Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ELcordobes Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan , Teknosa ve mediamarkt’da ürün bu fiyat 10199tl , ürünün bulunabilirliği artınca ve dolar biraz gevşeyince fiyat buralara geldi. Yarın karne günü , keşke bir karne indirimi vs daha olsa. Ben de almayı düşünüyorum. Yalnız bugün aklıma bişey takıldı. MacBook’larda Bluetooth mouse kullanırken Wi-Fi da kopmalar oluyor diye bir yorum okudum. Wi-Fi ya bağlı çok fazla cihaz olursa evde olabiliyor yazmış biri. Böyle bir şey yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERENGETİ ASLANI -- 21 Ocak 2021; 21:5:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emronr kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam bir şey değişmedi. daha önceden staingate diye bilinen yansıma önleyici kaplamanın kalkmasından dolayı böyle oldu sanırım.

Bu arada acaba kargoya vermek yerine direkt PT mağazasına gidip değiştirebilir miyim, forumda fikri olan bir arkadaş var mıdır acaba?

• Bence de şuan alınabilecek en iyi fiyatlarda ve vade farksız taksit olayı var. Bu şartlarda 16gb pro satan bir yer var mı taksitle? Onu almak istiyordum fakat durum böyle olunca 8gb olanı almam gerekecek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERENGETİ ASLANI

Vatan , Teknosa ve mediamarkt’da ürün bu fiyat 10199tl , ürünün bulunabilirliği artınca ve dolar biraz gevşeyince fiyat buralara geldi. Yarın karne günü , keşke bir karne indirimi vs daha olsa. Ben de almayı düşünüyorum. Yalnız bugün aklıma bişey takıldı. MacBook’larda Bluetooth mouse kullanırken Wi-Fi da kopmalar oluyor diye bir yorum okudum. Wi-Fi ya bağlı çok fazla cihaz olursa evde olabiliyor yazmış biri. Böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Ben Apple in Magic Mouse unu kullanıyorum. Wi-fi ye bağlı cihaz sayısı da 12. Wi-fi de herhangi bir kopma olmadı ancak 2-3 saatte 1 kere olmak üzere mouse bağlantısı kesilip tekrar bağlanıyor. Tekrar bağlanma süresi de 10 saniye kadar sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ELcordobes

Ben Apple in Magic Mouse unu kullanıyorum. Wi-fi ye bağlı cihaz sayısı da 12. Wi-fi de herhangi bir kopma olmadı ancak 2-3 saatte 1 kere olmak üzere mouse bağlantısı kesilip tekrar bağlanıyor. Tekrar bağlanma süresi de 10 saniye kadar sürüyor.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim o anlık kopmalar bazen Windows’da da oluyor. Ben logitech m350 almayı düşünüyorum umarım onda da sorun olmaz.

• teknosa da fiyatlar nasıl bilmiyorum ama mac için %4 indirim kodu var. isteyene verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nikflatron

teknosa da fiyatlar nasıl bilmiyorum ama mac için %4 indirim kodu var. isteyene verebilirim.

İndirime ek mi o zaman ben talibim hocam

• SERENGETİ ASLANI kullanıcısına yanıt

evet indirime ek

• quote:

evet indirime ek

Özel msj gönderdim hocam

• gönderdim, umarım alırsın.. güle güle kullan

• quote:

gönderdim, umarım alırsın.. güle güle kullan

Çok teşekkür ederim

• nikflatron N kullanıcısına yanıt
    Kodu almak için bi yöntem vs var mı? Nasıl kod elde edebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben teknosa sitesinde alelade gezerken kendisi mac için teklif etti. benim mac ile alakam hiç yoktu. aldım sizin mecrada paylaştım. hedefim ilk mesaj atana vermekti. bildiklerim bu kadar :))

kod için süre var mı bilmiyorum bu arada. alan arkadaşım ziyan etmeden alır umarım

• Arkadaşlar, pt.com.tr ye giremiyorum, 4-5 dk dır, site göçtü mü, siber saldıraya falan mı uğradı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 21 Ocak 2021; 22:34:36 >
  • nikflatron N kullanıcısına yanıt
    Mobilden mi giriyordunuz hocam masaüstü mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • md3likan M kullanıcısına yanıt

bilgisayardan chrome tarayıcı ile akşam saatlerinde :)

• Mixenon kullanıcısına yanıt

"Mühendislerimiz içeride çalışma yapıyorlar, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." mesajı koymuşlar.

• selmand kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam, video edit konusundan bir tecrübem yok o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim.

• Merhaba. Okul ve iş için laptop arıyorum 12-13k civarı. Macbook Air M1 sizce iyi bir tercih mi? Uyap sistemini kullanmam gerekecek, Office programları lazım. yine başında oturup saatlerce bir şeyler izlemem, yazmam, çalışmam gerekecek. Teknik bir şey yapmayacağım ama aktif kullanacağım yani. Apple alırsam 8 GB ram alacağım ve yükseltilmiyor da. Bu şekilde beni 6-7 yıl götürür mü sizce? Ayrıca daha önce hiç Apple ürünü kullanmadım ve iPhone um falan da yok. Yani başka bir Apple ürünün olmasının sağladığı faydalardan yararlanamayacagim. Yine de değer mi? Aslında Lenovo thinkpad t serisi ya da Dell marka bir laptop düşünmüştüm ama modelleri pek cezbetmiyor. Sizce ne yapmalıyım? 8 GB ram 512 SSD li bir Macbook Air M1 almalı mıyım? 2019 model bir pro da alabilirim Intel işlemcili. Bana ne önerirsiniz?

• Şu hub nasıldır acaba
    1 kötü yorum dışında herkes memnun görünüyor

https://www.amazon.com.tr/dp/B08J2C5H6V/ref=cm_sw_r_u_apa_i_4NDcGbHN6S73Z?_encoding=UTF8&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.