Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nocara , tirabzonli Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
25.944
Cevap
898
Favori
1.751.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkdaşalar bu ürünün fiyatı iyi değil mi?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_apple-mpxu2tu-a-13-in%C3%A7-macbook-pro-2-3-ghz-dual-core-i5-256gb-silver-1175357.html

Ayrıca şununla farkı nedir?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_apple-mpxt2tu-a-13-in%C3%A7-macbook-pro-2-3-ghz-dual-core-i5-256gb-space-grey-1175360.html
    Hocam bu cihaz 6800 tl ye apple storeda satılıyor fiyatı pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

hocam 2018'de Macbook Pro çıkmayacak sanırım.

2019'da gelecek modeller için söylentileri vs takip ettiğiniz bir yer var mı?

Alıntıları Göster
    Hocam 2019’a ertelenen Mac Pro diye biliyorum ben. MacBook Pro ların bu sene güncelleneceğine dair oldukça fazla haber var. Zaten tanıtılırsa hazirandaki etkinlikte tanıtılacaklar eğer bir duyuru olmada 2017 alıp geçeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam bu cihaz 6800 tl ye apple storeda satılıyor fiyatı pahalı.

Alıntıları Göster
    Hocam gece 6500 küsürdü fiyatı artmış maalesef
  • quote:

Hocam 2019’a ertelenen Mac Pro diye biliyorum ben. MacBook Pro ların bu sene güncelleneceğine dair oldukça fazla haber var. Zaten tanıtılırsa hazirandaki etkinlikte tanıtılacaklar eğer bir duyuru olmada 2017 alıp geçeriz.

Alıntıları Göster
    hocam Mac Pro dediğiniz iMac Pro o zaman değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

hocam Mac Pro dediğiniz iMac Pro o zaman değil mi?

Alıntıları Göster
    Yok hocam çöp kovasına benzeyen

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/mac-pro

• quote:

Alıntıları Göster
    Aksam aksam oldurdun gulmekten, cop kovasi nasil bir benzetmedir

• quote:

Alıntıları Göster
    koptum hocam ya alemsiniz :)

• insan arada kalıyor şimdi ya bu fiyatlardan alınacak ya da haziranda açıklanan modeli fiyat olarak dolar 4'ten alınıp 6300 TL'lik base modelin 7700 TL'lere fırlamasını bekleyeceğiz.

Apple'ın kur olarak düşük tutacağını sanmıyorum hatta anca 4'e sabitler kuru bu da fiyatların çok fazla oynamasına sebep olur.

Yeni Macbook Pro'nun çıkmasını bekleyenler ne düşünüyor bu konuda?
  • Max 2500 yada 2700 bütçeli Mac bakıyorum, amacım sadece Adobe programları foto video edit ve İnternet acaba 2012 yada 2013 Mac pro lar nasıldır, yardımlarınızı bekliyorum

• bende yeni modeli bir suredir bekliyorum ama eğer yeni model kur ve yeni ürün diye uçuk bir fiyata gelirse, şuanki uygun modele bile zammı yemiş olarak ulaşabileceğiz gibime geliyor.

hem tel, hem mbp için al gitsin diye şeytan dürtüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    şu anda n11 sitesinde 3590₺ gittigidiyor sitesinde 3530₺

iki sitede de indirim kodları vardır. forumda bulunabilir. gittigidiyor için ne kadar kod var bilmiyorum ama n11 için 110₺ var. gittigidiyor için de bulunur benzeri miktarda forumda.

sonuç olarak indirimle takribi n11: 3490 gittigidiyor: 3450₺ civarına geliyor.

ayrıca 100₺ de kart puanı var. totalde indirim kodu ve banka puanı ile 3350-3400₺ civarına geliyor. ilgilenen arkadaşların bilgisine.

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    late2012 ve sonrası retina ekrandır.

retina ekranların bazı kronik sorunları olduğu söyleniyor. alırken ekrana dikkat edin. pil devri ve sağlığına dikkat edin.

harddisk testleri imkan varsa yapın. ssd şart zaten. bu noktada bir önemli durum da 2012 modelleri ve öncesi yükseltme yapılabilen modeller. yani ram ve ssd ekleyebilirsiniz. late2012 için de geçerli mi bakmak lazım.

mid2012 sanırım m serisi işlemci kullandığından daha performanslı u serisinden. bu özelliklere dikkat edin. ilerleme apple için her zaman gelişme olmamakta :) işlemci modelini öğrenip benchmark testlerine bakınız.

kullandığınız programların eğer harici bir ekran kartı desteğine ihtiyacı varsa ikisi de tatmin etmez ama bahsettiğiniz programlar için ram ve işlemci gereksinimi önemli diye biliyorum. emin değilim.

son olarak ssd şart tekrardan belirteyim eğer hddli model karşınıza gelirse ssd masrafı da ekleyiniz.

• ARKADAŞLAR ÇEKSİZ KODSUZ KARGO BEKLEMESİZ

MEDIAMARKET’TE İNDİRİM VAR.

büyük harflerle yazıyorum ki millet kaçırdım, görmedim demesin. bu fiyata macbook alınır mı alınmaz mı tartışılır. ama macbook air 2017 için en düşük mağaza fiyatıdır bu.

3380₺ - mediamarket mağazalarında sadece

20-23 nisan arası

konuda onlarca 3400 olsa anında alırım mesajı vardı. ilgilenen değerlendirsin.

• walterwater kullanıcısına yanıt
    MQD32TU/A değil mi bahsettiğiniz seri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu fiyata ve mağazaya güvenilir mi sizce?

Birde düşük hafıza soeununa karşı neler yapılabiliyor apple ürünlerinde?

• yakuza07 Y kullanıcısına yanıt
    seriye bakmadım ama işlemci 1.8ghz idi. bu 2017 diye satılanlarda da bu ghz hızında.

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Şom agzımı.... bunu yazdıktan sonra mace su döktüm mecburen almak zorunda kaldım
  • Arkadaşlar merhaba apple’in tüm ürünlerini kullanmış biriyim fakat daha önce mac kullanmadım.Ağır işler yapacağımı sanmıyorum belki video fotoğraf editlemeleri ufak tefek oyunlar.Amerikadan getirme imkanım var fakat oradan getirirsem ne gibi problemler olabilir? Ve değer mi?

• Ereny96 E kullanıcısına yanıt
    Kur artışından dolayı Amerika'dan almanız size bir şey kazandırmaz aynı fiyata denk geliyor.

Trden almanız garanti konusundan daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walterwater

ARKADAŞLAR ÇEKSİZ KODSUZ KARGO BEKLEMESİZ

MEDIAMARKET’TE İNDİRİM VAR.

büyük harflerle yazıyorum ki millet kaçırdım, görmedim demesin. bu fiyata macbook alınır mı alınmaz mı tartışılır. ama macbook air 2017 için en düşük mağaza fiyatıdır bu.

3380₺ - mediamarket mağazalarında sadece

20-23 nisan arası

konuda onlarca 3400 olsa anında alırım mesajı vardı. ilgilenen değerlendirsin.
    Mağaza fiyatı mı? Öyleyse hangisi?

Mediamarkt.comda fiyat bu değil daha yüksek.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.