Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de önbelleği silip de deneyin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Onun nereden silicez hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon Apple mı?

• Huawei P20 Lite

Hıcam benim telefon Huawei değil ama en nihayetinde hepsi Android illaki benzerdir, ben de ayarlardan uygulamalar kısmına girdikten sonra şöyle.

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)
    Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

• Arkadaşlar merhaba,

Apple Music de Spotify gibi ENPARA kampanyası var mı ?

Enpara sayfasın da kampanya bulamadım ama geçmiş zamanlarda da sayfada olmamasına rağmen kampanya oluyordu.
  • Arkadaşlar Apple Music uygulamasında indirilen müzikler kalıcı mı? Yani Apple Music aboneliği sonlandırıldığında indirilen müzikleri dinlemeye devam edebiliyor muyuz?

• Tabiiki...hayır.
  • Teşekkür ederim hocam 😬

• Daha önce bir arkadaşımız yardımcı olmuştu yaşadığım sorunu tekrar paylaşmak istiyorum .İyice can sıkmaya başladı.

Telefonum android önceki telefonumdan alışık olduğum için Apple Müzik kullanmak istedim .Yakın zamana kadara bir sorun yoktu.Bir güncelleme ile mi oldu bilmiyorum.

Listemde ki şarkıların atıyorum 30. sırada ki şarkıdan sonra ki bütün şarkılardan hangisine basarsam basayım bir önceki çalıyor.

Kaç defa sildim yükledim bilmiyorum. Mesela ekli listede Meduza ya tıklayıp dinlemem mümkün değil ona tıklayınca Lady Gaga çalıyor

Var mı bu durumu yaşayan yardımcı olabilecek kimse ?

Ya da hiç uğraşmayım Spotify a dönüş mü yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 14 Mayıs 2019; 23:52:0 >

•  Music Premium bittikten sonra listelerin silinme sorunu düzeldi mi? Sırf şu özellik yüzünden kullanmıyorum

Hocam uygulamayı kaldırıp, şunu yükleyip bir dener misiniz?
    https://www.apkmirror.com/apk/apple-inc/apple-music/apple-music-2-6-0-release/apple-music-2-6-0-2-android-apk-download/download/

• Aile üyeliğinde yeri olan, eski ve referanslı üyelerin olduğu bir gruba katılmak isterim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E8B64F3E5 -- 5 Şubat 2020; 0:43:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj yazamıyorum tel no yazarsan WP grubuna eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E8B64F3E5 -- 11 Haziran 2019; 0:38:55 >
  • arabaya binince otomatik şarkı çalmaya başlaması özelliğini nasıl kapatırız?
  • Arkadaşlar Aile üyeliğinde yeri olan bir gruba katılmak isterim.

• Aile üyeliği 1 kişilik kontenjan mevcut 3.5 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ea_wanted

Aile üyeliği 1 kişilik kontenjan mevcut 3.5 tl
    Ben dahil olabilirim hocam ücret nasıl aktarılacak aylıkmı

• drkengin kullanıcısına yanıt
    Her ayın 8 inde hesabımda 3.5 tl olması yeterli hala 2 kişilik boş kontenjan var. Uzun zamandır kullandığım üyelik iptal etmeyi düşünmüyorum...

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.