Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
25.888
Cevap
897
Favori
1.746.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ttiklaus

Ben yazdım kendilerine, ürünler sigortalı gönderiliyor. Teslim alırken kontrol ederseniz bir problem yaşanmaz dediler.

Şimdi kontrol edelimde, kargocuların %90 bırakıp ortadan kayboluyor...
    Şubeden teslim almak bir çözüm olabilir o zaman. Kimsenin kaçacak yeri kalmaz.
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    4300e bıraktı 128 gb olması düşüdürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul içi 13” macbook pro 2015 arıyorum 256 gb olması tercihimdir. Tr klavye kutulu faturalı olması gerekmektedir. Varsa buradan satmak isteyen iletişime geçebilir. Pil durumu iyi ve servis geçmişi olmayn olursa memnun olurum

• Yani şu muhabbetler insanın canını sıkıyor gerçekten. O kadar para verilen ürünler de uğraşılan şeylere bak. Benüm de aldığım ürün kargoya verildi. İçime kurt düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tripleseven

ptden i5 air sipariş edip teslim alan var mı
    7 nisandan beri bekliyorum iptal edip i3 alıcam sıktı artık beklemek
    hocam bende 30 nisanda sipariş verdim i5 air için,forumda kargo ile ilgili problemleri okuyunca mail attım pt ye ve bunu yazdılar "TR stoğunda gelince tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.".

bende halen bekliyorum. sipariş vermeden önce apple sitesine baktım teslim süresi 1 haziran olarak gözüküyordu, madem beklicem en azından hesaplı olanından pt den siparişi verdim. zaten pt de 4-8 hafta içinde teslim yazıyordu.

benimde aklımda iptal edip i3 almak var ama 2 çekirdek ile 4 çekirdek arasında baya fark var şahsen çok acil işim yok bu yüzden beklemeyi göze aldım.
  • accmustang A kullanıcısına yanıt
    bana süre olarak 6 hafta dediler, gelmedi. 8 demeye başladılar bu hafta bu sürede doluyor, hala haber yok. Muhtemelen yine uzatacaklar süreyi. Oyalıyorlar sanırım. Appledan sipariş geçsem şimdiye kadar 2 kez gelirdi.

allahtan hali hazırda bilgisayarım var yoksa yemişim 4 çekirdeğini performansını, beklenmez bu kadar süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tripleseven -- 25 Mayıs 2020; 11:3:49 >
  • techondc kullanıcısına yanıt
    Hocam i3 i5 farklı bir konu. 2012 de bile i3-i5 ikisi de vardı. Bakmanız gereken kaçıncı nesil olduğu. İ3 10.nesil yani daha yeni. Bunu arabalardaki model ve yıl gibi düşünebilirsiniz i3 model olarak düşük olsa da yıl olarak yeni bir araba gibi

• Quattro kullanıcısına yanıt
    İşte bu korona da oturda şubeye gittiği anı yakala şubeye kadar git vs. vs. gereksiz muhabbetler hocam ya. 30 40 TL fazla verip UPS le falan gönderseler en azından UPS bir tık daha iyi
  • hsnakpınar H kullanıcısına yanıt
    çok sağol dostum
  • Ben de beklemekten sıkıldım iptal etmeyi düşünüyorum. Temmuzda okula dönüş kampanyası oluyor apple'ın. Beats kulaklık veriyor. Kulaklığı satsak aradaki farkı kapatmış oluruz hem de apple'dan almış oluruz...
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Konuştum bu konu hakkında ödemeyi site üzerinden yapıp cihazı ofisten alabiliyorsunuz. Ödeme yaptıktan sonra mail yada telefon üzerinden haber vermeniz yeterli
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı hocam, o zamana kadar zam gelmezse tabi :(
  • pt.com.tr kredi kartı çekiminde hangi sektör gözüküyor?
  • molero M kullanıcısına yanıt
    Aynı şehirde olursanız tabi. Biçok kişi farklı şehirlerde ve böyle bir imkan yok malesef. Bence burda sorun PT’nin özensizliği. Ben de mail attım biraz önce bu konuyla alakalı. Yani böyle bir amatörlük yapılmaması lazım aslında. Her ne kadar çoğunluk memnun kalsa da yine de sıkıntı yaşayan arkadaşlar var malesef. Böyle bir mağduriyete fırsat vermemek lazım hiçbir şekilde.

• ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    Sanmam zam geleceğini....
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Elektronik olarak gözüküyor

• PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah zam gelmez ama ben de 2-3 hafta Apple ile konuştuğumda , temsilci arkadaş üstü kapalı söylemişti bu zam meselesini. Fiyatlar aynı kalır mı emin değilim gibi bir cümle söylemişti. Bende beklemeyi düşünüyordum aslında. Ama tabi bu kesin bir şey ifade etmiyor. Karar sizin.

• ciho. kullanıcısına yanıt
    Pazarlama olayıdır bence. 2 ay önce bir bankaya kredi için soru sormaya gitmiştim bana şimdi çekin yoksa yükselecek oranlar demişti. Geçenlerde faizi yine düşürdüler.

• quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Pazarlama olayıdır bence. 2 ay önce bir bankaya kredi için soru sormaya gitmiştim bana şimdi çekin yoksa yükselecek oranlar demişti. Geçenlerde faizi yine düşürdüler.
    Döviz odaklı değil de ek vergi gelmesi durumu var hocam
  • zeyno0606 Z kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. Son yıllarda aldığım en güzel en kullanışlı ürün

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.