Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.938
Cevap
898
Favori
1.750.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samcinii

Döviz odaklı değil de ek vergi gelmesi durumu var hocam

Alıntıları Göster
    Bende öyle düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeyno0606 Z kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum. Aşırı memnunum. Hayatı çok kolaylaştırıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciho. -- 25 Mayıs 2020; 17:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Pazarlama olayıdır bence. 2 ay önce bir bankaya kredi için soru sormaya gitmiştim bana şimdi çekin yoksa yükselecek oranlar demişti. Geçenlerde faizi yine düşürdüler.
    16 inch macbook pro fiyatlandığında dolar 5.70 civarıydı,
    Şuanki duruma baktığımızda zam gelmemesi imkansız, sırf dövizden,

Apple TR fiyatları yılladır EU fiyatlarıyla korele şekilde fiyatlanırken,

Şuan eyalet vergilerini de katarsan Apple US fiyatından bile uygun,
    Şu şartlarda çok yakında sağlam güncelleme gelmesini bekliyorum açıkcası
  • teşekkürler arkadaşlar fiyatı iyi sanırım
  • zeyno0606 Z kullanıcısına yanıt
    870 civarina satan yerler vardi sanirim. Bi arastirin isterseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • naqwart N kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 6,40 üzerinden hesaplanarak üstüne verigler şu an bu fiyat belirlenmişti kur bu düzeyde kalırsa cihaz yenilenene kadar bu fiyatta kalmasını bekliyorum diğer gelişmekte olan ülkelerde de aynı fiyat politikasını uyguluyor şu an apple

-Vergiler için ise her an her şey olabilir

• tripleseven kullanıcısına yanıt
    Apple dan macbook air 2020 i5 256gb siparisini 17 mayis gunu gectim bugun 25 mayis Cinden kargolandi cihaz bugun. Apple sitesinde aldigimda 18-23 haziran gorunuyordu tahmini urun teslimi ancak 1 haftaya kargoladilar urunu ve UPS de teslim tarihi 1 haziran gorunuyor. PT ile aradaki fiyat farki 700 tl flndi. dedim hic riske gerek yok gerekirse fazla beklerim ama gorunen o ki en gec 2. hafta sonunda teslim olucak cihaz.
    Yapabiliyorsaniz pt den iptal edip apple dan siparis gecin. 2 haftaya geliyor.
  • Mac alan ve kullanan arkadaşlara sorum bir sorum var. Sizce i3'lü mac air 2020 almak mantıklı mı ? i5 8265U+8GBRAM+512SSD'li bir laptop aldım fakat biraz kafam karışık. Yaklaşık 2100TL gibi bir fiyat farkı olması düşündürüyor.
  • srkdmr S kullanıcısına yanıt
    Özel sipariş olduğu için mi Çin'den geliyor?

Normal şartlarda baz i3 modeller'de mi bu şekilde?
  • Ne acı ya bilgisayara vergi gelicek mi gelmicek mi o bile belli değil önümüz hep karanlık
    Coğrafya kader cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: misterthugg

Mac alan ve kullanan arkadaşlara sorum bir sorum var. Sizce i3'lü mac air 2020 almak mantıklı mı ? i5 8265U+8GBRAM+512SSD'li bir laptop aldım fakat biraz kafam karışık. Yaklaşık 2100TL gibi bir fiyat farkı olması düşündürüyor.
    Bunu ben de merak ediyorum, 4k video izlenebilir mi rahatlıkla i3 air de

Yeni pro 2 katı fiyat var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende zam gelse dahi kur için en azından 1-2bin tl oynayacağını düşünüyorum ama vergi süprizi olursa ki bu aralar her sabah resmi gazetede bir yerden geçiriyorlar çat diye bir %30 falan vergi çaksalar fiyata 5-6 + kur artışıyla 7-8K ya kadar artma riski görüyorum. Olmaz olmaz diyoruz ama döviz alımında dahi %1 vergi geldiğine göre, bu etli butlu kanlı canlı zengin bilgisayarı markası diye geçen ürün için her şey olabilir :(
  • Merhabalar, apple mağazaları ne zaman açılacak bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

Alıntıları Göster
    Benim aldığım sistemin ekranın mac air gibi 2K çözünürlükte ama genel olarak merak ediyorum o durumu

• Yeni gelen en üst paket 13 inch macbook US ve TR fiyatlarını kıyaslarsanız ve
    Aynı şeyi 16 inch giriş model US ve TR fiyatları içinde yaparsanız dengesizliği farkedersiniz kur açısından

Amerikalı, yerli malı ürününü + eyalet vergisini vererek sadece 1 yıl garantiyle bizle aynı fiyata alması durumu var şuan garip bir şekilde,

min 3k gelecek zam diye düşünüyorum oda insaflı olurlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

Alıntıları Göster
    4k video açınca direk işleme 100derece oluyor hocam fan sesli çalışıyormuş öyle diyor kullanan arkadaşlar.

• naqwart N kullanıcısına yanıt
    Bircok buyuk firmanin gelismekte olan ulkelere uyguladigi farkli fiyat politikasina gecmis apple da.
    normal fiyatindan satsa biliyor ki satislari cok dusecek bu fiyatlarda bile erisilebilirlik sinirli kesim icin gecerli oluyor.
  • Şu an en uygun pt de sanırsam. Burası güvenilir mi?

• Arkadaşlar, pt den alacağımız için ürün iade hakkı yok bu sebeple aşağıdaki genel anlamda çıkabilecek sorunlarla apple garanti sağlıyor mu?

-IPS parlaması (normalden fazla)
    -Cool whine (görece hissedilebilir)
    -Ölü pixel
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Yabancı incelemelere baktım da i5 için diyorlardı onu, i3 için de geçerliyse durum vahim.

Sonunda ipad alıp geçeceğiz..d

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.