Şimdi Ara

Apple Online Store Türkiye açıldı (Güncel) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
9
Favori
48.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Simdi elimizdeki iphonelari verip 5si indirimli alabilecek miyiz? Apple yanilmiyorsam ingilterede boyle bir kampanya yapiyor.

Bende bunu merak ediyorum.
  • üretmeyip tüketirsen bu fiyatlara elin mahkum olur. İmkanınız varsa y.dışından alın geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyink1987

quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

az önce siparişi geçtim :)
    11-13 kasım arası teslimat.

Kardeşim Bende sipariş vermeyi düşünüyorum da bu gümrükte felan takılma gibi bir sorun olmaz dimi ??

puhahahah
  • Turkcell'den kazıklanmak daha iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

bu ne bicim ulkedir ya vergiyle calisiyor Dunyada boyle bir rezil ulke yok arkadas

Her ülke de vergi alınır güzel kardeşim. Bir tane ülke yoktur vergi alınmayan. Bazı devletlerin gelirleri yüksek olduğu için tabi daha düşük vergi alırlar mesela Petrol ülkeleri. Ancak Türkiye öyle zengin bir devlet değil. Gelirlerinin çoğunluğu da vergi kaynaklı maalesef.

Yurt dışında çoğu ülkelerde bu işin ticareti yapılıyor yani ebayden alabilirsin avrupada ama türkiyede bu yasak daha önce değildi vergisini alıp adam yoluna bakıyordu.

Aslına bakarsanız hala öyle diyebiliriz. Ancak artık ülkemize bir ürünü sokmak oldukça maliyetli hele $75 sınırını aşmış ise. Tabi sokabildiğimiz Ürünler oldukça kısıtlı.

Ne olursa olsun, bir devlet halkının üstüne eşeğe biner gibi binip dehleyerek ilerlemeye çalışmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Arkadaslar Y.dışından aldığımız 5s lerin Tr de garantisi nedir? applestore açıldıktan sonra ücretsiz 1 yıl garantisi tr de var mı?

Cihazi amerikadan aldiysaniz garanti disi. Avrupadan aldiysaniz 1 yil garantisi var. Musteri hizmetlerinden ogrenilen bilgidir

hadi yaa , desene herhangi bir problemde güme gidicez. gerçi 685 dolara aldım aradaki farkı veririz ne yapalım :)

Ocakta apple magazasi acilinca tum dunyadaki apple urunleri 1 yil garantili olacak. Bir arkadas yazmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi saf misimiz yoksa saf ayagina mi yatiyoyorsunuz? apple offical store aciyor gumruge takilir mi diyorsunuz.

• Arkadaşlar havale ile ödeme yöntemi nasıl oluyor acaba kredi kartımın limiti düşük de..

• Fiyatı yüksek bulanlara şaşırıyorum. Daha düne kadar distrübütör garantili iphone 5'ler en uygun 1900 civarında bulunabiliyordu. Bugün 5s'i store 2060 lira civarına veriyor daha ne isteniyor anlamıyorum. Zaten oldum olası yurtdışında da Türkiye'de de iPhone pahalı bir ürün, gönül ister ki diğer telefonlarla aynı fiyatlarda çıksın ama maalesef böyle...
    Bütçe elveriyorsa alınır yoksa alınmaz hemen hemen aynı özellliklerde bir sürü telefon var hemde daha ucuza onlardan biri alınıp misler gibi kullanılabilir. Kısaca çok yüksek çıktı gibi eleştirilerin pek bir manası yok. Bundan sonra düşse düşse 1960 civarına gelir tahminimce, o fiyattan daha düşüğe gitmesi için Apple'ın kârından vazgeçip iPhone satışında özel bir indirime gitmesi gerekir.
  • quote:

quote:

Kardeşim Bende sipariş vermeyi düşünüyorum da bu gümrükte felan takılma gibi bir sorun olmaz dimi ??

hocam merhaba;
    öyle bir risk yok, direkt türkiye store dan alıyorsun çünkü. gönül rahatlığı ile ver :)
  • teşekkür ederim kardeşim adam gibi cevap verdiginden dolayı.
  • Troy'dan 2.900'e aldığım imac 3.450 TL keşke biraz daha düşük olsaydı fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Abi saf misimiz yoksa saf ayagina mi yatiyoyorsunuz? apple offical store aciyor gumruge takilir mi diyorsunuz.

Katiliyorum

• Fiyatlar zamanla duser herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Fiyatlar neredeyse tüm Avrupa da aynı beklenen fiyatlardı

Ciddiysen hiç komik değil. Avrupa fiyatlar paylaşılmış yukarılarda bakarsan farkın ne denli olduğunu görürsün. Ayrıca ürünün fiyatını adet üzerinden hesaplama bu ürünler ülkeye toptan giriyor ve daha da ucuza mal oluyor. ipadlar maclar burada daha ucuza satıldı garantili olarak. Ürünlerin fiyatları diğer distribütörlerden farklı olmayacaksa aynı kazığı Apple Store'da sunuyor bize.
  • Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı, Pahalı

Umduğum gibi olmadı Samsunga devam.
  • quote:

quote:

Yahu ne gumrukte takilmasi. Koskoca Apple oyle birsey yapar mi akliniz aliyor mu? Gonul rahatligiyla siparis verin.

• Beyler garanti işini merak edenler buradan bakalabilir . http://www.apple.com/legal/warranty/products/iphone-turkish.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Abi saf misimiz yoksa saf ayagina mi yatiyoyorsunuz? apple offical store aciyor gumruge takilir mi diyorsunuz.

hocam klasik soru olmus, '' gümrüğe takılır mı?'' ne yapsın millet hala korkuyor...
  • Amerikadan adlgıım iP5 ve Türkiyeden aldıgım Macbook garanti kapsamında gözüküyor. Sevindim. Bu bana yeter :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.