Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamil_3545

benimki 15 gun sürdü

Hocam teslim 25-01-2021 yazıyor. 15 gün çok uzun süre değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ickiliydibilmemne kullanıcısına yanıt

Mobil imza varsa sorun yok. Bence alınmalı. Şarj ömrü ve hafifliği çok iyi bir sebep. Sessizlik de diğer sebep.

ayrıca aylık kullanımda Vodafone mobil imza 5 TL. En son e imza 3 yıllık 170 TL idi, mobil imza 180 TL ye denk geliyor. Ama alırken noter evrakları var bir kere verdikten sonra ömür boyu Vodafone kullanırım dersen karlısın 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 22 Ocak 2021; 22:58:52 >
  • Arkadaşlar merhaba istats uygulamasının aile versiyonunu kullanıp ortak arayan yada ortak olmak isteyen var mıdır ?

• bugün bende M1 Macbook Air 8GB alarak aranıza katıldım. Elimde Air 2014 de var. Cihaz resmen çağ atlamış. Çerçeve çok az daha ince olsa harika olurdu.

• gokhan91 kullanıcısına yanıt
    apple yi aradim 5 ila 15 gun arasi gumruk suresi normal dedi . benim tam doldurdu sagolsun gumruk. yılbaşına denk geldi diye sanirim
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    cok uzun toplamda bir ay 2 gun surdi elime ulasmasi hocam ups sagolsun 6 gunde getrdi yanlis yere gondermisler bide yasadigim yer ilçe oldigi icin uzun sürdü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikflatron

indirim kodu hala aktif. Satın almadınız mı?

Hocam almak istediğim ürün stokta yok bu nedenle henüz alamadım. Kod sizin isterseniz kullanabilir ya da başka birine verebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

bugün bende M1 Macbook Air 8GB alarak aranıza katıldım. Elimde Air 2014 de var. Cihaz resmen çağ atlamış. Çerçeve çok az daha ince olsa harika olurdu.

Hayırlı olsun güle güle kullan. Memnunmusun 8 deilde 16 remli almadim diye ihtiyaç duydunmu yada sanirim ssd 512 aldiginda sekiz cekirdek oluyormus islemci buna gerek varmi? Cok kararsiz kaldim bu secenekler birde pro isin icinden cikip alamiyorum.

• Base model air alıp geçim işin içinden çıkılmayacak durum yok. Sayfalarca tartıştık biz bu konuyu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Base model air alıp geçim işin içinden çıkılmayacak durum yok. Sayfalarca tartıştık biz bu konuyu zaten.

Ben bu konuyu yeni gördüm kusura bakma forumda m1 air - pro kunusu bulamadigim icin buraya yazdim

• Böyle bir konu yok zaten hocam hem burada hemde Silicon Mac konusunda bunu sayfalarca tartıştık. Ben dahil tartışan arkadaşlar base model air aldı.

Peşin alacaksanız pt'den alın taksitli alacaksanız teknosa ve mediamarkt'tan taksitli alın. Bende aylar öncesinde hangi modeli alsam diye düşünüyordum ve emin olum ram konusundan depolamaya olabildiğince yorum okudum ve inceleme izledim.
  • Arkadaşlar pt.com.tr'de Air base model 9.500 TL. Bu site güvenilir midir? Kargolama sağlam yapılıyor mu? Kardeşim için düşünüyorum. Microsoft Teams, Office 2019 sorunsuz çalıştırır mı? Bir de okulun verdiği Microsoft Office lisans hesabı bunda da çalışır değil mi? Son sorum usb, hdmi dönüştürücü alırken illa ki apple orijinal mi almak gerekiyor yoksa diğer markaların dönüştürücüleri de uyum sağlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 23 Ocak 2021; 16:1:23 >
  • teşekkür ederim bende çok düşündüm ve ağır video edit vs yapmayacağım için 8GB ı yeterli gördüm. Miniled ekranlılar çıkınca satıp onlara geçerim belki ileride. Beni en az 5 sene rahatça götürecek bir Mac olduğunu düşünüyorum.

• Mr.Fahrenheit kullanıcısına yanıt
    Ürün geldi mi acaba? Performansından memnun musunuz? Keşke 16/512 almadım veya Pro almadığım dediğiniz oldu mu?
  • oo PT 500 lira indirmiş base model fiyatlarını, 10200'e de solo 3 ile bundle yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Camila8

oo PT 500 lira indirmiş base model fiyatlarını, 10200'e de solo 3 ile bundle yapmış.

Link verebilirmisiniz ben baktim bulamadim birde bu pt nasil apple sitesinden ucuz satabiliyor? Iade ürünler olma ihtimali varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Link verebilirmisiniz ben baktim bulamadim birde bu pt nasil apple sitesinden ucuz satabiliyor? Iade ürünler olma ihtimali varmi?

Alıntıları Göster

Aynı soru benim de aklımda. Acaba iade edilen veya tamir edilen ürünler paketlenip satılıyor olabilir mi?

• Pt den 2 adet macbook pro alıp kullanıp birinikullanmadan satmış biri olarak.pt 2 alışverimde de sorun yaşamadım ve hatta biri konfigurasyon yapmıştım 16 gb a , 10 hafta bekledim. ürünler 2 yıl apple türkiye garantili.apple da 3 taksit ve 14 gün içinde şartı varken pt de peşin olarak satılıyor taksite göre vade farkı alınıyor ve ürün açıldıkdan sonra iade şartı yok.şuan 3. Cihazı almayı planlıyorum pt den.(bu arada iade edilen ürünler direk fabrikaya gönderiliyor kesinlikle satışı yok diye biliyorum.)

https://www.pt.com.tr/mac-kampanyalar. Edit:link eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erol1903 -- 23 Ocak 2021; 18:19:54 >
  • Hocam usb, hdmi dönüştürücü alırken illa ki apple orijinal mi almak gerekiyor yoksa diğer markaların dönüştürücüleri de uyum sağlar mı? Siz belli ki tecrübelisiniz MacOS konusunda.

• Hocam inan 10 tl ye tupe c usb çevirici almıştım hiç bir sorun yaşamadım. Hdmi için 110 tl ye usb hdmi type c girişi 3 lü olanı kullandım 110 tl ye almıştım appleın orjinal ürünü değildi çok benziyordu sklink gibi bir markadydı. Ama alacaksnız şimdi bu ürünü tavsiye ederim herhangi bir sorunda amazon koşulsuz 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz.https://www.amazon.com.tr/Kingston-Nucleum-Type-Okuyucu-C-HUBC1-SR-EN/dp/B076BGJXTG

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.