Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.920
Cevap
235
Favori
394.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin ki ne alemde ? Koreye filan gitti mi sizinki de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihkahve1234 F kullanıcısına yanıt

Aynen hocam dolanıyor 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Yüksek seste hoparlörlere yakın tuşlara parmağınızla dokunun hocam. Bazen cızırtı hoparlörlerin titreşiminden dolayı tuşların titremesi yüzünden geliyor bi deneyin derim.

• Dan apple zorlu store da apple studio display inceledim çok hoşuma gitti kullanan arkadaşlar var mı?

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede olduğuna nasıl bakabiliyoruz ? Siteden baktığımda işleniyor görünüyor 7 gündür.

• Tavsiye ettiğiniz şık bir kılıf var mı? (şeffaf düşünmüyorum 2-3 aya kadar sarardığı için)

Bu cihazların hoparlör seviyesini fazla açmayın,patlıyor sonra. Mümkünse BT hoparlör ile kullanın derim.

Servis imkanı varsa garantisi varsa,mutlaka götürün tabi.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Var hocam daha 5 aylık cihaz PTden almıştım.

Götürün mutlaka.Ve BT hoparlör alın  

Benim 2015 modelin geçen sene hoparlörü patladı , çok açmadım oysa ama neden olduysa artık.BT ile kullandığım için yaptırmayı düşünmedim .

Hocam jbl go var onu kullancaz artık napalım 🥲

• netmaster1903 N kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin ürün İstanbul’a geldi mi?

Yok hocam 6 Ağustos Çin yazıyor sadece

• Merhaba M1 Macbook Pro 13’ ile aranıza katildim ilk macbook deneyimim oldugu icin kafama takılan birkaç sorum var yardim eder misiniz ?
    Touch-İd ayarladim sistem seceneklerinde “Mac’inizin kilidini acma” secenegini de işaretledim ancak sistemi kapatip actigimda parmagimi okumuyor sadece sifreyle giriş yapabiliyorum. Ben oraya upuzun sifremi girip bilgisayari actikan sonra istedigi kadar touch id kullandırsın yine tatmin olmam. Acaba bilgisayari kapatırken sistemi kapat yerine daha işlevsel bi özelliği mi var ben mi bilmiyorum

• İnternet-Explorer kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Mac'ler windows bilgisayarlar gibi değil. M1 ile iyice mobil cihaz haline geldi. Kullanmadığınız zaman kapatmak zorunda değilsiniz. İşiniz bitince kapağı kapatmanız yeterli. Bilgisayarı kapatmanıza gerek yok. Böyle durumlarda Touch ID çalışır. Ancak bilgisayarı kapatıp tekrar açtığınızda şifre girmeniz gerekiyor çünkü biometrik veriler şifreleniyor cihaz içinde. Onu dekripte etmek için şifrenizi girmeniz lazım. Ondan sonra aktif olur. Yine güvenlik amacıyla bazen şifre sorabiliyor.

Bu doğru bir bilgi değil. 6 senelik cihazınızın hoparlörü arıza yaptıysa birçok sebebi olabilir, ben şimdiye kadar sesi açtığı için cihazının hoparlörü patlayan duymadım, genelleme yapmanız doğru olmaz.

• Anladım hocam teşekkür ederim.

• babadol kullanıcısına yanıt

Genelde kullanımlarda, incelemelerde çok duydum zamanında,ayrıca başıma gelince bu düşünceye vardı.Doğru değil ise tabi ki olabilir yanlış biliyorumdur.

Yanlış anlamayın, genellemenizi yanlış buldum sadece. Elbette deforme olmaya başlamış bir hoparlör ya da üretim hatası olan bir hoparlör yüksek sesle patlayabilir. Ama bunlar istisnai durumlar, bu hoparlörlerin azami çıkış gücü fiziksel sınırlarının çok daha altına ayarlanır.

• merhabalar, bugün caps lock tuşunun bazen tutukluk yaptığını farkettim, bazı basımları alıyor, bazısı tepkisiz. cihaz 4 aylık, en az kullandığım tuş caps lock tuşu, sorunun onda olması hem iyi hem ilginç :)

bu tip durumlarda servis hızlıca sorunu gideriyor mu?

Dün koredeydi bugün dağıtıma çıktı. Eve geliyor

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.