Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teknomobil dünyası , DranzerBey Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
25.941
Cevap
898
Favori
1.750.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Keşke mh de aynı şekilde telefona cevap verme cürretin de bulunsa. İletişimi kopuk olan firmalardan her zaman nefret etmişimdir.

• jacktron kullanıcısına yanıt

Tabiki karar alacak kişilerin ,kasımda kur artışı büyük bir ihtimal olacak ama bence arm işlemci gerçekten fark yaratacak.Özellikle ısınma ve pil sorunu için beklemeye değer.

@brkbrktgl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 16 Ekim 2020; 0:50:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: culpanext

Apple store da yaklaşık 15 gün teslim süresi diyor base model için. Teslim yeri İzmir, i5 kullanan varsa yorumlarsa mutlu oluruz.

Hocam ben aldım 3 gün önce, i5 256GB SSD 8GB RAM, teslim 12-19 Kasım, yer İzmir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezabey -- 16 Ekim 2020; 1:31:22 >
  • jacktron kullanıcısına yanıt
    Uzay grisiydi. Koyuydu. Fotoyu da ekleyeyim. Incase marka kılıflarda mesela o ızgara yok. Ama ucuzların hepsine koymuşlar.

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Vandelay V kullanıcısına yanıt

Incase’lerin köşelerinde kırık/çatlama sorunu kronikmiş buradan bir arkadaş söylemişti. Ben de alacaktım ama araştırınca vazgeçtim normal bi rubbera yöneldim. Amazon, reddit gibi sitelerde kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Ürün ismini yazıp yanına crack tanımını falan da ekleyince bir ton mesaj çıkmıştı görselleriyle.

• Vandelay V kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Çok teşekkür ederim. Ben şimdilik idareten altı ızgaralı ucuz modellerden bir tane aldım ancak kısa süre içerisinde bulabilirsem kapalı modele geçmeli demekki.

• Şu an satın alma ekranı güncelleniyor. Bakalım ne sürprizler çıkacak

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Büyük zam bekliyorum ben.. :(

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Yeni iphone fiyatları geliyor olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Büyük zam bekliyorum ben.. :(

inşallah öyle olmaz tam macpro sipariş edecektim. Saat 3 te acılacak

• 3000 liraya satılan Swift3 modeli 7000 TL olmuş, bu şartlarda macbook fiyatları bedavaydı. En düşük Air fiyatı 10.000 TL altında olmayacaktır.
  • MacBook Air i3 aldım, tam ısınma sorununu göze alıp i3 yerine i5 alayım diyordum site bakıma girdi. Neyse i3 kullanacağız artık.

• Free Man. kullanıcısına yanıt
    Isınma sorununu beden göze alıyorsun ki hocam. Testlerde i5 ısınınca i3 daha iyi performans veriyor. Ha ısınma sorunu olmasa tabi 1dk düşünmem bende i5 alırdım. Umarım i3 te pişman etmez 😄

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt

Hangi testlerdi acaba?

• losthell kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bilgi için.

• ydn06 kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam. İnceleyeceğim. Yalnız bir sorum olacak. Şimdi kılıftaki ızgaranın yapılma nedeni belli. Film yapınca cihazın havalandırmasında sorun oluyor mu? Yani ekstra ısınma gibi bir şeyle karşılaştınız mı az da olsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Isınma sorununu beden göze alıyorsun ki hocam. Testlerde i5 ısınınca i3 daha iyi performans veriyor. Ha ısınma sorunu olmasa tabi 1dk düşünmem bende i5 alırdım. Umarım i3 te pişman etmez 😄

Hocam i9 da da sıkıntı var mı? Ben de onu sipariş ettim, iade mi edeyim acaba

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt

Hocam birkaç inceleme izledim aklımda kalanı söyleyeyim cinebechte mesela 2 cihazda 100c çalışmakta ve i5 daha fazla işlemci gücünü kısmakta doğrudur ama sonuca bakınca i3 750 puan alırken i5 950 puan almakta yani ısınsa yavaşlasa dahi yüksek performansta çalışmakta. Ülkemizde öğrenci indirimiyle 750tl farkla satıldığı için kesinlikle i5 öneriyorum.

ayrıca turbo boots kapatma programı mevcut ve bu program ile program bazımda turbo bootsu kapatabilirsiniz, misal safari’de chrome’da turboya çıkmasın diye seçerseniz bu sefer şöyle oluyor i5 daha az ısınıyor ve daha güçlü oluyor ve elektrik tüketimi de azalıyor, yabancı testlerde pil olarak i5 bu tarz kullanımda %3-5 arası batarya tüketiminde önde oluyor, i3 %75 ise i5 %78-80 arası değer verebiliyor.

• bu arada fiyatlara zam gelmemiş, bu heyecanı yaşamak istemeyenler için güzel bir fırsat Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Hocam birkaç inceleme izledim aklımda kalanı söyleyeyim cinebechte mesela 2 cihazda 100c çalışmakta ve i5 daha fazla işlemci gücünü kısmakta doğrudur ama sonuca bakınca i3 750 puan alırken i5 950 puan almakta yani ısınsa yavaşlasa dahi yüksek performansta çalışmakta. Ülkemizde öğrenci indirimiyle 750tl farkla satıldığı için kesinlikle i5 öneriyorum.

ayrıca turbo boots kapatma programı mevcut ve bu program ile program bazımda turbo bootsu kapatabilirsiniz, misal safari’de chrome’da turboya çıkmasın diye seçerseniz bu sefer şöyle oluyor i5 daha az ısınıyor ve daha güçlü oluyor ve elektrik tüketimi de azalıyor, yabancı testlerde pil olarak i5 bu tarz kullanımda %3-5 arası batarya tüketiminde önde oluyor, i3 %75 ise i5 %78-80 arası değer verebiliyor.

Ben i3 ün gerisinde kaldığını görmüştüm sanki, şuan düşündürdü bu durum beni. İade edip i5 mi almalı acaba

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.