Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
173
Favori
384.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geri yatırıldı hocam 1-2 saat içerisinde.
  • edion994137 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba.bu dukascopy de coin muhabbeti var mı ? Öyle bir şey okumuştum. Varsa nasıl oluyır hangi coinler var ? Teşekkürler
  • yayhan34 kullanıcısına yanıt
    Dukascopy bankasının kendine ait bir coini var Dukascoin adında. Referans kodu ile kaydolduğunuzda 5 Dukascoin hediye ediyor. Minimum 5 adet Dukascoin elinizde bulundurduğunuzda aylık ücret almıyor.

Kendi coini dışında coin borsası gibi bir özelliği yok diye biliyorum. Yani sadece Dukascoin alıp satabiliyorsunuz.
    Çok saolun. Birde harcama yaptığınızda kesintiler nasıl oluyor ?
  • yayhan34 kullanıcısına yanıt
    İlk başta kart ücreti olarak 8 euro gibi bir şey ödeniyor. Tam hatırlamıyorum 9 euro da olabilir.
    Türk lirası kartı açılamadığı için tl olarak harcama yapınca kur çevirmek için komisyon alıyor. Bazı yazılarda yüzde 2 civarında diyor bu komisyona ama bende yaklaşık 35 lira işleme yaklaşık 1,5 tl fazladan alıyor. Onun dışında yükleme yaparken de yüzde 1-2 civarı bir yükleme komisyonu oluyor. Biraz masraflı bir yöntem anlayacağınız 😂. Apple pay'e değer mi diye düşünmek lazım, ben memnunum Apple pay'i kullanmaktan o yüzden el mahkum veriyorum komisyonları.
    Dukascopy direkt banka olduğu için ben tercihimi Dukascopy'den kullandım ama banka hesabı olmasına gerek yok derseniz Transferwise daha az masraflı bir seçenek sanırım avrupada tanıdık, akraba vs. varsa Transferwise'ı da inceleyebilirsiniz.
    Akrabamız yoksa ? Bi yapamadım şu pay işini yardımcı olsa biri
  • WizardArms kullanıcısına yanıt
    Tanıdık yoksa avrupada, tek seçeneğiniz Dukascopy kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edion994137 -- 1 Mayıs 2021; 9:31:10 >
  • Yüzdük yüzdük kuyruğunda tıkandık ingilizcem yok 24 saat sonra sms çıkar yazıyor ama. Çıkan eden yok nasıl onaylıycaz bu dukascopiyi
  • WizardArms kullanıcısına yanıt
    Görüşme gerçekleştirdiniz ve hesabınız onaylandıysa, Apple pay e eklediğiniz kartla ilgili Sms seçeneği biraz bekledikten sonra çıkar hocam merak etmeyin ben dahil Dukascopy yapan herkeste öyle oldu. İphone bölge ayarını İsviçre olarak bırakmayı unutmayın. TR kalmasın. Keyifli kullanmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Alışverişlerde geri iadeyi nasıl yapabiliriz
  • Merhaba, bugün Curve’e giriş yapabildim.

Kart için pandemi sebebinden kaynaklı Türkiye’de olduğumu, bu yüzden Türkiye adresime gönderebilecekler mi diye sordum. Cevap bekliyorum, umarım hesabımı dondurmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • american express oluyor mu garanti bankasından alsam

• 3erkay98 3 kullanıcısına yanıt
    American Express'in normal türk kredi kartlarından bir farkı yok yani adı American diye Amerikan kartı olmuyor :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Burada Curve yöntemi bulunduğu zamanlarda başvurmuştum, o gündür bu gündür kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım. Kaç defa telefon sıfırladım bir sürü farklı işlem yaptım işim gereği, daha sonra tekrar Apple pay i ayarladigimda yine sorunsuz bir şekilde ekleme işlemini gerçekleştirdim.

Yani blokeye takılmadım hiç. Öyle bilgi olsun diye yazdım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar CURVE hesabımı oluşturdum herşeyi tamamladım doğruladım TR kredi kartımı ekledim örneğin trendyoldan alışveriş için denemek istedim yetersiz limit diyor işlem tamamlanmıyor neden olabilir başka kredi kartımla da denedim aynı durum ne yapmamız gerekir? Market ve mağzalarda denemedim

• Acaba online sitelerden alış veriş yapamıyormuyuz?

• bayramdmir B kullanıcısına yanıt

her yerden yapılıyor. marketlerden alışveriş yapmayı denediniz mi? acaba curve hesabınızı aktif etmedi mi?

bunla alakalı olur mu emin değilim ama kredi kartlarınız yurtdışı kullanıma açık mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayramdmir

Acaba online sitelerden alış veriş yapamıyormuyuz?

destekliyorsa yapılır

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt

Bugün bankayı aradığımda online temassız ödeme limitimin dolduğunu söylediler bugün markette deneyeceğim kartlarım tüm alışverişlere açıktı deneyeceğim tekrar 🙏🏼

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt

Bugün bankayı aradığımda online temassız ödeme limitimin dolduğunu söylediler bugün markette deneyeceğim kartlarım tüm alışverişlere açıktı deneyeceğim tekrar 🙏🏼

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.