Şimdi Ara

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
12
Favori
20.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben cumartesi günü mediamarkt int sitesinden aldım 8gb lık model 3470tl ve 200tl de anında indirim kodu ile 3270 e geldi,
    aklımda yokken uygun fiyatı görünce aldım, birde ocak ayında kur farkı sebebiyle apple ürünlerine zam gelecek kanısındayım,
    usa fiyatlarıyla çok düşük çünkü kur2.90dan 3.50 lere geldi ancak apple ürünleri hala aynı fiyatta,
    uygun fiyat bulursan düşünme derim uygun fiyattan kastım 3500 civarı bence iyidir, yılbaşından sonra söylediğin 3800 lü fiyatlarıda göremeyebilirsin.

syg
  • diavoloo kullanıcısına yanıt
    Bu 3500 e satılanlar hangi yıla ait?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MBA Early 2015 4GB olan cihazlarda MacOS Sierra kullanan var mi? Performans acisindan nasil? Gönül rahatligi ile gecilebilir mi? Bilgi verirseniz sevinirim arkadaslar. Tesekkür ediyorum.
  • Sierra'dan Yosemite'a döndüm bilgisayar resmen şaha kalktı
  • Arkadaşlar bu icon ne oluyor?

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell)

ilk baştaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

Teknosadan 3500e 8gblik modeli alıcaktım ama bugün baktığımda fiyatları arttırmışlar.
    3200 olan 4gblik modeli 3500
    3500 olan 8gblik modeli 3800 yapmışlar.

ne yapsam?

Şuan gg teknosa da MMGF2TU/A. 8gb i5 128 gb. 3.499 tl. Alınır mı? Bir de bu modeli en taban fiyata alan arkadaş kimdir?

Sanırım en düşük 3250 liraya kadar inmiş. Bu model air son model değil mi arkadaşlar? Zaten bundan sonra da air gelmeyecek sanırım.

Yeni macbook ve macbook Pro ile devam edecekler yoluna. Bunlarında fiyatları 5 bin ve üzeri.

Şuan alınacak en uygun mac. Mmgf2tu/A oldugunu düşünüyorum. Apple sitesinde 4069 tl. Sohbet e bağlanıp eğitim indirimi ile 3600 e kadar iniyor.

3.500 e alıyorum. Dur sakın yapma alma diyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakintimsah

quote:

Teknosadan 3500e 8gblik modeli alıcaktım ama bugün baktığımda fiyatları arttırmışlar.

ne yapsam?

Şuan gg teknosa da MMGF2TU/A. 8gb i5 128 gb. 3.499 tl. Alınır mı? Bir de bu modeli en taban fiyata alan arkadaş kimdir?

Sanırım en düşük 3250 liraya kadar inmiş. Bu model air son model değil mi arkadaşlar? Zaten bundan sonra da air gelmeyecek sanırım.

Yeni macbook ve macbook Pro ile devam edecekler yoluna. Bunlarında fiyatları 5 bin ve üzeri.

Şuan alınacak en uygun mac. Mmgf2tu/A oldugunu düşünüyorum. Apple sitesinde 4069 tl. Sohbet e bağlanıp eğitim indirimi ile 3600 e kadar iniyor.

apple sohbette pazarlık yapılıyor mu hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Bernstein

quote:

Orijinalden alıntı: sakintimsah

quote:

ne yapsam?

apple sohbette pazarlık yapılıyor mu hocam :D

Aynen hocam eğitim indirimi diye link attı sepete ürünü ekledi. Sohbetteki eleman :D öğrenci misin dedi evet dedim.

• alalı 1 ay oldu
  • Arkadaşlar aşağıdaki versiyonların tam farkı nedir?
    Cihaz Macbook Air.

MMGF2TU/A
    MJVE2TU/A
  • ikinci el MACBOOK AIR 11" 2010 almayı düşünüyorum, ilk defa mac kullanacağım, ürünü alma nedenim xcode öğrenmek. Sizce nasıl bu model?
  • Facetime görüşmesinden sonra kamera ışığı kapanmıyor aynı sorunu yaşayanlar var mı?
  • gg teknosadan 3500 alan oldu mu?
    Ben de şimdi sipariş geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım alınmaz diyenler var mı?
  • 3500 e nerde var? Gg Teknosa mağazasından maximum %8 kazananlar kulübü indirimi ile 3679 TL ye iniyor.

• Arkadaslar az kullanilmis macbook air 2015 256gb satiyorum ilgilenen mesaj atabilir
    Fiyat:2500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ras0 -- 20 Nisan 2017; 7:38:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

3500 e nerde var? Gg Teknosa mağazasından maximum %8 kazananlar kulübü indirimi ile 3679 TL ye iniyor.

100lira da bonus vardı.

• şu anda teknosa, mediamarkt ve vatan'da 128gb lı model 3799₺ ama apple store da hala 4599₺. topkapı vatan dan aldık bi tane hadi hayırlısı :)

• ilhan_28 kullanıcısına yanıt
    Bizde neden 3999 gözüküyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu kdv indirimi varmış

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.