Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple tüm müzik servisleri içersinde şu an en iyisi. Deezer'ın normal standart kalite aboneliği bile Apple'dan pahalı. Dahası Hi-Fi yayını 16/44.1 formatında. Spotify desen Hi-Fi yok. Tidal desen arşivi kısıtlı. Apple diğerleri gibi Hi-Fi abonelik için fiyat farkı koymuyor. Standart üyelikle aynı fiyat. Yani Apple şunu diyor: "Ekipmanın varsa Hi-Fi dinle."

Apple Music hem kalite, hem arşivindeki şarkı sayısı, hem de fiyatıyla şu an rakipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 22 Eylül 2021; 13:24:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba az önce müzik uygulamasına girdiğimde airpods pro'm olduğu için 6 aylık ücretsiz hediye verdiler. Telefonumu da şubat ayında almıştım o zaman verilen 3 aylık hediyeyi kullanmamıştım. Airpods Pro için verilen 6 aylık hediyeden sonra diğer hediyeyi de kullanabilir miyim? Biraz bakındım ama bulamadım bununla ilgili birşey.

• aBasaran92 A kullanıcısına yanıt
    Kullanamazsın

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Cevap yazmayı unutmuşum. Mi A2 için standart kalite olan 256 kbps yeterlidir. Kayıpsız dinlemek o cihazda sadece gereksiz veri israfı yapacaktır. Çünkü o sesi işleyecek donanım yok.

Tekrardan teşekkürler hocam. Vakit ayırdınız.

Sağolun. Bi göz atayım.

İphone kutularından cıkan earpods larda dac mevcut mu hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İos 15 güncellemesinden sonra apple musicte müziklerin geç açılma sorunu yaşayan var mı ?

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hayır yok.

Çok yardımcı oldunuz hocam.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Son bir bilgi daha vereyim. Eğer Android cihazınız için USB DAC alırsanız uygulama kurmanız gerekecek. Aksi takdirde yine işe yaramaz. Play Store'da USB Audio Player Pro uygulamasını kurmanız gerekecek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.extreamsd.usbaudioplayerpro

Teşekkürler hocam. Not aldım.

• Merhaba, Sony Android TV’ye (55XF9005) Apple Music kurmayı beceremedim. Nasıl başarabilirim? Teşekkür ederim.

• konu açmıştım da buraya da yaziim belki bi yardımsever ZENGİN biliyodur bunun çözümünü :D
    PCde kullanıyorum Windows, kaç zamandır şu sorun var şarkı bilgisi falan yazmıyor. daha önceleri de arada böyle olur kapatıp açınca düzelirdi. şimdi sildim güncelledim falan yine aynı. var mı bi çözümü yoksa sövmeye devam mı edeyim?

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• V30 ile kayıpsız keyif. Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

Ateş ediyor hocam v30 maşallah

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)  Bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.