Şimdi Ara

Apple rezervasyon sistemini aktifleştirdi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz gitmeyince otomatik iptal olacak, problem yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaklara hayirli olsun

• Kuray K kullanıcısına yanıt
    Hocam anında geliyor, yazdiğiniz kodu kontrol edin,ben bir rakam yanliş yazmisim gelmedi,tekrar kontrol edip bir daha yolladim,aninda geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Hocam anında geliyor, yazdiğiniz kodu kontrol edin,ben bir rakam yanliş yazmisim gelmedi,tekrar kontrol edip bir daha yolladim,aninda geldi.

Banada geldi, yalnız başka hesaplardan da rezerve yapmam gerekiyordu, onlarda hiç SMS onayı istemedi.

Bir de acaba değişimler için stok olacak mı ellerinde, ben TSMC için sınırları zorlayacağım da
  • arkadaşlar online mağazadan alcaklar için bu tip önceden talep alma durumu olmayacak mı ?
  • Bankadan kredi çekip faiziyle aylarca sürünecek arkadaşlar için şimdiden geçmiş olsun.
  • Iphone 6 Plus Space Grey 16 GB sahibiyim

Bu sefer Iphone 6 Rose Gold 64 GB ayırttım
  • Sabah 08:00 e randevu alanlar yazsin bulusalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Bana rezervasyon için doğrulama gelmedi, sadece mailime iPhone'unuzu ayırdık maili geldi.
  • Thathurts kullanıcısına yanıt
    Genelde millet 6'dan plusa geçer sizin tam tersi. Neden acaba? Ben de Plus aldım gelmesini bekliyorum

• Çok teşekkür ettim haber için. 6s 64 gb, uzay grisi şeklinde randevumu aldım. Nakit ödeyeceğim viskimi yudumluyorum. Sevgiler
  • soulmate kullanıcısına yanıt
    Apple store ticari kredi kartına taksitle veriyormu ?
  • Rezervasyon iptal etme yok mu. Yanlış tarih seçtim. Yeni rezervasyon yapamıyorum hesabımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Sabah 08:00 e randevu alanlar yazsin bulusalim

Abi 8 nedir :) Uyuyun 3-4 saat sonra alın ne farkedecek. Daha avm açılmadan sabahın köründe gidilir mi :D:D:D
  • Sabah 8e alsım bende stok var zaten...

Nakit ödeyeceğim 3350 mi olur 3500 mü 64gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

Çok teşekkür ettim haber için. 6s 64 gb, uzay grisi şeklinde randevumu aldım. Nakit ödeyeceğim viskimi yudumluyorum. Sevgiler

kaçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvc

quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Sabah 08:00 e randevu alanlar yazsin bulusalim

Abi 8 nedir :) Uyuyun 3-4 saat sonra alın ne farkedecek. Daha avm açılmadan sabahın köründe gidilir mi :D:D:D

İşe gidicegim ordan ondan olabilirmi acaba?
  • çok pahalı ilk grup alır sonra cihazların satışı düşük seviyede seyreder diye tahmin ediyorum geçen sene iphone iphone diye yıkılıyordu mağazalar suan soranlara hattın üstüne aldığında 4200'e 16 iphone 6s dediğimde direk note 5 filan yapıştırıyorlar
  • iphone 6 çıktığında aylarca beklemiştik. 6s için şu anda bile randevu almak mümkün. Zaten Türkiye'den 6s alanlar kazık yemeye meraklıdır.

• Allah razı olsun Hocam haber verdiğin için. 6s 64GB Space Gray aldık randevumuzu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.