıklarımı aktarmak istedim.

Herkese iyi akşamlar.

• srkncntex S kullanıcısına yanıt
    Kimlik sorma kadar saçma bi muhabbet duymadım arkadaş. Diyelim ki ben sizin randevunuzu aldım. 1 günlüğüne iTunes kullanıcı ad ve soyadınızı benimkiyle değiştirseniz yine aynı muameleyi mi göreceğiz? Diğer ülkelerde böyle mi çok merak ettim bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorlu Center'dan randevu almaya çalışırken şöyle bir şey gördüm '' Teknik Destek Süresi Doldu '' ben Zorlu'dan randevu alamıyor muyum?

• 6 Kasım Pazar günü için randevu ihtiyacım var arkadaşlar. Gündüz kuşağında İstanbul da olucam. O tarihte randevusu olupta gitmeyecek olan varsa yazarsa sevinirim.

• merhaba arkadaşlar, yarından itibaren 1 hafta içinde, hafta içi Akasyada randevusu olupta gidemeyecek arkadaş randevusunu bana verebilir mi?
  • Akasyadan randevu alıpta gidemeyecek olan irtibata geçebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozbey -- 2 Kasım 2016; 12:18:34 >
  • akasya dan bugüne randevum vardı ama sistemsel bir sorun nedeniyle bugün yardımcı olamayacağız diye mail gelmiş var mı böyle bişeyle karşılaşan

• Arkadaşlar randevusuz zorlu center işlem yapmıyor mu?? İlla randevu şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

Selamlar,

Randevu kovalıyorum Akasya'da ancak bir türlü bulamadım. Garanti 6 Kasım da bitiyor. Randevu bulamazsam, direk gitmeyi düşünüyorum. Telefon cılkından çıktı artık, dayanılmaz bir hale geldi. Randevusuz gidersek, kesin işlem yapmıyorlar mı yoksa yoğunluğa veya keyiflerine göre mi davranıyorlar acaba?

Sabah mağaza açılış saatinde gidip sıraya girin. Gün içerisinde bir saat veriyorlar size. O zaman gidin, ilgilenirler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: skrt150

S.a arkadaşlar ben 6s cihazımda bir kaç sorun var ve ayn 11 de istanbua geleceğim suan bakıyorum randevular 4 une kadar var ve hepsi dolu randevu alamaz isek randevusuz gelsem bakıyorlar mı kesin bilgisi olan lütfen yorum atsın

Ayın 11 inde mağaza açılış saatine yetişebilirseniz 2 veya 3 kişi sıraya girenlere gün içerisinde randevu veriyor, bilginiz olsun.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    tamam umarım yardımcı olurlar
  • terapi_triyaki kullanıcısına yanıt
    kardeşim eğer sorunun yazılımsal değilse (bataryam hızlı bitiyo telefon kasıyo gibi) yardımcı olmuyolar randevu istiyolar ama donanımsalsa (telefon kapanıp açılmadı titreşimim çalışmıyo gibi) yardımcı oluyolar
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.