Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar randevusu olup gidemeyecek olan varsa ulaşabikir mi teşekkürler
  • Randevusu olupta gidemeyecek olan varsa ulaşırsa sevinirim.
  • Randevuya ihtiyacim var. Haftaici cuma haric 4-5 ten sonra. Haftasonu herhangi bir saatte. Ugrasip ugrasip alamiyorum kac gundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattnsahman

kardeşim eğer sorunun yazılımsal değilse (bataryam hızlı bitiyo telefon kasıyo gibi) yardımcı olmuyolar randevu istiyolar ama donanımsalsa (telefon kapanıp açılmadı titreşimim çalışmıyo gibi) yardımcı oluyolar

hocam çok teşekkür ederim bilgi için, benim sorunum home tuşuyla ilgili ses çıkarmaya başladı basarken sertleşme yapıyor. Başka bir sorunum yok o da zaman zaman yapıyor olmazsa artı servise bırakırım cihazı yapacak bir şey yok
  • Arkadaslar sali gunu 20.40 da zorluda randevum var okulum yuzunden gidemeyecegim daha erken bir saat varsa degistirelim

• Randevu değiştirme nasıl oluyor?
  • önümüzdeki 1 hafta içinde apple randevusu olan varsa talibim.
  • Arkadaşlar önümüzdeki hafta için yardım çok olabilecek kimse var mıdır? Cihazımda ölü pixel var

• arkadaşlar randevuya ihtiyacım var. lütfen yardımcı olun. önümüzdeki beş gün için. Zorlu saat kaçta açılıyor apple ? 10 da mı? randevusuz gitsem randevu verirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amg063 -- 10 Kasım 2016; 9:19:47 >
  • Benim kulaklık var EarPods sesi biraz az değiştirirler mi

• Arkadaşlar garantim pazar günü bitiyor ekranda ölü pikseller mevcut randevu alamadım.Hafta sonuna garantisi olup yardımcı olabilecek var mı ?
  • Mac' imi götürmem gerekiyor
    Randevusu olup kullanmayacak bir arkadaş var mı ?
    Epey süredir randevu yok.
  • zaga20 Z kullanıcısına yanıt
    18ine randevum var ama iphone sectim istersen iptal ettigim anda sen girip alabilirsin

• 18i cuma gunune 2 randevum var nasil oluyosa verebilirim sali gunune almayi basardim biri akasya biri zorlu hatta bitane daha vardi da utancimdan iptal ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

18i cuma gunune 2 randevum var nasil oluyosa verebilirim sali gunune almayi basardim biri akasya biri zorlu hatta bitane daha vardi da utancimdan iptal ettim

Akasya için randevunuz duruyorsa almak isterim 2 haftadır alamadım randevu bir türlü site üzerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdcn -- 12 Kasım 2016; 11:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdcn

quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

18i cuma gunune 2 randevum var nasil oluyosa verebilirim sali gunune almayi basardim biri akasya biri zorlu hatta bitane daha vardi da utancimdan iptal ettim

Akasya için randevunuz duruyorsa almak isterim 2 haftadır alamadım randevu bir türlü site üzerinden.

Şansıma randevu alabildim zaten kimlik ibrazı olmadan randevuya almıyorlarmış. Teşekkürler.
  • Telefonda hangi hesabi kullandigina bakiyolarmis ama aldiysan sorun yok

• randevu var arayin apple genius barda 05362602080
  • ben cep telefonu dükkanı işletiyorum, dün bir müşterim geldi 6s'e temperli cam taktırmak için. Bu müşteriye 5gün önce yine temperli cam takmıştık.
    Abi telefonun ekranı gidip geliyordu Akasya AVM Apple'ye gittim telefonu verdim 20dk bekletip yenisini verdiler dedi :)
    çok hızlı olmamış mı ? :)

daha önceden randevu da almamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphonevi -- 12 Kasım 2016; 15:29:44 >
  • iphonevi kullanıcısına yanıt
    Eğer sorun yazılımsal değil donanımsal ise randevuya gelmeyen müşteri olduğunda veya iki randevu arası yardımcı oluyorlar. 15 dakikalık aralarla randevu veriyorlar o süreden kısa sürerse yapıyorlar. Ama yea benim telefon çok gasıyo abey bi baksanacılara pek taviz vermiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.