Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.943
Cevap
898
Favori
1.751.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her mağazada olması gerekli. ben forum istanbul mağazasında denk geldim. internet fiyatı farklı. mağazalara özel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El mac almak ne kadar mantıklı arkadaşlar bütçe 2 bin lira kadar. 2012-2014 model arası anca alabilirim sanırım. Var mı tavsiyesi olan.

• gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    2bine 2015 air aldım 8gb ramli. 902 cycledı aldığımda fişek gibi maşallah
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Garanti sıkıntı olur mu ondan korkuyorum en kötü 1 sene garantisi olan cihaz almak daha mantıklı geliyor ama ona da bütçe yetmez sanırım.

• gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısınız o beni de düşündürdü ama apple ürünlerinde pek garantilik iş yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garmen

Bu fiyata ve mağazaya güvenilir mi sizce?

Birde düşük hafıza soeununa karşı neler yapılabiliyor apple ürünlerinde?

Alıntıları Göster
    kardes ne yapalim senin 2. el urununu? insanlar sifir urun firsati paylasiyor burada. ayrica linkten alirim 1000 kat daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

kardes ne yapalim senin 2. el urununu? insanlar sifir urun firsati paylasiyor burada. ayrica linkten alirim 1000 kat daha iyi.

Alıntıları Göster
    Reis beni niye alıntıladın ya ben de diyorum bişi de satmıyomki niye böyle dedi.

• Arkadaşlar merhaba, n11 de macbook air gün içinde 100₺ bilgisayar indirimi ile birlikte 3199₺ aldım.Garanti Pay ödemesi ile 75₺ ekstra bonus kazandım. Hesaplı bir alışveriş olduğunu düşünüyorum. Yıllarca win kullanan biri olarak İnşallah iOS sistemine alışabilirim. SELAMLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolqa35 -- 3 Mayıs 2018; 22:43:12 >
  • Vay anasını 2011'de sıcak fırsatta aldığım mac'in piyasasına bakayım dedim de zamanındaki fiyatlara nazaran maclerin fiyatları uçmuş resmen. Bunu macbook pro 2011 early modeli gözbebeğimle atıyorum. Bu makinada yaptığım tasarımları hesap edersek 50 tane macbook çıkartmışımdır. Kucağımda kullanmış olsam belki ısınmasından şikayetçi olur elden çıkartırdım ancak hep dock sisteminde apple display'de aktarımlı olarak kullandığımdan macimin ne kadar eskidiğinden haberim bile olmamış.

Dün HP Omen siparişi verdim, 1 haftalık deneyeceğim eğer beğenmezsem iki bilgisayarı da elden çıkartıp uygun bir mac arayışına gireceğim.. 2011'den bu yana mac kullanan birisi olarak bir kereliğine dahi olsa beni yarı yolda bırakmadığı için teşekkür ediyorum bu Apple'a

Indesign/Ps/AE/Render/aCad/SolidW/AffinityDesigner derken yetmediğini ilk defa bugün fark ettim ve üst model için yine sıcak bir fırsat arayışında uygun bir mac bulacağımı ümit ediyorum bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolqa35

Arkadaşlar merhaba, n11 de macbook air gün içinde 100₺ bilgisayar indirimi ile birlikte 3199₺ aldım.Garanti Pay ödemesi ile 75₺ ekstra bonus kazandım. Hesaplı bir alışveriş olduğunu düşünüyorum. Yıllarca win kullanan biri olarak İnşallah iOS sistemine alışabilirim. SELAMLAR...

Gayet iyi fiyat bence hayırlı olsun . Gelince nasıl bulduğunuza dair de bir yazı yazmanızı isterim .

• tolqa35 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Mac OS diyelim

Hayırlı olsun kaç senedir aynı fiyatta kaldı air, ilginç

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Teslimat sonrası izlenimlerimi paylaşacağım. SELÂMLAR...

• takip
  • Macbook pro 13" MPXT2TU/A 256gb modeli şuan N11'de 5930 TL'ye geliyor. Piyasadaki en iyi fiyat belki biraz daha beklesem 100 TL daha ucuza mal edebilirim maximum kart puan vs olursa ilerde. Almalı mıyım beklemeli miyim karar veremedim bir türlü. Ne dersiniz?

• Dolar böyle giderse temmuzda çıkacak olan Macbook Pro'nun base fiyatı 8000'lere dayanır gibime geliyor...
  • Bu kurla ben ümidimi kaybettim 7 bin civarında başlangıç fiyatıyla benim için teknoloji mağazalarında bakacağım bir cihazın ötesine geçemeyecek maalesef.

• MacBook Air GittiGidiyor Teknosa mağazasında 3347 lira. World kart varsa 75 de puan kazanırsınız. Ben bununla iPad 2018 arasında kaldım. A10 fusion işlemciyle bu bilgisayarın işlemcisinin benchmark sonuçları kafa kafaya. Ben çocuk arasıra oyun oynasın diye alacağım. Ayrıca MacBook için ücretsiz oyun da sıkıntı. Sanırım yarısından daha az fiyata tablet almak daha mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir imac alayım diyordum sağolsunlar onuda böyle giderse alamayacağım .

Her gün dolar artıyor. Böyle giderse alamayacağım sanırım.

Arkadaşlar önerisi olan var mı ? Alacağım bilgisayar da sadece yazılım üzerine ve dizi vs kullanmak için alacağım.

Lenovo Thinkpadler nasıldır ?
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    MBAir'da oyun oynanmaz ki iPad alın çok daha geniş bir oyun kütüphanesi var.
  • İphone 7 nin akıllı pil cihazının fiyatı düşsede alsam

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.