Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • macbook aşşırı ısınıyor öneriniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crowne -- 23 Ocak 2021; 18:8:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowne

macbook aşşırı ısınıyor öneriniz var mı

M1 işlemcili model mi? M1 den hiç ısınma şikayeti duymadım bugüne kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, 8 gün önce pt den m1 macbook air almıştım 9999 tl den şimdi 9500 e düşmüş. Benimle aynı durumda olan varmıdır ? yapılabilecek birşey var mı ?

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    evet M1 pro 11 inc
  • quote:

evet M1 pro 11 inc

9 dur o 

• harbi m1 13 inç içinmiş 11 inç modeliyle aynı mı emin değilim
  • Arkadaşlar PT'den para iadesi aldıktan sonra aynı öğrenci belgem ile tekrardan alma şansım olabilir mi, ya da akademik yıl başına 1 bilgisayar şansımı kayıp mı ettim? Fikri olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Arkadaşlar PT'den para iadesi aldıktan sonra aynı öğrenci belgem ile tekrardan alma şansım olabilir mi, ya da akademik yıl başına 1 bilgisayar şansımı kayıp mı ettim? Fikri olan var mı acaba?

Bu pt öğrenci belgesi istiyormu?

• Evet. Sipariş verirken öğrenci belgesi girmeden devam edemiyorsunuz.
  • quote:

harbi m1 13 inç içinmiş 11 inç modeliyle aynı mı emin değilim

Elinizde ki 11 inch ise eski nesil intel işlemcili bir macbook air dir. Airler fansız olduğundan, intel işlemcili modelleri yük altında ısınıyor yapacak birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

Arkadaşlar merhaba, 8 gün önce pt den m1 macbook air almıştım 9999 tl den şimdi 9500 e düşmüş. Benimle aynı durumda olan varmıdır ? yapılabilecek birşey var mı ?

15 gün içinde iade yapılıyor diye biliyorum, iade edip tekrar satın alınabilir. Bir Pt ile telefon ile görüşün bence.

Bende 512 16gb RAM li modelini düşünüyorum air in acaba o da indirime girermi ki diye düşünüyorum, 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum ay başında sipariş geçerim.

• su 16gb lik modelin de fiyatini dusurseler de alsak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

15 gün içinde iade yapılıyor diye biliyorum, iade edip tekrar satın alınabilir. Bir Pt ile telefon ile görüşün bence.

Bende 512 16gb RAM li modelini düşünüyorum air in acaba o da indirime girermi ki diye düşünüyorum, 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum ay başında sipariş geçerim.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam. Sadece base modelinde indirim yapılmış ama bence diğerlerine de indirim yakındır.

• Umarım diğer modellerde de indirim yapar pozitif teknoloji. Ancak anca şimdi normal fiyat aralığına çekti PT. Genellikle Apple ın kendi mağazası ile yaklaşık 1500 tl ilk bir fark oluyordu. Giriş seviyesi MacBook Air de ise bu fark çok azdı. İlk başta satış yapabilmesindeki en büyük avantaj elinde ürün olması oldu daha sonra Mediamarkt, Teknosa gibi firmalar ürünü stoklarına alınca ve üzerine taksit avantajı eklenince indirim yapmak zorunda kaldı. Şuan ki fiyat diğer ürünlerinde olduğu gibi Apple satışın yaklaşık 1500 tl altına gelmiş oldu.

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    pardon hocam dün 11 inç demişim ama kafam güzelmiş sanırım
    bu sene alındı 2020 model ve 13,3 inç m1 işlemcili ama ısınıyor, oyun falan da yüklü değil
  • https://globalelektronikmarketi.com/urun/apple-macbook-pro-13-m1-8c-cpu-256gb-ssd-space-grey-myd82tu-a/
    Burasi uygun fiyatlı satıyor ama güvenmedim ben, bilen var mı?

• tam olarak ne yaparken isiniyor ? isiniyordan kastiniz nedir el yakacak duzeyde mi ?

• Punpun kullanıcısına yanıt

PT'de 70 lira daha pahalı iken risk almaya değmez bence

https://www.pt.com.tr/macbook-pro-13-3-inc-m1-8c-8gb-ram-256gb-ssd-uzay-grisi-myd82tu-a

• Punpun kullanıcısına yanıt
    Domain daha 3 haftalık, havale ile ödeme yapınca %5 indirim + 1000₺ haftasonu indirimi çıkıyor. Kartla ödeme yapınca haftasonu indirimi olmuyor. Aksiyon aramayın bence. Air baz model 9135₺’ye geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: md3likan

Domain daha 3 haftalık, havale ile ödeme yapınca %5 indirim + 1000₺ haftasonu indirimi çıkıyor. Kartla ödeme yapınca haftasonu indirimi olmuyor. Aksiyon aramayın bence. Air baz model 9135₺’ye geliyor.

domain tarihine bakmak akıllıcaymış hocam, teşekkürler ilginize. Bana da o indirimlerden aşırı gelmişti.

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.