Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ccandan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.864
Cevap
387
Favori
299.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1521
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 387
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (135 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4758 mesaj) Mobil (2743 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (462 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    765 Mesaj

Mobilden mi giriyordunuz hocam masaüstü mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nikflatron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj

bilgisayardan chrome tarayıcı ile akşam saatlerinde :)

|
    |
    md3likan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2326 Mesaj

"Mühendislerimiz içeride çalışma yapıyorlar, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." mesajı koymuşlar.

|
    |
    Mixenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    184 Mesaj

Doğrudur hocam, video edit konusundan bir tecrübem yok o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim.

|
    |
    selmand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Merhaba. Okul ve iş için laptop arıyorum 12-13k civarı. Macbook Air M1 sizce iyi bir tercih mi? Uyap sistemini kullanmam gerekecek, Office programları lazım. yine başında oturup saatlerce bir şeyler izlemem, yazmam, çalışmam gerekecek. Teknik bir şey yapmayacağım ama aktif kullanacağım yani. Apple alırsam 8 GB ram alacağım ve yükseltilmiyor da. Bu şekilde beni 6-7 yıl götürür mü sizce? Ayrıca daha önce hiç Apple ürünü kullanmadım ve iPhone um falan da yok. Yani başka bir Apple ürünün olmasının sağladığı faydalardan yararlanamayacagim. Yine de değer mi? Aslında Lenovo thinkpad t serisi ya da Dell marka bir laptop düşünmüştüm ama modelleri pek cezbetmiyor. Sizce ne yapmalıyım? 8 GB ram 512 SSD li bir Macbook Air M1 almalı mıyım? 2019 model bir pro da alabilirim Intel işlemcili. Bana ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Şu hub nasıldır acaba
    1 kötü yorum dışında herkes memnun görünüyor

https://www.amazon.com.tr/dp/B08J2C5H6V/ref=cm_sw_r_u_apa_i_4NDcGbHN6S73Z?_encoding=UTF8&psc=1
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj

biraz daha koyup ugreen marka alın cihazla aynı renk ve bilinen kaliteli sağlam bir üründür. Hub olayı önemli

|
    |
    Rand_Al_Thor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj

Hangi ürün hocam tavsiyen
    Link var mı ?
    |
    |
    freezzer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

Mobil imza kullanmak zorundasınız. E imzalar çalışmıyor. Çok hızlı ürün, bir de orjinal Windows office kullanmalısınıznaylık 50 TL civarı maliyeti var. Ben bu modeli kullanıyorum. Ve mac var 2017. Catalinalar da Türk trust e imza çalışıyor ama Big sur da çalışmıyor.

ben iPhone da kullandığım için çalışırken telefon çaldığında MBA den cevaplıyorum ve sesli aramaları da buradan yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 21 Ocak 2021; 23:24:23 >
    |
    |
    ickiliydibilmemne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

benim için çok da mantıklı değil gibi o halde

|
    |
    boostr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Arkadaşlar bu pt.com.tr den 16 gb lık m1 işlemcili air alabilen var mı?
    Bi tane bi tane mi koyuyorlar stoğa anlamadım. Mail geliyor stoklarda diye , siteye giriyorum yok. İkidir aynı şey oluyor. Beklemekten sıkılıp sonunda gidip başka marka cihaz alacağım. Paramız var piyasada ürün yok.

Pt'e mail atmıstım ve bu ürün özel konfigürasyon sizin için satış açabiliriz bir adet diye yanıt geldi. Sanırım size gelen maillerde bununla alakalı.. Ben Apple Türkiye sitesinden aldım.

Macbook pro ve macbook air aldım birer gün arayla. İkisinde de aldığım günden beridir işleniyor yazıyor. Tahmini ne kadar sürede teslim olur? Bilgisi olan var mı acaba ?

• Yüzbaşı
    606 Mesaj

Valla ben bugün 16 gb ramli m1 işlemcili air stoğa girince hemen sipariş geçtim. Birkaç saat içinde kargoya verildi hocam.
    |
    |
    Caglarca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Valla ben bugün 16 gb ramli m1 işlemcili air stoğa girince hemen sipariş geçtim. Birkaç saat içinde kargoya verildi hocam.

Ben 16bellek ve 512 macbook pro bakmıstım. Oda girmiş stoga sanırım 1-3 iş gününde kargoda yazıyor. apple iptal edip buradan mı alsam acaba hem daha ucuz :)

|
    |
  • Yarbay
    10159 Mesaj
    16 bellek sartmi ben günlük kullanim. Icin alicam agir programlar calistirmayacagim. Arada 2 bin tl oynuyor birde airle pro arasinda kaldim.

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 13 dakika kadarı kaldı.

troy'da acilmis urun iadesi yapan var mi?

|
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

16 bellek sartmi ben günlük kullanim. Icin alicam agir programlar calistirmayacagim. Arada 2 bin tl oynuyor birde airle pro arasinda kaldim.

günlük kullanım için 8gb ram her türlü yeter ayrıca air alabilirsiniz sizin durumunuzda pro almaya gerek yok bence zaten ısınmıyor cihaz neredeyse

|
    |
  • Yüzbaşı
    574 Mesaj

Dostlar bu m1 air de cs:go vs oyunlar oynanır mı ?

Sadece office adobe programları ve film için kullanacağım fakat yine de merak ettim oyun performansını..

Teşekkürler şimdiden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark1907 -- 22 Ocak 2021; 15:34:29 >
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ©.®onaldo

quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

Dostlar bu m1 air de cs:go vs oyunlar oynanır mı ?

Sadece office adobe programları ve film için kullanacağım fakat yine de merak ettim oyun performansını..

Teşekkürler şimdiden..

aynı sorunun cevabını ben de arıyorum. valorant, lol, cs:go gibi arada bir girdiğimizde bizi üzer mi acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

Cs:go'ya destek yeni geldi sanırım ama tam emin değilim. Bu tarz oyunlar rahatlıkla oynanır, ancak oyun için bu makineleri almayın üzülürsünüz. Yarın başka bir oyun kurmak istersiniz destek bulamazsınız.
    |
    |
    dark1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.