Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.888
Cevap
897
Favori
1.746.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İ9 için bilmiyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt

rakamsal hız olarak geride kalıyor doğru görmüşsünüz. throttle olayı i5 için daha yüksek fakat genel kullanım deneyimi tamamen aynı diyebilirim , i3 ile i5 arasında günlük kullanımda fark kesinlikle yok izlenimlerimde fakat ülkemiz 750tl fark olması ve yeri geldiğinde 4 çekirdeğin daha yüksek performans sergilemesi gibi sebeplerden i5 tercih ederdim ben.

şunu da tekrar eklemek isterim , turbo boots yazılımı ile turboyu kapatıp tamamen sessiz, serin ve pili daha yavaş tüketen bir cihaz elden edebiliyorsunuz ve bu sırada 4 çekirdeğiniz olduğu için bunu kapatsanız bile yüksek performans ile yapabiliyorsunuz.

Erdi Özüağ'ın youtube kanalında bu turbo boots konusu işleniyor, bakmanızı tavsiye ederim.

• Basarrrr kullanıcısına yanıt

Anker iyidir. Amazon US den almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • losthell kullanıcısına yanıt

Forumda sizin gbi bilinçli bir tüketici gördüğüme sevindim

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

bu arada fiyatlara zam gelmemiş, bu heyecanı yaşamak istemeyenler için güzel bir fırsat  

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Selam hocam benim sirket bilgisayarim 16 inc i9 model , gayet ısınıyor tabi benim durumum şu; baya büyük bir yazilim projesinin serveri ayaga kalkarken özellikle islemci son gaz calisiyor ve bir guzel bacak yakar seviyesinde ısınıyor diyebilirim :) günlük işlemlerde bir sorun yok.

• retro61 R kullanıcısına yanıt

Hocam güncel fiyat mı bu? Bir de nereden aldınız

• salihmetu S kullanıcısına yanıt
    12.031₺ Güncel fiyat. 29 Ekim son. Apple.com.tr Eğitim İndirimli Sayfadan direk aldık. Bonus varsa Ek 2 taksit yapıyor , Toplamda 5.taksit. Bonus Flaş app indirim kampanyaya katılabilirsiniz. Word,Bonus,Axess 3 taksit + Maximum Card logosu da gördüm kaç taksit bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 16 Ekim 2020; 17:56:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgamer

Anker iyidir. Amazon US den almıştım.

Ankerin urunleri cok guzel 2012 mbp de ben de amazondan gefirip kullanmistim, imac alinca mbp ile beraber sattim.

su anda alsak bile yok ek vergi yok bilmemne 15,20 gunu bulabilir. Bana bir tik acil

lazim ne yazikki

macos icin turbo boostu kapatmak mümkün mü?

Tam olarak hangi modeli aldığınızı yazmanız mümkün mü acaba ? Sizin yazdığınız fiyattaki modeli bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhhesap0238 -- 16 Ekim 2020; 19:28:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple web sitesi üzerinden sipariş veren arkadaşlar, şu an siparişlerinizi görebiliyor musunuz?

• Basarrrr kullanıcısına yanıt

Evet en az 15-20 gün beklemeniz gerek.

• Merhaba,
    Ben xcode öğrenmek için almak istiyorum. Şimdilik 8gb i3 macbook air işimi görür mü sizce?

• handsome88 H kullanıcısına yanıt
    Almışken Pro alın çok fark yok

• Lansman tarihi olarak 17 Kasım işaret edilmiş en son sızıntıya göre. Ve daha önce de belirtildiği gibi süreç tek USB-C portuna sahip olan MacBook'larla başlayacak gibi duruyor. Dolayısıyla şu sıralar bir Macbook Air ya da Macbook Pro almak mantıklı gibi görünüyor.

Pozitif Teknoloji dışında Apple Eğitim Mağazası AirPods kampanyası 29 Ekim'e kadar sürdüğü için burası da tercih edilebilir.

• Dhhesap0238 D kullanıcısına yanıt

İ3 modelini seçip i5’e 752tl farkla geçebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Almışken Pro alın çok fark yok

İşlemcisinden başka fark yok gibi aslında. Uzun süre yazacağım kod çok temel olur diye düşünüyorum. Ram konusunda tereddüt ediyorum :/

• handsome88 H kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten editörler çok ram tüketmiyor. 8 gb yeterli olur diye düşünüyorum.

• 18 Eylül'de sipariş verdiğim MacBook Pro 13" base model dün itibariyle ulaştı. İlk kez MacOS kullanan biri olarak alışmak biraz zor oldu. Klavyesiyle halen hata yapıyorum ama bahsedildiği gibi gerçekten çok rahat bir klavyesi var. Çok ısınmıyor. Dün nedense saçma sapan yerlerde 5000-6000rpm le fan çalıştırdı. Bugün bir şekilde durdurmayı başardım. :) MacOS Fan Control programından 3400 civarına sabitledim. İşlemci sıcaklığı 40-50 arasında geziniyor. Render falan almıyorum, amacım uzun zaman boyunca bir Mac sahibi olmaktı. İnşallah doğru yapmışımdır. :)

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.